Jakou předplacenku pro data

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 2. 2021 16:24

Pohledej inzertní servery za 200 ti jí nikdo neprodá ale za nějakou relativně rozumnou cenu se dá sehnat stále. Jen to chce trochu hledat. Za kilo měsíčně není co řešit.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 2. 2021 16:34

Mám 2 doma... Jen mi to přijde jako "plýtvání".

Kdyby bylo dejme tomu 5GB za 100kč, tak mi to bude dávat větší smysl.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 2. 2021 16:47

Vždyť je 6 GB za 100 po započtení dobíječky...Akce byla do konce roku pro ostatní SIM (aktivace). Na Boží SIM je boží balíček součástí aktivace která se musí provést do konce platnosti SIM. Jen se musí dát pozor na dostatek kreditu tento balíček jako jediný nelze uspat ale přijdeš o něj pokud se sám neobnoví.
Mimochodem dobíječka je dnes 18-20...
Naposledy upravil hauzz dne 23. 2. 2021 16:54, celkově upraveno 1
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Python.p 23. 2. 2021 16:54

Okej, proklikám si to. Nějak jsem to právě nepochopil. Díky
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Delidy a další věci okolo PC najdete na webu v profilu.
Python.p
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 2. 2021 16:56

Cena božího balíčku je 200. Pokud dobiješ v dobíječce pak za 200 máš 200 bonus + 200 kredit. První měsíc se balíček obnoví z bonusu druhý pojede z kreditu. Stačí dobít 1x 200 za 2 měsíce (v dobíječce) takže tě to vyjde na 100 měsíčně...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomas1krupa 25. 3. 2021 09:28

Ahoj, potreboval bych prosim poradit. Zavazuji poridit babicce Android mobil a nejakou SIM jen s daty, aby mohla pouzivat ciste jen pres WhatsApp. Co byste mi prosim doporucili? Bohuzel babicka nema moznost internetu, zatim chci tedy poresit takto. Cilem je, aby mohla dostavat fotky od rodiny a prohlizet si je.
Dekuji
Tom
tomas1krupa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 25. 3. 2021 09:37

Teď bych pořídil Kaktus který ji budeš hlídat,nastavovat a dobíjet.Aplikace ti umožní info mit i na tvem telefonu .Na Vanoce si pohlídáš akci TMO 1GB měsíčně na celý rok.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomas1krupa 25. 3. 2021 10:10

Super, to by slo, behem prvniho mesice bych zjistil a doladil. To je dobijecka jo?
tomas1krupa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod polda 25. 3. 2021 13:12

Ano
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marnie 3. 5. 2021 20:17

Zdravím,

zkoušel jsem lupu, ale nenašel, tak se zeptám. Dost se mi líbila nabídka 50% slevy T-mobile, internet na rok 12 GB (12 x 1GB) za 500Kč. To už skončilo, a teď stojí tento tarif 1000kč. No pořád je to cca 83Kč za 1GB.
Líbilo se mi, že člověk zaplatí za rok najednou a nemusí hlídat HH (v minulosti jsem měl kaktus), datový provoz je cca 500MB (vyjimečně do 1GB) měsíčně.

Zeptám se, zda ta nabídka od Tmobile má konkurenci (aktuálně) ?

Díky ;-)
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod Andrew_007 3. 5. 2021 22:41

Lze se dostat na méně než 83Kč/1GB/měsíc. Na předplacené Twist SIM kartě zdarma je bonus 100Kč k prvnímu dobití a při dobití prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile je bonus 25%.

V ideálním případě by stačilo nabít 720Kč, tzn. 60Kč/1GB/měsíc, ALE v aplikaci asi nejde nastavit libovolná částka pro nabití. Tuším, že tam jsou přednastavené hodnoty po 50Kč, ale nejsem si zcela jist a nemám možnost ověřit.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 4. 5. 2021 05:11

Ten katus 6GB za 200,-/100,- (když si to pohlídáš) je fakt nejlepší + soc. sítě zadara a hlavně převod dat do dalšího měsíce
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rssreader 4. 5. 2021 06:54

Zatím to konkurenci nemá. Tu akci (12x1GB za 500,-) dělá T-Mobile několikrát do roka. Nejpozději do Srpna to určitě zase pustí za 500,-. Je tady na to přímo téma, tak se tam můžeš podívat, jak to bylo loni.
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 5. 2021 07:52

Marnie píše:Zdravím,

zkoušel jsem lupu, ale nenašel, tak se zeptám. Dost se mi líbila nabídka 50% slevy T-mobile, internet na rok 12 GB (12 x 1GB) za 500Kč. To už skončilo, a teď stojí tento tarif 1000kč. No pořád je to cca 83Kč za 1GB.
Líbilo se mi, že člověk zaplatí za rok najednou a nemusí hlídat HH (v minulosti jsem měl kaktus), datový provoz je cca 500MB (vyjimečně do 1GB) měsíčně.

Zeptám se, zda ta nabídka od Tmobile má konkurenci (aktuálně) ?

Díky ;-)

Ještě se dá níže dostat s Oskartou: 1 GB 77 Kč.
anonymni

Odeslat příspěvekod jenik3 4. 5. 2021 09:44

pokud jde o neobyčejné datové předplacenky tak
O2 100 GBhttps://www.bazos.cz/search.php?hledat=o2+100gb&rubriky=www&hlokalita=&humkreis=25&cenaod=&cenado=&kitx=ano
nebo 7GB za 300 Kč https://www.datamanie.cz/
altenativně 4ka.sk (1GB za 2 EUR, dobiji se z platebni karty) https://www.4ka.sk/ponuka/giga-automaticka-obnova
jenik3
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků