Ukradený mobil, šance na nalezení

Pokud nenaleznete vhodnější přihrádku

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 17. 6. 2007 11:04

Ahojte, včera mi ukradli telefon SE k800i.
Chtěla jsem se zeptat na to, jestli netusite, jaka je pravdepodobnost, ze PČR ten mobil najde. Chtela bych ten stejnej telefon, jinej nechci. Ale kdyz si ted koupim novou k800i, tak aby mi ten telefon treba za mesic nenasli. Tak se prave ptam, jaka je sance, ze ten telefon najdou. Pze bych si jinak poridila nejakou sunku, aspon docasne.
Naposledy upravil Zuzkanka dne 17. 6. 2007 15:09, celkově upraveno 2
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod glider 17. 6. 2007 11:23

hmm...pochybujem ze ak ho niekto nasiel, ze ho zaniesol k operatorovi :hm takze sanca skoro nulova :?
a ak ho aj niekto nasiel, vyhodil simku a ma novy fon........
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 17. 6. 2007 11:25

slysela jsem o tom, ze telefony nachazeji podle imei, ze s kazdym odchozim hovorem odchazi i imei telefonu a ze se to podle toho da najit.. necekam, ze ho nekdo zanese k operatorovi, kdyz ho ukradl a nezvedal prichozi hovory, kdyz jsem se snazila dovolat..
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod polda 17. 6. 2007 13:24

nedávno jsme se bavili o tom,že má policie problém se probudit ,když jde o zlodějinu v řádu statisíců a nevím kdo ji donutí hledat mobila za 5.ooo tisíc.Ledaže by jim spadl do náruče.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 17. 6. 2007 13:32

cca 5000? tak to mi teda rekni, kde koupim k800i za 5000.. hned tam bezim a kupuju ho..
nedavno kamosce ukradli telefon asi teda za 2000Kc dle tveho ceniku (k750i) a do dvou mesicu ho nasli. Ta teda nevim.. alkac one touch to fakt neni.. tak nevim, proc by ho nemeli hledat
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 6. 2007 13:38

jak znám PČR, radši si K800 kup zase novou, po té se slehne zem...

ještě mě napadlo:zeptej se u O2, ti by to mohli vypátrat
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2006 Škoda Fabia Combi 1.4 16V LPG
2007 Citroën Berlingo 1.4i X
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 17. 6. 2007 13:39

u O2 mam telefon koupenej, ale kdyz jsem volala na zakaznickou linku, tak mi nejak nenabidli reseni, ze by telefon nejak vystopovali. Pouze policii mi rekla, ze ho budou hledat pres satelit nebo co..
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 6. 2007 15:59

Zuzkanka: Pokud vim, tak O2 muze zablokovat IMEI, aby telefon neslo v jeho siti pouzivat. Ale ze by telefon naslo... Takze si sice telefon do O2 neprihlasi, ale v jinych sitich mu fungovat bude a neni problem ho prodat do zahranici...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 17. 6. 2007 16:04

ja jsem nechala blokovat pouze simku. Jinak mi bylo receno, ze s kazdym odchozim hovorem odchazi i IMEI telefonu a podle vypisu u operatoru by se to dalo najit, ale ze pry jedno takove vyhledani stoji asi 25000Kc, takze nevim, jak moc se budou snzit vyhledat, ale kdyz hledali a nasli k750i, tak nejaka nadeje by tady byt mohla, pokud tedy v telefonu bude aktivni pausalova simkarta
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod 14.jirik 17. 6. 2007 17:10

ja bych tomu moc neveril ze se najde ta sance je strasne mala...
denne se ukradne hromada telefonu a kdyby se to vsechno melo resit tak se nedela nic jineho...
me taky jednou ukradli telefon a na policii mi rekli ze to ani resit nebudou,ze to nema smysl :(
M600i 1GB M2
14.jirik
Junior

Odeslat příspěvekod Well-being 17. 6. 2007 17:37

Statistická pravděpodobnost, že Policie České republiky najde ukradený mobil, se blíží nule.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 17. 6. 2007 17:41

v olomouci ted nasli telefon po dvou letech
Zuzkanka
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 17. 6. 2007 17:54

Telefony sa nachadzaju hlavne pri inych zavaznych trestnych cinoch alebo malokedy hned po lupezi blizko miesta cinu. Inak mala pravdepodobnost. To je asi ze su naklady na hladanie vacsie ako samotny tel.
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 17. 6. 2007 21:04

a kolik myslíš,že dostaneš za použitou K800i víc jak 5000,- ?A jestli nějaká tvá kámoška údajně dostala zpět kradenýho founa - leda při dopadení nějaký tlupy,která to měla na kšeft a ještě jej nestačili prodat.Nicméně každé IMEI se dá změnit,a na vysílání IMEI kodu je úplně jedno jaká simkarta je v telefonu.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Zuzkanka 17. 6. 2007 21:13

a kdo rikal, ze ho chci prodat? ja zadnej mobil prodavat nechci, ted resim koupi noveho a myslis, ze ho sezenu za 5000Kc? mozna bych za nej vic jak petku nadostala, ale ja jsem neplanovala jeho prodej, takze me nejaa trzni cena vubec nezajima. Pro me je ted aktualni spis porizovaci cena..
A te kamosce, ktere ten telefon nasli, tak prave podle IMEI. Nehonili nikde zadnou tlupu. Ukradli ji ho v praci a do dvou mesicu ho nasli prave podle IMEI, ktery bylo nekde v nejakym vypisu z uctu..
A nikdo nikde nerikal, ze zalezi na SIMce, aby se IMEI odesilalo. Pokud sis to dobre precetl, tak bys to mel pochopit.. takze si to jeste precti jednou
Zuzkanka
Junior

Další stránka