Jakou předplacenku pro data

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 2. 2021 16:24

Pohledej inzertní servery za 200 ti jí nikdo neprodá ale za nějakou relativně rozumnou cenu se dá sehnat stále. Jen to chce trochu hledat. Za kilo měsíčně není co řešit.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 2. 2021 16:34

Mám 2 doma... Jen mi to přijde jako "plýtvání".

Kdyby bylo dejme tomu 5GB za 100kč, tak mi to bude dávat větší smysl.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 2. 2021 16:47

Vždyť je 6 GB za 100 po započtení dobíječky...Akce byla do konce roku pro ostatní SIM (aktivace). Na Boží SIM je boží balíček součástí aktivace která se musí provést do konce platnosti SIM. Jen se musí dát pozor na dostatek kreditu tento balíček jako jediný nelze uspat ale přijdeš o něj pokud se sám neobnoví.
Mimochodem dobíječka je dnes 18-20...
Naposledy upravil hauzz dne 23. 2. 2021 16:54, celkově upraveno 1
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 2. 2021 16:54

Okej, proklikám si to. Nějak jsem to právě nepochopil. Díky
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 2. 2021 16:56

Cena božího balíčku je 200. Pokud dobiješ v dobíječce pak za 200 máš 200 bonus + 200 kredit. První měsíc se balíček obnoví z bonusu druhý pojede z kreditu. Stačí dobít 1x 200 za 2 měsíce (v dobíječce) takže tě to vyjde na 100 měsíčně...
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránka