Akce T-Mobile 12GB /499 kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Internet v mobilu a Mobilní internet nejsou omezována přístupovými body ani připojeným hardwarem (mobil, notebook, tablet), pouze pomocí FUP dle vašeho tarifu. Při hledání informací čtěte první stránky a příspěvky příslušných témat, najdete v nich většinou sumář informací.

Odeslat příspěvekod josifek78 23. 1. 2021 16:14

xls: Proč si nevolal hned do T-Mobile na aktivaci 10GB balíčku když to nešlo? tak to udělala většina lidí a aktivovali jim to... Volání do T-Mobile je zadarmo, místo toho jsi volal až si měl jiný speciální balíček. Nechápu, přijde mi to jako jednání podvodníka.

Takže vidím, že se na praktikách některých uživatelů T-M za cca 15 let nezměnilo vůbec nic. Místo toho, aby člověk zavolal, tak udělá nejvíc komplikované věci aby si pak mohl stěžovat ;)
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod single 23. 1. 2021 20:25

Přesně tak, pokud něco nefunguje, podám reklamaci. Stalo se mi přesně to samé, že balíček už nešel aktivovat. Ale je fakt, že nechtěli přiznat chybu. Dvakrát mě poslali do (_!_) a teprve po třetím mailu mi těch 10 GB aktivovali.
single
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qwerta 24. 1. 2021 07:42

Možná ty data potřeboval hned a neměl čas čekat na vyřízeni reklamace u T-debilů.
Jednou jsem reklamoval data u Blesk mobilu a reklamace trvala 17 dnů a práva jsem se dovolal, jen díky ČTU.
qwerta
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rebeltom 29. 1. 2021 22:55

Přátelé, jen připomínka....

Akční balíček 12GB/rok za poloviční cenu 499 Kč lze aktivovat už jen do 31.1.2021.
Tak POZOR, ať to někdo, kdo třeba zapoměl nebo otálel, nepromešká.....
rebeltom
Junior

Odeslat příspěvekod ziki 31. 1. 2021 11:03

Dnešní snaha o aktivaci tohoto balíčku vypadá následovně, na Twist kartě kredit přes 800 Kč, pošlu SMS IROK A na 4603 a odpověď "Je nám líto, ale nemáte dostatečný kredit.". Druhý pokus přes aplikaci, ale tam už je tento balíček za 998 Kč. Třetí pokus hlasový automat, dojdu k volbě tohoto balíčku, kde je ještě stále za 499 Kč, na dotaz, přejete si aktivovat balíček za ... (ticho) potvrdím ano a odpověď, že požadavek nelze provést. Poslední pokus živý asistent a tam se dozvídám, že s tím mají problémy a že to mám vyzkoušet později, že na tom pracují :roll:
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod polda 31. 1. 2021 12:41

Taky to šlo přes webové stránky.
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drtic113 31. 1. 2021 13:38

Taky se o to od rána pokouším o Internet na rok za 499,-. Přes web, pak přes mobilní aplikaci Můj T-Mobile, pak pomocí SMS "IROK A" ... a se stejným výsledkem. Nejde, nedostatečný kredit (mám tam 512,- Kč). Asistent mi řekl totéž, že na tom kolegové pracují a ať to průběžně zkouším. Tak to průběžně zkouším už 4 hodiny. Nevím, jak teda "kolegové" pracují o nedělích, ale doufám, že to do půlnoci stihnou.
Podobný problém jsem měl 31.12. s vyzvednutím 10GB odměny za dobití. Taky na tom "pracovali", ale ten den už to nestihli opravit. Naštěstí pak akci o týden prodloužili.
Skvělé nabídky T-Mobile sráží tyhle stupidní chyby v den, kdy akce končí. Asi zkouší nervy zákazníků.
drtic113
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 31. 1. 2021 13:39

Taky to šlo přes PDF kód jakože někomu darovat a dát to sobě..
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod drtic113 31. 1. 2021 14:18

Ředitel ČTÚ píše:Taky to šlo přes PDF kód jakože někomu darovat a dát to sobě..

Jo, šlo. Ale v samoobsluze je dnes už bohužel jenom ta nabídka za 998,- .
drtic113
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrew_007 31. 1. 2021 15:18

Ředitel ČTÚ píše:Taky to šlo přes PDF kód jakože někomu darovat a dát to sobě.

Mě se podařilo vygenerovat si kód pro aktivaci balíčku za 499,-Kč pomocí SMS ve tvaru „IROKVANOCE“ na 4603 + na následnou SMS s potvrzením objednávky odpovědět „SOUHLAS“ (popsáno v bodě 6 podmínek akce https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-ziskani-slevy-ve-vysi-50-procent-na-twist-internet-na-rok.pdf)
JENŽE při pokusu o aktivaci pomocí toho kódu přijde odpověď: „Litujeme, ale dobíjecí kupon není platný“ a v aplikaci Můj T-Mobile - Balíčky - úplně dole Uplatnit poukaz se dozvím jen: „Děkujeme, akce skončila 31.1.2021“
No nic, zítra se zastavím v Roztylech na reklamačním.
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior

Odeslat příspěvekod polda 31. 1. 2021 16:04

Chyba v Matrixu
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drtic113 31. 1. 2021 16:39

Andrew_007 píše:
Ředitel ČTÚ píše:Taky to šlo přes PDF kód jakože někomu darovat a dát to sobě.

Mě se podařilo vygenerovat si kód pro aktivaci balíčku za 499,-Kč pomocí SMS ve tvaru „IROKVANOCE“ na 4603 + na následnou SMS s potvrzením objednávky odpovědět „SOUHLAS“ (popsáno v bodě 6 podmínek akce https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-ziskani-slevy-ve-vysi-50-procent-na-twist-internet-na-rok.pdf)
JENŽE při pokusu o aktivaci pomocí toho kódu přijde odpověď: „Litujeme, ale dobíjecí kupon není platný“ a v aplikaci Můj T-Mobile - Balíčky - úplně dole Uplatnit poukaz se dozvím jen: „Děkujeme, akce skončila 31.1.2021“
No nic, zítra se zastavím v Roztylech na reklamačním.

Jo. To je právě ono. Nicméně po urgenci dotazu, zda to stihnout opravit ještě dnes, dokud akce platí, jsem dostal od operátora ujištění, že na opravě "kolegové stále pracují" - bylo to v 15:38.
drtic113
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziki 31. 1. 2021 17:25

Osobně pochybuju, že to stihnou opravit ještě dnes, vlastně i pochybuju, že na tom tak tvrdě makají či zda-li vůbec na tom dělají, jak tvrdí. Znám to i z práce, když se něco v IT pokazí v pátek večer či o víkendu, tak se to často (ne-li většinou) nechá vyhnít do pondělka. A obzvlášť teď v covidové době budou jistě o víkendu vydržovat plný kancl ajťáků :D (PS: Vím, že se dá pracovat i z domova ;-) )
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod nnnokiaE52 31. 1. 2021 18:23

Možná už se tu o tom psalo, ale zeptám se.
Přemýšlím, jak si mám vysvětli následující bod podmínek akce:
9. Nabídku si Účastník může aktivovat i opakovaně, a to i v průběhu aktuálně
plynoucího období již aktivovaného Balíčku. V takovém případě po uplynutí
období daného Balíčku bude jeho doba platnosti prodloužena o dobu dalšího
roku, na kterou byl další Balíček aktivován.

Tedy když mám balíček aktivován, tak můžu kdykoli aktivovat další? Zkoušel to někdo? Nechce se mi věřit..
nnnokiaE52
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomus 31. 1. 2021 18:26

Také jsem chtěl dneska aktivovat datový balíček twist internet na rok, a také jsem zjistil že už není ve slevě ačkoliv měl být ještě dnes, tak jsem hodil dotaz na Facebook t-mobilu a odpověď stejná, že technici na tom pracuji a to už mě psali v 11:00 dopoledne, myslím že dneska už se nic opravovat nebude a zítra už akce skončí, možná jediný způsob je přes ten dárkový poukaz a pak to reklamovat a nebo si počkat několik měsíců než akce bude znovu, loni byla na jaře v dubnu.
tomus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka