Mobilní internet

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bugr 17. 12. 2020 11:54

Ladislav_Malek píše:blue.sky : Doporučuji nezapomenout na toto: https://kosmetikakallos.cz/home/645-duk ... 04821.html ochrání to ten poklad, co máš v hlavě.


:-D :-D :-D :-D :-D
bugr
Junior

Odeslat příspěvekod delegat 2. 7. 2021 10:37

Dobrý den,
chci se zeptat na spotřebu dat mobilniho internetu. Mam měsíční balicek 1G od sazkamobilu, který jsem teď pořídil. Internet používam jen pro občasné prohlédnutí dennich zpráv ,jízdni řády,počasí,atd. Podle toho,co jsem četl,tak na toto by mělo bohatě stačít 500MB. Avšak jsem se pouze párkrát podíval na zprávy,program kin,do jízdních řádů a to mi za pár minut podle ukazatele v mobilu spotřebovalo 40Mb.Připadá mi to dost,takto mi nebude stačit na měsíc ani to giga. Mám blokaci reklam, videa v článcích se nepřehrávala a podle ukazatele mi většinu dat spotřebovává prohlížeč, ne aplikace. Je ta spotřeba normální nebo je to oprátorem? Zaslechl jsem, že virtuální operátoři mají tu spotřebu dat větší.
delegat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4rk3J 2. 7. 2021 10:38

Telefon bude spotřebuje u sebe měřit furt stejně, ať už budeš u Sazky, VF nebo prostě kohokoliv.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod haens 2. 7. 2021 10:40

v dnešní době bohužel úplně normální spotřeba prohlížeče
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod polda 2. 7. 2021 11:56

Na obvyklejší užívání aspon 1GB na týden.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 3. 7. 2021 17:43

Nebo vyzkoušet opera mini.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymius 10. 7. 2021 08:14

Telekom SK (T-Mobile SK) ma zajimavou sluzbu

https://www.telekom.sk/internet/internet-v-mobile#sec-3
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 7. 1. 2022 10:50

v Cesku asi nic co ?
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Caesar19 27. 1. 2022 13:28

Čau, hledám možnost mobilního internetu pro vlastní hotspot, který bych využil 1 - 2x týdně, převážně na svatbách, tedy pro účely vlastní i hostů. Nejspíše tedy s neomezenými daty, abych nemusel hlídat nějaké limity. Hodlám na to napojit MIkrotik a shapovat rychlost nebo možná i dobu připojení, použít i jako reklamní hotspot s open wifi, jak už jsem uvedl. Nechce se mi za to ale platit třeba 1500 měsíčně, protože to řadu měsíců v roce nejspíš nevyužiju vůbec, nebo jen velmi omezeně. Ideálně tedy tarif s neomezenými daty nebo mnoha set GB, který je ale nejlépe možno i pozastavit, nebo alespoň downgradovat, aby měsíční náklady při nevyužití nebyly zbytečně vysoké. Jinak řečeno ten tarif potřebuji cca. na 7 měsíců v roce, po zbytek bych za něj platil zbytečně. Pokud to bude za pár stovek měsíčně, pak bych to mohl platit i při nevyužití.

Existuje nějaké výhodné a vhodné řešení?

Díky.
Caesar19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 27. 1. 2022 14:53

100GB za 300,- by nestacilo ? Predplacenka o2.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 27. 1. 2022 15:55

Alternativne data SIM od Vodafone "neomezeny super" za 800,-. Data jsou neomezena, rychlost max 10 Mbs, coz by mohlo stacit. T-Mobile ma podobny tarif za 875,- Ceny jsou s DPH. Pochopitelne, ze cena pro ICO muze byt nizsi.
Urcite neni treba platit 1500,- mesicne.
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod SuperSrsen 19. 2. 2022 13:15

Nevím, jestli je to téma úplně sem, ale... Ještě tak rok zpátky šlo krásně fungovat na Dvojsimce od VF, jedna karta v telefonu, druhá třeba v modemu a obě fungovaly v ten samý čas, leč tak půl roku zpět toto fungovat přestalo. Je tady někdo, komu to ještě jde?
SuperSrsen
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 19. 2. 2022 16:04

To nikdy nešlo zároveň, vždy jen jedna z nich.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod SuperSrsen 19. 2. 2022 17:06

No právě že šlo... Obě v jednu chvíli připojené k netu a bez problémů...
SuperSrsen
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 19. 2. 2022 17:33

Chyba v Matrixu, ktera byla opravena.
ze.us
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků