Jakou předplacenku pro data

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod suram 20. 6. 2019 04:21

Jde to asi i lépe, jen mi včera proběhla aktivace SIM zdarma, vzápětí přišla SMS, že za první dobití bude odměna 100 Kč. Dále je v android appce Můj T-Mobile akce, že za první dobití v měsíci je bonus 25% z dobíjené částky, stačí v appce vyplnit, na jaké číslo mají bonus zaslat. Takže za první dobití přes appku lze tak získat oba bonusy najednou, akorát tedy koukám, že nejnižší doíjená částka přes appku může být 250 Kč.

Obrázek

Obrázek
suram
Junior

Odeslat příspěvekod lukodlak 2. 9. 2019 20:04

Vodafone začal v aplikaci dávat k balíčku 1,2 GB + sms neomezeně v síti (199kč) 2 GB navíc!
Dosud to bylo jen 500 MB.
Myslím, že je to vcelku slušná nabídka.
Pro studenty je tato nabídka ještě lepší 3,2 GB za 99,5 Kč - nemá konkurenci.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod jůzr 2. 9. 2019 20:32

Kaktus zatím nej pokud dobiješ v HD. Nebo Sazkamobil nyní v aplikaci 5GB za 270Kč nebo 6GB za 270Kč.
jůzr
Junior

Odeslat příspěvekod suram 3. 9. 2019 04:16

Kaktus je stejně nejlepší, protože asi jako jediný umí i převést nevyužitá data do dalších měsíců.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod radim 3. 9. 2019 07:33

lukodlak píše:Pro studenty je tato nabídka ještě lepší 3,2 GB za 99,5 Kč - nemá konkurenci.


Na které kartě to je?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 9. 2019 08:48

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidky-a-akce/

---------------}

https://www.vodafone.cz/podminky/nabidk ... uj-vodafo/

Podmínky nabídky „Data zdarma v aplikaci Můj Vodafone“ (dále jen „dárek“) k vybraným Balíčkům k předplaceným kartám účinné od 1.9.2019
Zákazník získá možnost si aktivovat na každé období platnosti Balíčku ke kartě jako dárek porci dat navíc.
Dárek zákazník získá k následujícím Balíčkům ke kartě:
500 MB + SMS v síti neomezeně >>> 100 MB dat navíc,
1,2 GB + SMS v síti neomezeně, 3 GB + SMS v síti neomezeně a Komplet v síti >>> 500 MB dat navíc u jednorázových variant a 2 GB dat navíc u FIXních variant,
Komplet do všech síti >>> 2 GB dat navíc.

******************************************************************************************************

U té verze 500 MB + SMS za 99 Kč je to snížení z tuším 250 MB ( 150 MB ? ) na 100 MB.

Ještě mám 9 kousků takových sim karet co kdysi dávno dával Vodkafone grátis. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 3. 9. 2019 10:00

No pokud je to "k předplaceným kartám", tak je to k jakékoliv předplacence, ne?
A v těch podmínkách nikde nevidím nic o těch studentech.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 9. 2019 10:10

Ano to dá rozum, že je to ke každé předplacence.

O studentech se píše jinde, mají slevu 50%, hledej šmudlo. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 3. 9. 2019 17:27

Je to na kterékolii předplacence, stačí zavolat na infolinku, nahlásit rodné číslo (sleva je do 26 let) a říct, že chcete ten balíček.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
Junior

Odeslat příspěvekod JetBlack8 10. 9. 2019 10:19

Zdravim, mame k dispozici tarif na neomezene data (bez uvazku) za 675Kc (po vycerpani 20GB se zpomali na 3Mb/s) EU LIMIT 30GB

Popripade za 875Kc (po vycerpani 50GB se zpomali na 10Mb/s) EU LIMIT 35GB
A nebo pro labuzniky za 1075Kc BEZ OMEZENI az 225Mb/s v CR, v EU LIMIT 40GB

Vse prehledne bez hacku, bez uvazku, moznost az 25% sleva v pripade vice produktu u T-Mobile.
V pripade zajmu mi zaslete kontakt, zavolam Vam z linky T-Mobile.

Na co staci dane rychlosti: https://support.google.com/youtubetv/answer/7129766#downloadspeeds
JetBlack8
Junior

Odeslat příspěvekod Osito 25. 9. 2019 09:50

JetBlack8 píše:Zdravim, mame k dispozici tarif na neomezene data (bez uvazku) za 675Kc (po vycerpani 20GB se zpomali na 3Mb/s) EU LIMIT 30GB

Popripade za 875Kc (po vycerpani 50GB se zpomali na 10Mb/s) EU LIMIT 35GB
A nebo pro labuzniky za 1075Kc BEZ OMEZENI az 225Mb/s v CR, v EU LIMIT 40GB

Vse prehledne bez hacku, bez uvazku, moznost az 25% sleva v pripade vice produktu u T-Mobile.
V pripade zajmu mi zaslete kontakt, zavolam Vam z linky T-Mobile.

Na co staci dane rychlosti: https://support.google.com/youtubetv/answer/7129766#downloadspeeds



Ještě nabídka platí? Potřebuji neomezená data a volání.
Osito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 25. 9. 2019 11:47

Samozrejme, ze to plati. Jetblack8 je z T-M a jedna naozaj slusne. Su to klasicke cennikove tarify a zlava je v pripade Magenty1. Cez Jeta sa to oplati riesit, je naozaj schopny
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Osito 25. 9. 2019 12:10

alfas123 píše:Samozrejme, ze to plati. Jetblack8 je z T-M a jedna naozaj slusne. Su to klasicke cennikove tarify a zlava je v pripade Magenty1. Cez Jeta sa to oplati riesit, je naozaj schopny


Jen já v Magentě nic nemám. Potřebuji jen data a volání.
No, počkám, jestli se Jetblack ozve, má ode mě zprávu.
Osito
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alfas123 25. 9. 2019 12:48

U nas nastali komplikacie a vdaka nemu sa vsetko podarilo vyriesit. Magenta bola vytvorena, lebo sme kupovali 2 sluzby. Samozrejme, da sa aj jedna a myslim, ze ten internet SD a 100 minut volania je skvela kombinacia.
alfas123
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod oceanhawk 13. 10. 2019 22:48

JetBlack8 píše:Zdravim, mame k dispozici tarif ... "pro labuzniky za 1075Kc BEZ OMEZENI az 225Mb/s v CR, v EU LIMIT 40GB". Vse prehledne bez hacku, bez uvazku, moznost az 25% sleva v pripade vice produktu u T-Mobile.
V pripade zajmu mi zaslete kontakt, zavolam Vam z linky T-Mobile.

Ale ahoj,
psal jsem sice PMko, ale; je tato nabídka stále ještě aktuální?

Díky


(resp. není tu na foru někdo od T-M kdo má též možnost tohoto tarifu?)
Lost altitude, speed, ideas...
oceanhawk
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků