O2: Internet v Mobilu (FAQ na první stránce)

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 28. 12. 2008 23:13

Problem na domacim routeru maji prave hlavne UIQ3 telefony. Na svem mam povolene vsechny protokoly a vsechny porty a stejne mi to nejde. Nekde jsem nasel, ze pomuze telefonu priradit statickou IP adresu ale me to nepomohlo. Paradoxne pak me to nejde ale kamosovi s palmem to pres muj router beha v pohode. Puvodne jsem myslel, ze telefon potrebuje dostat verejnou IP adresu ale to vyvraci vodafone, ktery verejne IP adresy nema a jde to pres nej. U O2 to asi je blokovane a jde to jen s APN internet.open (overeno a funguje to i u O2).
Nicmene domaci routery bych tu neresil. Jde o to, ze pres klasicky internet v mobilu od O2 (bez priplatku za verejnou IP adresu) to nejede. To nakonec potvrzuje i tvoje zjisteni s E65, ktera s tim jinak problem nema.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 31. 12. 2008 12:03

Internet v mobilu na tři měsíce zdarma byl zřejmě prodloužen do odvolání... viz tento odkaz, kde se nic o žádném limitu pro využití akce nepíše!
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kopcak 31. 12. 2008 16:20

povim vam vlastni zkusenost.. 13,11 sem si aktivoval net do mobilu v O2 prodejne, vsechno jsem vyuzival vporadku, prvni mesic pohoda,ale druhy mesic mi proslo vyuctovani a neveril jsem vlastnim ocim. mel jsem nafakturovany data za 10 tis. tak jsem se o to zajimal a operator mi povedel ze 25,11 probehla deaktivace teto sluzby, tak jsem se ptal jak je to mozny a on ze nevi, prej esi jsem to nezrusil sam :D .. proc bych to aisk delal aktivovat si net na 12 dni...tak ted nwm co mam delat... kdybych vedel ze to mam zruseny tak to nevyuzivam..poradte co stim...
SDH Radkova Lhota * Nokia N97 mini CFW v.4.0F Hacked * HP Probook 4510s - WIN7 x64
kopcak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 31. 12. 2008 16:31

nechápu jedinej důvod, proč si to chodíte aktivovat na prodejnu, když se to aktivuje zcela jednoduše přes sms. Aktivoval jsem to smskou na několika číslech a nikde se podobný problém nestal, zatímco když si tu někdo stěžuje na naúčtování dat, začíná to "byl jsem na prodejně a...."
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kopcak 31. 12. 2008 17:15

no ale na te prodejne mi rekli abych poslal tu aktivacni sms tak jsem to udelal.. a to bylo vse.. jsem jsem chtel mit jistotu, a proste pak se to samo vyplo nwm proc, ani zadnej duvod mi neprisel....
SDH Radkova Lhota * Nokia N97 mini CFW v.4.0F Hacked * HP Probook 4510s - WIN7 x64
kopcak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michalreznar 31. 12. 2008 20:43

Uhraďte vyúčtování a proveďte pomocí *11, přes formulář na webu O2 nebo písemně reklamaci a peníze vám budou vráceny buďto dle požadavku v hotovosti nebo postupně odečítány z následujících faktur....

Můžete také požádat o odsunutí platby reklamované částky do vyřešení reklamace...
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ossobne 2. 1. 2009 18:00

Aktivoval jsem si teď čerstvě IVM na 12 týdnů zdarma na O2 prepaid SIMkartě s tarifem O2 TXT. Můžu si změnit tarif na O2 Fajn, aniž by mě to zrušilo ten IVM na 12 týdnů zdarma?
Růžový panther je o5z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
ossobne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 2. 1. 2009 18:11

Určitě, to není vázané na tarif, ale na číslo.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 2. 1. 2009 18:13

michalreznar píše:Internet v mobilu na tři měsíce zdarma byl zřejmě prodloužen do odvolání... viz tento odkaz, kde se nic o žádném limitu pro využití akce nepíše!


Ano, datum je totiž psané zde - zatím to neaktualizovali.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ossobne 2. 1. 2009 18:23

Snekac: Dík.
Růžový panther je o5z5 ... a s ním přichází i zákon !!!
ossobne
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jejdajaja 4. 1. 2009 23:58

Tak já jsem v pohodě. Reklamovala jsem fakturu skoro na 7.000,- díky ne/aktivaci internetu zdarma na 3měsíce. Došel mi dopis s omluvou a dobropis nakonec na 650,- a s DŮLEŽITÝM odstavcem, že i následující faktura bude řešena dobropisem kde se smázne počet MB načtených do řádné aktivace služby.
Ještě že tak. 23.12. mi dorazila druhá faktura... To už jsem se vážně hystericky smála při pomyšlení, že by mi tu reklamaci neuznali. Fakturu mám schovanou pro zasmátí - je to účet za 79.540,- :D
Jen ze srandy jsem nechala fakturu na stole a manžel mne málem zabil, když si zvědavě přečetl kolik jsem toho provolala za jeho peníze :D Dokážete si to den před vánocema představit? Málem jsem mu to nestihla ani vysvětlit :D :D
Tak se mi to splnilo: mám tu krásnou, lesklou brož co měla moje kamarádka na školení v létě - nokii E66. Může mi jen někdo vysvětlit co je to symbian a proč ta brož pořád pípá a zvoní??
jejdajaja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojta 5. 1. 2009 07:30

Tak co s tím problémem typu "Službu nelze aktivovat"? :-| Už to tu někdo psal, ale řešení není.
Deaktivovala se mi při tom nízkém kreditu. A teď už aktivovat nejde. Mezitím jsem kredit dobil přes Servis 24, jestli to má nějaký vliv. Zkusím schválně počkat ještě týden.
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jejdajaja 5. 1. 2009 09:53

tm wojta: nebyla ta akce náhodou jen pokud ji aktivuješ do 31.12.? Poté již aktivovat nelze. Alespoň to bylo uvedené operátorem O2, když jsem zjišťovala info o reklamaci vyúčto této služby.
Tak se mi to splnilo: mám tu krásnou, lesklou brož co měla moje kamarádka na školení v létě - nokii E66. Může mi jen někdo vysvětlit co je to symbian a proč ta brož pořád pípá a zvoní??
jejdajaja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojta 5. 1. 2009 11:53

To už není ta akční, je to ta placená 40Kč/týden. Přes SMS A IVM1 .
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 6. 1. 2009 00:32

Me kupodivu prisel ucet spravnej. Ale limit na inkaso mam samozrejme taky.
Fido+
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků