Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 4. 7. 2022 20:21

To není pravda cca před 2 roky jsem ten přenos čísla na již aktivovanou Twist s ročním internetem řešil pro tátu. Byli jsme v zahraničí tak na infolince tvrdili operátoři že to nejde na již aktivovanou SIM přenést číslo přes OKU. Pak táta navštívil značkovku a tam mu na počkání ten přenos provedli. Takže neschopnost operátorů na infolince.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rssreader 5. 7. 2022 05:42

Potvrzuji, na infolince občas vůbec neví, jsou to taky jenom lidi a informace je potřeba si ověřovat. Předváděl jsem si v loni v létě číslo na SIM s aktivovaným internetem na rok a bez problému. Používám ji do teď. Za měsíc mi bude končit internet.
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 7. 2022 06:57

Akorát Vdf neumí přenést číslo na aktivní SIM, T-M i O2 to umí.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod hauzz 5. 7. 2022 20:50

Jo a u Emtéčka se taky musí zadat OKU při objednání SIM. Což je docela průser když se dodávka SIM pozdrží člověk je na nějakou dobu bez čísla. Ale virtuálové to většinou mají v samoobsluze ten přenos čísla na aktivní SIM.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod t152 6. 7. 2022 10:05

Můžu potvrdit,že přenos čísla od kaktusu na již aktivovanou twist kartu TM jsem udělal před 14 dny bez problémů. Balíček co byl aktivovaný i platnost kreditu zůstal,jen se změnilo tel. číslo
t152
Junior

Odeslat příspěvekod Heavy71 6. 7. 2022 18:49

Ten přenos jsi si někde udělal sám nebo jsi byl na prodejně TM?
Heavy71
Junior

Odeslat příspěvekod t152 6. 7. 2022 19:50

Na přenos musíš zavolat na infolinku nebo dojít na prodejnu.Nejde to udělat v samoobsluze.Přitom u kaktusu jde ze samoobsluhy. Přenos trval cca 3 pracovní dny.Ve čvrtek ráno jsem tam zavolal a v úterý ráno už bylo číslo přenesené. Přenášel jsem z kaktusu k TM.
t152
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 9. 2022 05:51

Akce opět zapnuta. 499 Kč aktuálně v appce. Když tak napište, jestli bude možno zakoupit jako dárek pro jinou SIM. :D Nebo jestli to bude možno až na vánoce. o<:)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petryk 1. 9. 2022 08:48

A netušíte, do kdy akce je? Když teď dobiju, dostanu odměnu 1 GB dat, takže by se mi hodilo to aktivovat až na konci měsíce... Na stránkách TM jsem info, do kdy akce běží, nenašel... Díky :-)
Mobilmania: Philips Fizz>Alcatel 302>Siemens ME45>SE T630>MDA Vario>iPhone 3G>Samsung G. Note II>nic>Samsung Gal. A50
Služební O2: 3310>6310i>6300>E51>E5-00>BB Q5>Len.Vibe Shot>nic>BB Classic>Redmi N.8Pro
petryk
Junior

Odeslat příspěvekod polda 1. 9. 2022 08:56

Většinou jim to vydrželo měsíc
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milink 3. 9. 2022 11:38

Teď mi tuto volbu apka nabídla i u verze "Twist online". To dřív myslím nebylo. Nebo je to tím, že mi zbývá posledních 30 MB?
milink
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 3. 9. 2022 15:05

petryk píše:A netušíte, do kdy akce je? Když teď dobiju, dostanu odměnu 1 GB dat, takže by se mi hodilo to aktivovat až na konci měsíce... Na stránkách TM jsem info, do kdy akce běží, nenašel... Díky :-)


V jiném vlákně psali do 30. září. Bude to někde v ceníku nebo tam někde schované. Zásadní informace se nikdy nesdělují jako první.

Taky to mám na Twistu Online, který je jen aktivovaný, ale nepoužívaný.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 17. 9. 2022 20:35

Koupit to jako dárek pro jiné číslo furt nejde že ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 17. 9. 2022 21:54

Proč ne?
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 18. 9. 2022 07:59

Přečti si stranu 36. Jde to jen o vánocích.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků