Mobilní internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod bugr 17. 12. 2020 12:54

Ladislav_Malek píše:blue.sky : Doporučuji nezapomenout na toto: https://kosmetikakallos.cz/home/645-duk ... 04821.html ochrání to ten poklad, co máš v hlavě.

:-D :-D :-D :-D :-D
bugr
Junior

Odeslat příspěvekod delegat 2. 7. 2021 11:37

Dobrý den,
chci se zeptat na spotřebu dat mobilniho internetu. Mam měsíční balicek 1G od sazkamobilu, který jsem teď pořídil. Internet používam jen pro občasné prohlédnutí dennich zpráv ,jízdni řády,počasí,atd. Podle toho,co jsem četl,tak na toto by mělo bohatě stačít 500MB. Avšak jsem se pouze párkrát podíval na zprávy,program kin,do jízdních řádů a to mi za pár minut podle ukazatele v mobilu spotřebovalo 40Mb.Připadá mi to dost,takto mi nebude stačit na měsíc ani to giga. Mám blokaci reklam, videa v článcích se nepřehrávala a podle ukazatele mi většinu dat spotřebovává prohlížeč, ne aplikace. Je ta spotřeba normální nebo je to oprátorem? Zaslechl jsem, že virtuální operátoři mají tu spotřebu dat větší.
delegat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4rk3J 2. 7. 2021 11:38

Telefon bude spotřebuje u sebe měřit furt stejně, ať už budeš u Sazky, VF nebo prostě kohokoliv.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod haens 2. 7. 2021 11:40

v dnešní době bohužel úplně normální spotřeba prohlížeče
Opus #1 + Heir 10
haens
Junior

Odeslat příspěvekod polda 2. 7. 2021 12:56

Na obvyklejší užívání aspon 1GB na týden.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 7. 2021 18:43

Nebo vyzkoušet opera mini.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 10. 7. 2021 09:14

Telekom SK (T-Mobile SK) ma zajimavou sluzbu

https://www.telekom.sk/internet/internet-v-mobile#sec-3
Samsung Galaxy S21 5G , S7,A40+41,A20e,A3+5
anonymius
Junior