Zařazení do SPAM koše při použití smtp.vodafonemail.cz

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod wossik 18. 4. 2010 12:31

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, zda někdo má podobný problém jako já, nebo jestli neví, v čem by mohl být problém.

Odesílám poštu přes SMTP server Vodafone a v mnoha případech je tato pošta u příjemců zařazena do spamového koše. Předtím jsem používal připojení od O2 a jejich staré smtp - smtp.etmail.cz a vše běhalo v pohodě.

Kombinace smtp.vodafonemail.cz, Win7 a dva různé programy - Outlook 2007 a Thunderbird (takže poštovním klientem to nejspíš nebude). Občas odesílám poštu i z WinXP na starším notebooku, ale ne tak často, abych mohl ověřit, zda také chodí do spamu či ne.

Předem díky za nápady...
Neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí. :)

Alcatel OT Max -> Siemens M35i -> Siem. ME45 -> Siem CF62 -> Samsung E300 -> SE K750i -> Motorola V3 Razr ->N6234 -> Nokia N70 -> Nokia E65 -> HTC Touch 2
wossik
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod j.a.n.a 22. 4. 2010 20:19

pokud je to u různých příjemců, kteří shodou okolností nepoužívají stejný antispam (antivirus ani firewall samotné na maily šahat nebudou, ale antispam může být nainstalovaný spolu s nimi) a ani stejný server pro přijímání pošty, je to spíš na dotaz u vodafonu, jestli nemůže jejich smtp server být na nějakých blacklistech.
j.a.n.a
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků