Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 31. 1. 2021 18:45

Chce to zavolat na infolinku, tam Vám dobijí chybějící kredit a zaktivují jej za plnou cenu 998 Kč. Mě to tahle operátorka udělala, a dokonce mi chtěla dobít celých 998 Kč a pak jej zaktivovat, ale poctivě jsem jí upozornil, že správně mi má dobít jenom 499 Kč, popřípadě 500 Kč, pokud jí to necelou částku nepustí. Dobila 500 Kč a vzápětí na to mi zaktivovala Internet na rok. o<:)
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JayBeer 31. 1. 2021 19:49

Dobra zprava - uz lze poukaz na internet na rok uplatnit.
Prihlasit se na Muj T-Mobile,
Menu Sluzby
Darkove poukazy
Vyplnit cislo darkoveho poukazu
Stisknout tlacitko "Uplatnit poukaz"
a nasledovalo potvrzeni a take SMS o aktivaci
(vyzkouseno na dvou tel. cislech)
Preju mnoho zdaru.
JayBeer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrew_007 31. 1. 2021 20:10

Díky za info, právě jsem aktivoval podle vašeho návodu.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ziki 31. 1. 2021 20:52

Díky za info a návod, taky se mi to nakonec podařilo aktivovat koupením dárkového poukazu a nadělením sám sobě :-D.
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod tomus 31. 1. 2021 21:03

Tak já už mám vygenerovaný dárkový poukaz, ale nevím kam ho mám zadat, v mobilní aplikaci jsem žádnou kolonku na to nenašel a do webové aplikace se z jakého důvodu momentálně nedá přihlásit.
Můžete to prosím upřesnit kam si to číslo zadaly ?
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod JayBeer 31. 1. 2021 21:35

https://www.t-mobile.cz/muj-t-mobile
Přihlásit se buď jménem a heslem,
když nemám, tak zadat svoje tel. č. a pomocí "Odeslat SMS kód"
Po přihlášení je nahoře v růžovém menu:
"Služby"
a potom popojet asi doprostřed stránky a vpravo je "Dárkové poukazy" - Nastavit
Následuje jednoduchá stránka, kde musíme vybrat / vyplnit své tel. číslo
a číslo získaného dárkového poukazu a stisknout tlačítko "Uplatnit poukaz"
HOTOVO
JayBeer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomus 31. 1. 2021 21:49

Díky moc, nakonec jsem musel zapnout stolní počítač a tam už jsem to v pohodě našel, na mobilu mě to nějak nešlo a to si myslím že nejsem žádná lama, takže vyřešeno díky všem za rady.
tomus
Junior

Odeslat příspěvekod drtic113 1. 2. 2021 09:22

Tak včera večer už na messengeru nikdo nebyl a na lince 4603 mi řekli ať si zavolám druhý den ráno.
Tak jsem zavolal a dodatečně mi to aktivovali za tu akční cenu.
Takže pro ty, kteří to nestihli, neztrácejte naději.
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod rssreader 2. 2. 2021 22:16

Zdar, asi nejde koupit 2x tento balíček na jedno číslo že? Abych měl 2GB na měsíc, asi ne, nebo jo?
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 2. 2. 2021 22:27

Nikoliv.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 17. 2. 2021 08:31

Jen připomínka do konce února v Pepco za dobití Twistu od 300 Kč je stovka bonusu. Sice v podmínkách akce píšou že bonus platí 30 dní (stejně jako u 25% bonusu navíc při 1. dobití v měsíci z apky) ale mě to u ochutnávkovky převzalo platnost úvodního bonusu rok od aktivace SIM (stejně jako u Kaktusu). Takže dobít do konce února na nové SIM v Pepco a pak si počkat až dají roční net za půlku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 3. 5. 2021 18:02

Zkoušeli jste už někdo něco odvážného v situaci, kdy balíček Twist internet na rok platí déle, než je platnost kreditu?

Expiruje kredit a internet na rok funguje dál, nebo přestane fungovat a čeká na dobití, nebo balíček úplně umře? A když nám 2 za sebou až do června 2022? :)

Někdo s vlastní zkušeností? Díky.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 5. 2021 18:45

Podle odpovědi z podpory T-Mobile se balíček po expiraci kreditu suspenduje z důvodu že zakoupený balíček neprodlouží platnost SIM a suspendovaný balíček čeká na dobití. Nevím jestli se pozastaví po měsíci expirace kreditu což je konec platnosti SIM nebo jestli se balíček pozastaví hned jak vyprší kredit. Už je to delší doba co jsem toto řešil. Je otázka jestli by to šlo udělat převodem na placenou SIM (mám nějakou za 43 z Datartu s kreditem 200) tam by se podle mě dal ten balíček přenést asi by to měl ředitel vyzkoušet ;-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lomax 5. 5. 2021 14:21

Díky za pomoc.
Takže jsem jednu SIM dobil až/už pár hodin po expiraci kreditu, balíček funguje dál (za 2 měsíce nejspíš portuji a nechám si vyplatit).
Druhou SIM, kde jsou ty 2 balíčky za sebou až do června 2022, jsem se rozhodnul na základě hauzzovy pozitivní zprávy nabít až o víkendu, kdy bude víc bonusů, a Internet tam jede i následující den po expiraci kreditu. V aplikaci se ukazuje všechno v pořádku, balíčky jako aktivní, jen u kreditu je napsáno, že je po expiraci.
Čili na někoho ještě odvážnějšího čeká vyzkoušet, jestli by fakt po měsíci od expirace kreditu zrušili SIM i přes platný roční balíček, já se neodvážím. ;)
Kaktus. Je o 72 % levnější než po slevě (75% a 25%) u Vodafone. Nyní 6 aktivních SIM. :)
T-Mobile Twist 499 Kč za 12 měsíců po 1 GB: 7 SIM.
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 5. 2021 15:19

Jen ještě dodám že ten bonus se musí utratit za služby T-Mobile (na což je ideální roční balíček) bonus se nevyplácí a standardně má platnost 30 dní. Něco jiného je u nové SIM kde úvodní inicializační bonus má platnost 1 rok od aktivace a nový bonus přebírá jeho platnost obdobně jako u Kaktusu.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků