New York USA - mobilní internet - Operátor?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod everlaste 7. 12. 2013 13:58

Ahoj, mám velkou prosbu.
Chystám se do New yorku a potřeboval bych rady. Vlastním S Galaxy Note3..s telefonem by asi neměl být problém. Potřebuji především internet v mobilu. Jakého operátora vybrat v USA? Jak a kde ideálně koupit simkartu? Potřeboval bych tak 500 MB. Díky moc Roman
everlaste
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xjenareho 30. 1. 2014 23:25

Romane prosím Tě, už si zpět? Bohužel Ti pomoci nemůžu ale poukd už nějakou zkušenost máš tak by mně zase moc pomohla. Odletam do NY ted v únoru a taky hledam výhodný mobilní internet. Díky moc Jena
xjenareho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod brzdil987 17. 8. 2014 23:12

Tak jak jsi pochodil ? Napis nam svou zkusenost :-)
brzdil987
Junior

Odeslat příspěvekod elipsoid 26. 8. 2014 22:34

Já tam kupoval před rokem předplacenou SIM od T-Mobile - měl jsem dojem, že můj obstraožní Galaxy S na jiné síti fungovat nebude (CDMA). Zkušenost veskrze špatná. Cena kolem 50 USD na měsíc, FUP kolem 500 MB. V NYC jsem chytal HSDPA, kdekoliv mimo jsem byl rád, když jsem měl vůbec nějaký signál - většinou Edge nebo nic.
elipsoid
Junior