Predplaceny Twist online

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xtonda 17. 7. 2014 10:46

Vzhledem k tomu, že zaúčtují 1 MB jak při ukončení session tak každou hodinu, pokud je session delší, tak je tento tarif pro dlouhodobé připojení s mírným přenosem, což je pro chytrý telefon poměrně typické, dost nevhodný.
xtonda
Junior

Odeslat příspěvekod Swejzi 17. 7. 2014 13:56

I každou hodinu? To snad byla nějaká "chyba", kterou už odstranili ne?
Swejzi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A1rh- 20. 7. 2014 22:46

ano, zúčtování po hodině opravili, zbývá už jen "férové" účtování po 1MB, pro časté stahování menších objemů nepoužitelné, resp. finančně velmi nevýhodné. Teď mám pro tento účel Oskartu - 1Kč/1MB, účtováno po 1kB, tedy pro mne mnohem výhodnější než 0,40Kč/1MB u Twist Online.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 3. 8. 2014 12:49

Zdravím, mám SIM Twist Online (přednabito 99,-Kč), sim jsem vložil do mobilu - když jsem se připojil přes 0, vyjely klasické stránky T-Mobile. Když se připojím přes aplikaci Opera Mini, tak to hlásí, že nelze připojit...Předtím jsem se přes Operu mini bezproblémově připojoval a používal nejdříve Oskartu a v poslední době Kaktus a šlapalo to. Mám Nokii 112. Když se na to číslo volá, tak je tam stejná hláška jako u karet, co nejsou ještě aktivované (dočasně není oprávněn přijmout hovor) a výše kreditu přes hvězdičku 101 křížek taky nefunguje. V návodu je uvedeno, že když se připojím přes prohlížeč, že vyjede formulář, ale když se přes operu nepřipojím, tak nevím, jak. Přes prohlížeč (přes 0), jak vyjede web TM, tak se na Seznam taky nedostanu.

EDIT, 4. 8.
Na ZL TM mi sdělili, že mají technické problémy, zítra by to mohlo fungovat. Dostal jsem tu SIMku k nákupu, tak využiju kredit a SIMka odejde do věčných lovišť.

EDIT 5.8.
Jelikož ani dnes SIMka nefungovala, tak jsem šel na pobočku TM a tam mě sdělili, že tuto SIMku je možné aktivovat buď v tabletu nebo v chytrém telefonu. Oni mě to na pobočce nemohou aktivovat (údajně nemají možnost..). Spousta lidí nerado vytahuje SIMkartu (především majitelé právě chytrých mobilů), takže asi karta poletí rovnou do koše. Takže asi takto k TM.
Naposledy upravil Fíla dne 5. 8. 2014 18:55, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvky sloučeny
anonyni

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 5. 11. 2015 20:37

mám předplacenou kartu s kreditem 899 nebo 799, teď si nejsem jist ... prostě ten balíček prodávaný společně s modemem

je možné tuto sim kartu převést na nějaký levný paušál, hned zrušit a nechat si poslat přeplatek?

Edit: tak dle chatu s operátorem lze twist online převést na paušál a kredit využít jako přeplatek vyučtování, ale nejlevnější tarif nabízel za asi 349 měsíčně ... jak lze získat něco přijatelnějšího?
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 5. 11. 2015 21:03

jestli se něco nezměnilo, tak nic nepřeváděj, zajdi na pobočku a za poplatek myslím 119Kč (?) si nech kredit vyplatit. (viz ceník nebo VOP).
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Graphics 7. 2. 2016 10:00

Zdravím, měl bych dotaz ve věci tarifu Twist Online, kdy jsem nepochopil jeho fungování. Po aktivaci mám kredit 899,- Kč a 500 MB zbývajících jednotek. Navýšil jsem kredit o 200,- Kč, ale zbývající jednotky se nenavýšily. Mám to chápat tak, že až se vyčerpají ty jednotky, tak se strhne další část z kreditu?
Graphics
Junior

Odeslat příspěvekod jbohac 12. 6. 2017 18:04

Funguje vám s Twist Online někomu roaming bez nutnosti dokoupit datový balíček?
Při roamingu jsem přesměrován na jakýsi captive portál TMO, kde mi vnucují balíčky. Ale já bych rád i v zahraničí používal data účtovaná za 0.4 Kč / MiB. Poprvé jsem si toho všiml letos v březnu, v těchto dnech stále stejné. Dříve to fungovalo.
jbohac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod A1rh- 12. 6. 2017 20:44

a co na to linka TM?
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod milanBrno 13. 6. 2017 09:34

V minulosti (pred rusenim roamingu) to bylo cca 2kc za 1MB
Jak je to nyni netusim...
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jbohac 13. 6. 2017 10:17

Aha, šlo mi právě o EU roaming, který by měl do teď být za 0.4 + 1.35 = ~1.9 Kč; a to mi právě nešlo, ještě předevčírem. Vnucovalo to balíčky, které byly proti tomuhle pro mě nevýhodné. Ale zrovna včera, jak roaming v EU zrušili tak zrušili i to přesměrováni a funguje to v EU za těch 0.4. Jak to je mimo EU nevim, ale tam ty balíčky budou asi doopravdy výhodné.
jbohac
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 19. 4. 2021 19:19

Nemate nekdo taky problem s kreditem na Twistu Online?
- jedna z karet mela po aktivaci platnost uvodniho kreditu jen 3 mesice, i pres nekolik dotazu mi nikdo z T-Mobilu nevysvetlil proc. Na muj dotaz cca "Proc mel na tehle karte uvodni kredit platnost jen 3 mesice?" jsem zatim dostal posledni odpoved "Kredit po dobiti ma platnost 12 mesicu.". Coz je sice spravna odpoved, ale ne na moji otazku.
- dalsi karta bez problemu fungovala 3/4 roku, jeste pred par dny na ni byl kredit cca 70Kc a dnes koukam, ze webova samoobsluha i aplikace hlasi 0Kc. Pritom detailni vypis sluzeb hlasi stazeni 1kB pred tydnem a v telefonu byla data vypnuta.
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petryk 16. 6. 2021 12:35

Právě jsem stčil novou simku Twist internet do telefonu a měl jsem tam 500 MB dat. Tak jsem dobil přes appku za 300 + 100 bonus a mám kredit 675 Kč a 1,6 GB dat. Chtěl jsem zapnout balíček Twist internet na rok za 499 a napsalo mi to, že nelze provést... Služba Tw... na rok se vylučuje se službou: (param2)! ... S čim???
Netušíte, prosím, co si mám pod tím představit?
Jsem zvědavý, zda naběhne neomezený net...
Mobilmania: Philips Fizz>Alcatel 302>Siemens ME45>SE T630>MDA Vario>iPhone 3G>Samsung G. Note II>nic>Samsung Gal. A50
Služební O2: 3310>6310i>6300>E51>E5-00>BB Q5>Len.Vibe Shot>nic>BB Classic>Redmi N.8Pro
petryk
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 16. 6. 2021 13:52

Nenabehne, protoze to neni mesicni balicek. Tady se data uctuji za objem.
Hlavne, ze Zivan na to v prislusnem vlakne upozornoval!
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 16. 6. 2021 13:55

Jestli se nemylim, tak nemáš hlasovou SIM. Což bude dealbreker neboli do toho hozené vidle.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků