Jakou předplacenku pro data

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Do fóra se už nepřihlásíte přezdívkou, je potřeba e-mail. Hned teď se podívejte, jakou e-mailovou adresu tady používáte a zapište si ji: odkaz Uživatelský panel v hlavičce –> záložka Profil. (Podrobnosti)

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 22. 6. 2022 17:51

A že ti to za hranicemi nepůjde ti nevadí ?
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod vpe 22. 6. 2022 19:38

Ani ne, to uz mi vadi spise ta obstrukce s e-sim…

jen premyslim, zda v cervenci 2022 o2 tu nabidku zopakne, po 2020 a 2021, co myslite? Aby vypalil rybnik prekupnikum, co za to chteji trojnasobky.
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 22. 6. 2022 21:54

Dost pochybuji o tom, ze O2 datamanii zopakuje. Roky 2020 a 2021 byly ovlivnene aukci spektra a moznym prichodem 4.operatora. Jak se ukazuje, nikdo se na cesky trh nehrne. Nordic si dal vesele jede pevny internet vzduchem v pasmu 3.7GHz a na mobilni trh jen pokukuje.
Ale nikdo z nas do karet O2 nevidi, takze to zopakovat muzou - zakazene to neni.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod VelkyZnalec 18. 7. 2022 13:21

podle mě to O2 zopakuje... Řeknu ti jak to v životě chodí... Vedení společnosti je víceméně jedno kolik dat má zákazník, záleží jim hlavně na zisku a počtu zákazníku... Jedno z těch čišel je počet předplacených nebo nově aktivovaných karet a to je důvod proč operátoři dělají tak výhodné akce. Takže je úplně jedno nějaký 4.operátor, na to se nehraje... hraje se třeba na počet nových zákazníku a proto O2 udělá časově výhodnou akci jen aby uspokojilo ty papaláše nahoře (a to i přesto že ta časová akce pro ně není výhodná, prostě uspokojit "hloupé" papaláše je hlavní cíl). S pozdravem VelkýZnalec
VelkyZnalec
Junior

Odeslat příspěvekod Milos 18. 7. 2022 13:30

Karta Datamanie O2 je ode dneška opět v prodeji https://datamanie.o2.cz/
Naposledy upravil Milos dne 18. 7. 2022 13:31, celkově upraveno 1
Milos
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 18. 7. 2022 13:30

Žádní papaláši v akciové společnosti nejsou. A akcionáře zajímají jen zisk a dividendy.
jjrr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VelkyZnalec 18. 7. 2022 13:33

omlouvám se, špatně jsem použil slovo "papaláš".. Bral jsem jako "papaláše" i akcionáře :D Hold i znalec se někdy může splést :D .. Díky za opravu :)
VelkyZnalec
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 31. 7. 2022 19:38

Myslíte, že je možné, aby ještě šlo aktivovat tu datovou kartu T-Mobile, na které je napsáno "Předplacený internet - platíte jen to, co prosurfujete" (snad se ten tarif jmenuje Twist online, uvádí se tam 1 MB za 40 haléřů),
ale expirace byla do 23.5.2016!? díky
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 7. 2022 20:10

Určitě. Otázka je, jak to dopadne. Pak nám to sem napiš, ať víme. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Předchozí stránka