O2: Mobilní internet (do 31.10.2009 600Kč nebo 150Kč k ADSL)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 5. 2009 08:56

Ano a ten tarif bez omezení už stojí 750... Příště pochop, že operátor ti nesmí říct že FUP nefunguje ;)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fllip1 11. 5. 2009 10:00

Už to někdo zkoušel aktivovat? Na stránkách O2 jsem tu nabídku už našel, ale nabízejí to buďto s CDMA nebo s nějakým usb modemem... ale o aktivaci přímo na číslo co mám v telefonu sem tam nic nenašel...

S modemem je to pro mě nepoužitelný, potřebuju to mít přímo v telefonu...
Fllip1
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 5. 2009 10:19

Modem ti nikdo přeci nenutí ;) Pokud to chceš mít v telefonu zvaž Internet v mobilu za 150 Kč (FUP není v praxi uplatňován).
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Fllip1 11. 5. 2009 11:23

Nene, ja už používam datový tarif internet 384 a ted jsem právě chtěl přejít na todle kuli rychlosti, která je na mobilní připojení fakt super.

Na webu O2 nic o možnosti připojení přez mobil nepíšou, tak sem nevěděl :(
Fllip1
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 5. 2009 21:27

V případě že máte aktivní Neon nebo Kůl můžete mít Mobilní internet od O2 se slevou 100 Kč, tedy za 650 Kč. :-)
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ulrico 12. 5. 2009 06:44

Zajímala by mě jedna věc: Když si ke stávajícímu ADSL pořídím "mobilní internet" za zvýhodněnou cenu 150,-Kč, mohu pak obě připojení (ADSL i mobilní) používat současně? Nemyslím na jednom PC, ale že by jeden člen domácnosti seděl u PC s ADSL a druhý měl ve stejnou dobu zapnutý notebook s mobilním připojením.
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod xtonda 12. 5. 2009 09:43

Dva dotazy:

1. Chápu to správně, že pokud bych chtěl používat pouze CDMA, tak zatímco dříve jsem mohl mít alespoň 256kbit za 475 Kč, dneska musím vysolit 750 Kč za kompletní O2 Mobilní internet?

2. Lze stále i s novou službou O2 Mobilní Internet používat CDMA a GPRS/UMTS nezávisle na různých místech, tak jak je popsáno zde viewtopic.php?t=1055218? Nemusí to nutně jít používat současně, ale dost by mi pomohlo, kdyby terminály mohly být na různých místech bez nutnosti převážet SIM kartu, tj. jinými slovy zní dotaz platí stále, že CDMA nepoužívá SIM kartu a registrace je zadrátována v modemu/navázána na id modemu a nikoli na SIM?
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod c00l 12. 5. 2009 10:05

Za prve ano, za druhe jo.
c00l
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tonda512 12. 5. 2009 12:29

xtonda píše:Dva dotazy:

1. Chápu to správně, že pokud bych chtěl používat pouze CDMA, tak zatímco dříve jsem mohl mít alespoň 256kbit za 475 Kč, dneska musím vysolit 750 Kč za kompletní O2 Mobilní internet?

Ale pokud budeš snaživý(stačí pokud máš Neon nebo ADSL. Nebo někoho znáš kdo to má, což asi znáš...) a máš ho za 150Kč.
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xtonda 12. 5. 2009 12:44

Pevnou jsem právě zrušil (odpojili to 7.5.), internet mám UPC 20M, hlasový paušál mám TMO, ostatní v rodině mají různé předplacenky a sestra je řadový zaměstnanec O2.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 12. 5. 2009 12:58

Ulrico píše:Zajímala by mě jedna věc: Když si ke stávajícímu ADSL pořídím "mobilní internet" za zvýhodněnou cenu 150,-Kč, mohu pak obě připojení (ADSL i mobilní) používat současně? Nemyslím na jednom PC, ale že by jeden člen domácnosti seděl u PC s ADSL a druhý měl ve stejnou dobu zapnutý notebook s mobilním připojením.

Jasně jsou to nezávislé plnohodnotné služby.

Tonda512 píše:
xtonda píše:Dva dotazy:

Ale pokud budeš snaživý(stačí pokud máš Neon nebo ADSL. Nebo někoho znáš kdo to má, což asi znáš...) a máš ho za 150Kč.

S Neonem je pouze sleva 100 Kč, nikoliv Mobilní internet za 150 Kč!
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tonda512 12. 5. 2009 13:01

Aha..tak to sorry, jsem se zpletl. No to nc nemění na tom, že snad s ADSL každý někoho zná. Já si to udělam na souseda, zaplatim to na rok dopředu a bude :D
Tonda512
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xtonda 12. 5. 2009 13:06

A ještě jeden dotaz, těch 750 je konečná cena, nebo je nutné mít ještě hlasový tarif? Omluvám se za hloupý dotaz, ale mám TMO a ve struktuře služeb O2 se těžce neorientuji.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 12. 5. 2009 13:11

:arrow: O2 - nová struktura služeb ADSL/TV/PEVNÁ

Služby jsou na sobě nezávislé. Chceš-li jen ADSL máš jen ADSL apod.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xtonda 12. 5. 2009 13:17

Nepřesně jsem se vyjádřil, myslel jsem, že z kontextu mých příspěvků je to zřejmé, jde mi o O2 Internet v Mobilu, nikoliv o pevnolinkové služby, tj. jestli je možné mít O2 Internet v Mobilu jako jedinou službu od O2 nebo je nutný mobilní hlasový tarif.
xtonda
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka