Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ropný 23. 10. 2021 09:28

Ředitel ČTÚ píše:Kouzelný šuplík je jednoduchý princip. Do šuplíku hodíš sim kartu ( ideálně novou, aktivovanou 10 Kč kredit sim zdarma co ti pošle T-mobile - ale může být i jakákoliv jiná, ale nejlepší je ještě nikdy nedobitá, aby měla bonus na první dobití 100 Kč ) a necháš ji tam minimálně měsíc, raději dýl. Pak čekáš, až uplyne měsíc nebo víc a je nějaká akce T-mobile. No a pak tu sim kartu vytáhneš a dáš do telefonu a měla by na ni přijít SMS s nabídkou, že pokud do 30 dní dobiješ 200 Kč kreditu (nebo víc), dostaneš dalších 200 Kč grátis. :D


Super, děkuju! A k těm sim zdarma od TMB ještě vede nějaká tajná cesta, nebo je to taky jen občas? Na webu vidím nejlevnější nabídku 100 Kč kreditu za 150 Kč.
Ropný
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rebeltom 23. 10. 2021 09:36

Stačí zajet na šipku vpravo uprostřed poslední SIM karty vpravo, a objeví se i SIM karta zdarma...
rebeltom
Junior

Odeslat příspěvekod drtic113 24. 10. 2021 08:07

S tím kouzelným šuplíkem bacha. Změnili to. Aktivovaná karta musí v Kouzelném šuplíku ležet víc jak měsíc, čímž přijdete o bonusový kredit 100,- Kč za 1. dobití. Tak ať neskončíte překvapení a zklamaní na pouhých 410,-Kč :
Obrázek
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 24. 10. 2021 10:17

Dobrý postřeh! Tohle bohužel některým zhatí smělé plány :(
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ropný 24. 10. 2021 10:45

A je to opravdu nová podmínka? Tady to stejně píšou v článku z března: "Za dobití kreditu do 30 dní od aktivace získáte 100 Kč kreditu navíc." Nicméně pořád se asi vyplatí počkat na 200 Kč bonus a dobít 300 (nebo 289 :-D ), ne? Z popisu postupu si akorát vlastně nejsem jistý, jestli když mi karta přijde, mám ji dávat do telefonu a až potom do šuplíku, nebo rovnou do šuplíku a do telefonu poprvé až po měsíci a víc..
Ropný
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peta809 24. 10. 2021 12:05

Ředitel ČTÚ píše:Kouzelný šuplík je jednoduchý princip. Do šuplíku hodíš sim kartu ( ideálně novou, aktivovanou 10 Kč kredit sim zdarma co ti pošle T-mobile - ale může být i jakákoliv jiná, ale nejlepší je ještě nikdy nedobitá, aby měla bonus na první dobití 100 Kč ) a necháš ji tam minimálně měsíc, raději dýl. Pak čekáš, až uplyne měsíc nebo víc a je nějaká akce T-mobile. No a pak tu sim kartu vytáhneš a dáš do telefonu a měla by na ni přijít SMS s nabídkou, že pokud do 30 dní dobiješ 200 Kč kreditu (nebo víc), dostaneš dalších 200 Kč grátis. :D

Vložit do telefonu, aktivovat, vytáhnou, vložit do šuplíku, čekat měsíc a více, vložit do telefonu, po SMS dobít a užívat ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtic113 24. 10. 2021 12:18

Ano, ale 200,- Kč už nebude na akci 12GB za 499,- Kč s kartou zdarma a Kouzelným šuplíkem stačit. Bude třeba aspoň 250,- Kč, a to jenom v případě, že bude T-Mobile štědrý a nabídne za nabití 100% kreditu navíc, což nedává vždycky. Někdy dá pouze těch 200,- Kč.

