Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 9. 12. 2022 01:13

Jak funguje obnova datového limitu? Je to stále ve stejný den např. 24, když se to aktivuje o vánocich? Nebo po 30 dnech, takže v jiný den v následujícím měsíci, když nemá kalendářní měsíc 30 dnů?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Elnc 9. 12. 2022 06:14

Obnova je každých 30 dní, nikoliv po kalendářních měsících. Sice je ten balíček uváděný jako Internet na rok, ale v podmínkách je napsáno 12 období (360 dní).
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 9. 12. 2022 08:58

A obnova je o půlnoci, nebo podle času aktivace např. pokaždě v 19 hod.?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Elnc 9. 12. 2022 09:16

Řekl bych po půlnoci, hraje se na dny a ne hodiny nebo dokonce sekundy.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 9. 12. 2022 19:47

Dík.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod radim 9. 12. 2022 21:38

Já ti nevím, Karle, v samošce stojí:

Twist internet na rok
Balíček Twist internet na rok máte aktivní do 20.6.2023 17:11.

Jestli to ale 17:12 už nepojede, to nemám vyzkoušené. Nicméně oficiálně to počítají na minuty.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elnc 9. 12. 2022 22:06

Já mám u toho balíčku v aplikaci TM v Androidu uvedeno pouze datum expirace. Žádné minuty ani hodiny nebo sekundy tam nejsou.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 12. 2022 06:36

Je tu nějaký průkopník, co má násobky toho balíčku ? :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 10. 12. 2022 08:04

Ředitel ČTÚ píše:...
Ale ještě zůstává nezodpovězená jedna otázka / možnost, kterou raději nenapíšu, aby si to někdo z T-Mobilu nepřečetl a prověřím ji v prosinci. :D

Už jsi to prověřil? Prosinec je tu. O co šlo?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 12. 2022 10:18

anonymius píše:Takze jsem opet dobil 200Kc a z celkoveho 400Kc bonusoveho kreditu uhradil rocni balicek + 299Kc normalniho...


Ověřené už to je, teď ověřuji následující kroky. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 10. 12. 2022 14:16

Nepiš hádanky stále.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 12. 2022 17:25

To nejsou hádanky, vždyť to tam anonymius píše vo co kráčí :D Dokáď to nenapsal, tak to nebylo ověřené, že to jde. Nebo alespoň já jsem o tom nevěděl, i když už mám nějaký ten pátek rozjetý myšlenkový experiment, kde bych to ověřil, ale anonymius byl rychlejší.

Pokud to chceš objasnit, tak napiš SZ.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 10. 12. 2022 17:30

No píšeš něco o následujících krocích a chováš se u toho jak tajemný hrad v Karpatech.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 10. 12. 2022 17:33

Tak už jsem to psal, že o tomto je asi lepší sem moc nepsat, páč to může číst někdo z T-mobile :D Rozuzlení přijde za týden až dva (spíš ty dva, ještě je tam možná další eventualita, která by to mohla ovlivnit), dřív to sem není možné napsat, protože stále běží něco jako časová podmínka. Ale když si přečteš co píše anonymius, tak v podstatě víš všechno, co vědět potřebuješ. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod t152 11. 12. 2022 09:33

Já myslím,že je to jasné a pokud to ještě ověří ředitel za 2 týdny,tak bych to moc nerozváděl.Pokud to někdo z toho co je tu napsané nechápe,tak je to zbytečné aby se tím zabýval a zaplatil si to raději penězi.
t152
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků