T-Mobile - změna u Twist Online - učtování po 1MB

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod Jahudka167 12. 5. 2013 15:59

Tak na infolince mi tvrdí, že to nefunguje, protože sim z nové edice nepodporují žádné volání. Víte o tom něco? Příjem hovorů by podle fóra na stránkách T-mobile fungovat měl. Kupoval jste sim někdo v posledních dvou měsících? Sms mi přijímat ale jdou, tak nechápu, proč u volání by to mělo být jinak...

Pokud je to pravda, byl by někdo, kdo sim nepoužívá na příchozí hovory ochotný si je vyměnit? Třeba s 50kč kreditu navíc...
Jahudka167
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 8. 2013 10:52

Udělal jsem právě nemilou zkušenost s touto SIM TWIST ONLINE, kterou už asi rok používám převážně na příchozí hovory, občas malá data, a to částečně vlastní vinou, kdy (jak se říká) "Kdo chce moc, nemívá nic".

Ptal jsem se nedávno na infolince TM, jestli mi na této SIM Twist Online budou fungovat příchozí hovory i v zahraničí. 2x mi nezávisle infolinka potvrdila, že ano. V Rakousku to samozřejmě nefungovalo, tak jsem volal 4603, kde mne kupodivu přepojili na technika (což jindy neudělají, je to zakázané), který mi také řekl, že by to mělo fungovat a že mou kartu zkusí v systému nějak resetovat.
Bohužel jsem na to přistoupil a od té doby mi nefungují příchozí hovory ani v ČR. Už jsem prošel strukturou přes infolinku, techniky, reklamační oddělení a bůhví s kým vším jsem ještě mluvil, ale výsledkem je, že na této SIM příchozí hovory fungovaly jen díky chybě v systému (připomenu že to byla jedna z úplně prvních SIM z léta 2012) a takto je to správně. Stěžovat si prý ještě můžu, ale cítil jsem z toho, že tak leda na třetím peróně.

Tak jen abyste věděli co nedělat, podle mne se resetem v systému u této SIM první edice nastavily aktuální podmínky, kdy s Twist Online již hovory přijímat nelze.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod A1rh- 28. 8. 2013 09:52

btw. ta Twist Online bez příchozích hovorů s kreditem 530Kč je k dispozici, pokud by měl někdo zájem, dohodou. Brno.
A1rh-
Junior

Odeslat příspěvekod Car01 8. 9. 2013 07:27

A1rh- píše:na počtu aplikací nezáleží, prostě se připojíš, používáš (třeba 20 aplikací) a dokud se neodpojíš od netu, tak je to pořád jedna session. Až se ti ztratí ikonka připojení u signálu, tak jsi odpojená.

Vy mě děsíte.... tedy pokud pojedu metrem, projedu 20 stanic tak zaplatím x-krát 1 MB ? :grr:
díky
Car01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 8. 9. 2013 08:48

jasne
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 2TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod A1rh- 23. 10. 2013 14:35

moje stará Nokia 5800 si v místech bez signálu často spojení jen "podrží" (ve správci spojení je napsáno "podrženo") a až se signál objeví, tak se pokračuje dál. Ale někdy se odpojí, možná, že pokud se zrovna táhnou data, tak není tak trpělivá a odpojí se. Pak už se účtuje zas další jednotka. Mám nastaveno, že každý pokus o připojení musím potvrdit, tak se jednoduše rozliší, že jde o nové připojení.
A1rh-
Junior

Předchozí stránka