-- 24. 10. 2021 13:28 --

Ropný píše:A je to opravdu nová podmínka? Tady to stejně píšou v článku z března: "Za dobití kreditu do 30 dní od aktivace získáte 100 Kč kreditu navíc." Nicméně pořád se asi vyplatí počkat na 200 Kč bonus a dobít 300 (nebo 289 :-D ), ne? Z popisu postupu si akorát vlastně nejsem jistý, jestli když mi karta přijde, mám ji dávat do telefonu a až potom do šuplíku, nebo rovnou do šuplíku a do telefonu poprvé až po měsíci a víc..


Netvrdím, že je nová. Postup pro Kouzelný šuplík prostě asi jenom vznikl ještě dřív a operátor na to přišel. Tímto se jenom trochu mění původní předpoklady a prodražuje pořízení 12GB/499,- a je dobré to vědět.
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod Ropný 24. 10. 2021 16:51

Jasně, to nebyla kritika. Spíš jestli to náhodou ve skutečnosti nefunguje jinak, jestli tam tohle bylo napsaný už dřív :) Ale jo, je třeba s tím takhle počítat.
Ropný
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 10. 2021 23:24

I u těch 25% navíc za první dobití z apky bylo myslím od 250 (což je minimum v apce takže ok), ale pokud ten bonus 25% povolili i za online dobití na jejich webu, tak bylo minimum 300 (ale zase tam jde zadat přesná částka). Jen se na to musí chytit akce kdežto v apce to mají pořád.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 10. 2021 06:54

Ideální je mít na aktivaci a nebo v Kouzelném šuplíku sim karty, na kterých je na první straně nálepka 100 Kč k prvnímu dobití a o 30 dnech nikde ani slovo (a které ještě nebyly dobíjené). Což já mám obě varianty uvedené na začátku příspěvku. :D

Něco mi říká (regulace ČTÚ), že letos o Vánocích nezůstane jen u 1 GB. :D 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 10. 2021 08:01

Že by druhý GB k vyzvednutí v apce? :oboze
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drtic113 25. 10. 2021 10:47

Ředitel ČTÚ píše:Ideální je mít na aktivaci a nebo v Kouzelném šuplíku sim karty, na kterých je na první straně nálepka 100 Kč k prvnímu dobití a o 30 dnech nikde ani slovo (a které ještě nebyly dobíjené). Což já mám obě varianty uvedené na začátku příspěvku. :D

Něco mi říká (regulace ČTÚ), že letos o Vánocích nezůstane jen u 1 GB. :D 8-)


Teď je otázka, kde takovou kartu vzít. V Datartu ji měli za těch 99,- . A karta zdarma přímo od T-Mobile už bohužel má omezení na 30 dnů.

Vloni dávali před Vánocema 10GB už od listopadu až do konce ledna a těch pár dnů přes svátky samotné pak neomezeně. Je škoda, že na to člověk nemůže spolehnout a počítat s tím a neřešit to zbytečně jinak.
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 10. 2021 11:02

Spolehnout se na to samozřejmě dá. Roky to tu píšu dopředu a kdo se stará, má zásob sim dost. Takže asi tak. :D Vloni jsem třeba měl na pár sim 5 GB dat od O2 a ani jsem to nepoužil, když byly lepší nabídky. Je to tak každý rok, důkazem toho jsou sim karty od Vodafone, co mám snad 7 roků. Byly zdarma a je na nich 0,5 GB dat zdarma a SMS do sítě na měsíc. Ještě jsem jich pěkných pár kusů ani neaktivoval, páč jsou furt nějaké jiné akce. :D Teď naposledy třeba Rekola :D 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drtic113 25. 10. 2021 18:47

No, občas se to špatně dohledává, obzvlášť člověku, co toto fórum našel teprve před necelým rokem.
A ta akce Rekola, to by mě třeba zrovna zajímalo. Ve kterém vlákně se to zmiňuje?
drtic113
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 25. 10. 2021 19:50

Zde: viewtopic.php?f=1939&t=1200358&p=12981752&hilit=Rekola#p12981752 a pak ještě v několika dalších příspěvcích. K jejich dohledání doporučuji použít hledání a heslo rekola ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků