Vodafone WiFi (dříve BroadNet)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 21. 8. 2008 11:38

Na stránce http://wifi.vodafone.cz/ je možnost přihlásit se k WiFi síti, jenže další podrobnosti a podmínky jaksi zatím nejsou.

Že by.. Vodafonní WiFi :-D

víte o tom něco? snad ta očekávána revoluce v datech u VF ;-]; nebo snad pro iPhone? O:-)

/edit

Vodafone koupil bezdrátovou síť BroadNet, kterou začlení do svých plánů prostřednictvím projektu pro firemní zákazníky OneNet
Naposledy upravil snowboarder dne 3. 9. 2008 11:22, celkově upraveno 1
Důvod: doplněny zjištěné informace
vodafone-maniak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tonda512 21. 8. 2008 11:41

Revoluce? Jako že když budeš chtít na net, tak budeš hodinu hledat prodejny VF? Nebylo by lepší kdyby udělali tarif po vzoru surfu či IVM?
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vodafone-maniak 21. 8. 2008 11:41

Já nevím, překvapuje mě to stejně tak jako vás. :
vodafone-maniak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 8. 2008 11:49

Fíla: Jasně, a firemní klientelu budou oslovovat "Jsem kámoš Vodafonu" ;-)

Podle mě to prostě bude připojení na, pro Vodafone dostupné, hotspoty. Vodafone tím uleví GPRS/EDGE síti tím, že někdo využije hotspot a hlavně se bude chlubit, že už má konečně něco víc než GPRS/EDGE.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tonda512 21. 8. 2008 13:17

Tyhle hotspoty operátorů jspu fajn...akorát je jich zoufale málo...navíc by mohli být alespoň pro stálé zákazníky zdarma...
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snowboarder 21. 8. 2008 13:19

no já spíš vůbec nevím o tom, že Vodafone nějaké hotspoty má, proto mi to přijde dost divné :-) pokud má, tak možná na Vinici :-)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tonda512 21. 8. 2008 13:43

Právě že nemá, jen je nyní udělá :) teda možná má, ale já nikdy žádný nenašel....
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod teplice 22. 8. 2008 17:27

Jak to bude fungovat? :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania

Odeslat příspěvekod Pandulak 23. 8. 2008 07:58

si myslim ze to bude akorat ve vodafone shopech a jeho blizkem okoli, treba na lavicce pred :)..
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod Jirka_2 23. 8. 2008 09:12

Naprosto geniální 8-D , nebudeme budovat 3G síť, ale naženeme po rychlém internetu dychtivé zákazníky před své prodejny nebo do velkých nálupních center. Sám mám možnost bezplatně používat hotspoty O2, prakticky je to nepoužitelné, protože já si představuji rychlý mobilní internet tak, že signál jde za zákazníkem a ne zákazník za signálem.
Teprve pivo dělá žízeň krásnou...
Jirka_2
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 3. 9. 2008 11:18

Takže Vodafone koupil bezdrátovou síť BroadNet a pro firemní zákazníky tak zajistí bezdrátový přístup do WiFi prostřednictvím služby OneNet

Dnešní bleskovka: Vodafone koupil BroadNet
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod duigha 3. 9. 2008 15:51

Aha, tak to je paráda. Definitivní tečka za Vodafone 3G. Bůůů, zmetci, levněji to nešlo???
duigha
Junior

Odeslat příspěvekod PD 3. 9. 2008 17:30

Funguje vám přihlášení? Já sem zadal svoje číslo ve formátu 420776XXXXXX a heslo. To sem si musel změnit ze 4 místnýho na pětimístný, ale hlasí to chybu hesla nebo jména :-( Mám oskartu.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior

Odeslat příspěvekod Tonda512 3. 9. 2008 17:36

Mě se ta služba začíná docela zamlouvat....pokud by se jim povedlo alespoň větší města solidně pokrýt, tak by to nebylo špatné...i když dneska už hodně restaurací (alespoň u nás), hotelů atd. má svoji wifi, tak není moc prostoru kam to dávat...
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod duigha 4. 9. 2008 11:29

Jsem tu snad jediný blázen podporující 3G sítě? :-(
duigha
Junior

Další stránka