Jakou předplacenku pro data

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 15. 5. 2021 21:17

Loni to dali několikrát za rok. Doufejme že to bude v podobném duchu i když v jejich podmínkách na roční net za půlku je uvedeno že to bude vybraným účastníkům nabídnuto přes SMS... Já to zatím vyřešil dlouhým triplem u Kaktusu. Nabiju 2x po 500 (podruhé po přenesení čísla) a budu mít celkem 3100 =15,5 měsíce provozu božího balíčku 6GB+neomezeně na socky s nekonečným převodem nespotřebovaných dat do dalších balíčků.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 6. 2021 07:28

Tak zatím ten roční balíček na Twistu za půlku dali zase pro všechny, možná že individuálně oslovení budou mimo termíny akcí pro všechny. Uvidíme. Mě už to netrápí přešel jsem u dcery na 6GB balíček u Kaktusu za 1/3 tj. 66Kč/měsíčně s neomezenými převody nevyčerpaných jednotek do dalších měsíců.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 7. 6. 2021 19:08

Jako že si dobíjíš v HD za 400 korun a máš nastaven samoobnovací balíček 6 GB dat, ke kterým máš 6 GB dat na soc. sítě zdarma?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 7. 6. 2021 19:47

ne, dobil novou kartu jednou za 500 a získal bonus 1000, takže má na chvíli vystaráno, ale časem se mu to prodraží na 100/měsíc, nebo bude muset udělat jiná opatření
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 6. 2021 22:09

Novou (placenou) SIM se 100% bonusem jsem dobil v dobíječce za 500 mám 1500 po přenosu čísla znovu dobiju v dobíječce za 500 bude dalších 1500 celkem 3100 včetně úvodního bonusu. Vzhledem k tomu že 6GB balíček do konce května aktivovaný za 200 tak na 15 měsíců to vystačí. A je to 6GB+neomezené na Kaktusítě (FB, Twitter WhatsApp a ještě něco)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod opasino 8. 6. 2021 17:42

Ok, dík za vysvětlení.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod X123 14. 6. 2021 08:15

Koupil jsem 3x SIM v Datartu za 7 Kč a všechny mají expiraci 25.10.2020 a ani jedna nefunguje :roll: :-)
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 14. 6. 2021 08:37

Tak reklamuj. Na malé pivo v nějaké zapadlé špeluňce to bude. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 14. 6. 2021 11:08

X123 píše:Koupil jsem 3x SIM v Datartu za 7 Kč a všechny mají expiraci 25.10.2020 a ani jedna nefunguje :roll: :-)

To snad za těch 21 Kč ani nestojí, vracet se zpět do Datartu :(
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X123 14. 6. 2021 11:24

To je jasné, ale někdo se tu ptal na expiraci. Nedávno jsem vytáhnul z šuplíku nějakou s expirací 03/2021 a ta ještě fungovala...
X123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JekaCZE 30. 6. 2021 08:44

Ahojte,
zeptám se možná blbě, ale existuje něco kde by bylo třeba 60 GB dat a nebyl bych povinen platit měsíčně poplatky za znovu aktivaci balíčku?

Hledám SIMku pro známou, která jezdí párkrát do roka na chatu a tam řeší emaily a atd.. s klienty.

LTE modem jsem ji pořešil ( je odemčená na všechny sítě), ale jen nevím jakou SIMku. Nyní v modemu je Vodafone 60GB a z toho je vyčerpaných 23GB a podle všeho od aktivace má člověk 30 dní na to aby tam nasypal peníze jinak karta expiruje. Aspoň tak jsem to pochopil.

Prostě nechce nic co by bylo vázané nějakým jako by paušálem..

Je v dnešní době něco ? pro LTE modem? Kdysi jsem měl T-mobile a tam se to muselo dobíjet 1x za 12m, takže pohoda. Data co se vyčerpaly, tak se zaplatily a nic se neřešilo.

Děkuji Všem za doporučení.
Ondra
JekaCZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ze.us 30. 6. 2021 08:54

Kdysi jsem měl T-mobile a tam se to muselo dobíjet 1x za 12m, takže pohoda. Data co se vyčerpaly, tak se zaplatily a nic se neřešilo.

To stale existuje (Twist online), ale ta cena za data je stale stejna (a ukrutne vysoka). Na toto leto ji muzes poridit Twist s neomezenym datovym balickem, ale i ten se plati kazdy mesic.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 30. 6. 2021 10:21

ze.us: No pokud má dost kreditu, tak se ten balíček strhne sám automaticky a nic se nemusí hlídat.

JekaCZE píše:Prostě nechce nic co by bylo vázané nějakým jako by paušálem..


A čím by to mělo být vázané? Tak možností je několik, ale v podstatě jde o totéž - měsíční automatická platba: 1) Datamánie - automatické dobíjení kreditu (jde asi zastavit z kreditky nebo účtu, ale to si jen myslím, bo dříve to tak šlo) - anebo to vlastně ani není potřeba, nabije si na tolik měsíců, kolik potřebuje, třeba 1200 Kč, a dál se nestará, 2) pevný internet vzduchem a platby faktur nastavit na inkaso.
Ale koupit si třeba 100 GB na rok? O tom nevím, že by něco takového bylo. Vidíš, díra na trhu.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JekaCZE 30. 6. 2021 11:09

radim: díky, vázané je to tak, že to musíš dobíjet každý měsíc nebo ne ? Nějak jsem to moc nepochopil právě.

1) za 499 u Vodafone má 60 GB, což je nesmyslná cena v porovnání s klasickým LTE internetem od T-Mobile vzduchem / NORDIC atd.. Co se stane když to nezaplatíš pak? To ti prostě vypnout data na SIMce ?


Ono by ji stačilo těch 60 GB třeba na rok. Ale platit jako že 500 měsíčně když reálně prosurfuje napříklat 5 GB je nesmyl nevím :-(
Ondra
JekaCZE
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lumík930 30. 6. 2021 11:10

simky Datamania jsou teď na Aukru běžně do 1500 korun...
lumík930
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků