Akce T-Mobile 24GB/699 Kč

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lomax 6. 5. 2021 18:45

Jj, vyplácení bonusu, to by byl stroj na peníze. ;)
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod radim 8. 5. 2021 14:32

Včera jsem jen tak nahlédl do Můj T-Mobile na mobilu a měl jsem tam nabídku tohoto ročního internetu za polovic. Nevím, jestli to nebyla jenom nějaká osobní nabídka na konkrétní číslo, můžete někdo zkusit mrknout? Na webu mají stále plnou cenu. Ale někdy je rozdíl mezi mobilem a webem (typicky dobíjení).
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lomax 8. 5. 2021 21:29

Už se tady na to skoro před měsícem objevil link ve vánočním vlákně, podle https://www.t-mobile.cz/dcpublic/OP-twi ... rok-50.pdf jde o slevu pro individuálně oslovené zákazníky.

Já mám v apce 6 Twistů, z toho 3 Internety na rok, 6x za 998 Kč.

Je to normálně v _apce_ Můj T-Mobile? V Balíčky / Datové balíčky / Jednorázové?
Lomax
Junior

Odeslat příspěvekod 407sw 19. 5. 2021 20:59

Mám to tam taky, ale s poznámkou, že akce skončila 31.1.2021 :/
407sw
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 1. 6. 2021 08:50

Na webu uz je zas 50% sleva :)
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rssreader 2. 6. 2021 17:03

Koukám, že s tímto TDebil stále nemá konkurenci, nebo už nabízí někdo další internet do 50,- za měsíc? To šaškování s dobíjením u Kaktusu není nic pro mě...
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 2. 6. 2021 17:27

Vzpomínaný Kaktus má možnost za 66/měsíčně 6GB+data na socky s neomezenými převody nevyčerpaných jednotek do dalších měsíců. Na druhou stranu u T-Mobile stačí jednorázově dobít aktivovat roční balíček a je klid komu stačí 1GB a nevadí propadlá data pak je roční Twist balíček dobrá volba. Cena dobrá při správné SIM vychází ještě výrazně levněji.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod polda 2. 6. 2021 17:46

Na běžný net je 1GB málo, na bankovni,parkovací, platební, informační,mailové atd potřeby dostačující.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 6. 2021 17:53

Hlásím, že stále funguje finta fň - nechám sim dlouho (minimálně měsíc) ležet v kouzelném šuplíku a přijde SMS s nabídkou 200 Kč + 200 Kč a měla by na některých sim být i ta žlutá nálepka 100 Kč na první dobití, což já na té sim na kterou ta sms včera přišla mám :-)

Předpokládám, že ideální je ji pak dobít někde v tabáku +- 210 Kč a mělo by to vyjít (10Kč navíc sichr na nějaké ty nenadálé SMS) :D

jestli jsem to správně pochopil, tak v appce jde nabíjet od 300 Kč výš, ale pokud je to jinak, rád se nechám poučit. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rssreader 2. 6. 2021 18:22

1GB je pro mě takový zlatý střed,ani moc, ani málo. Kdyby byly 2GB tak už je to úplný luxus. Většinu času jsem v kanclu na WiFi, takže mi to stačí. A to zaplacení 1x za rok je příjemný bonus, že na to člověk nemusí myslet. Z toho dobíjení u Kaktusu by mi jeblo... Tak asi koupím další rok a hotovo.
rssreader
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 2. 6. 2021 18:32

??? 2x dobiješ za rok, z toho jebne jen slabému kusu 8-)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 2. 6. 2021 18:32, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 2. 6. 2021 18:32

Ředitel ČTÚ píše:jestli jsem to správně pochopil, tak v appce jde nabíjet od 300 Kč výš, ale pokud je to jinak, rád se nechám poučit. 8-)

Ještě se nabízí varianta dobíjení přes internetové bankovnictví, pokud ho banka podporuje, tam těch 210 Kč dobiješ úplně v pohodě ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 2. 6. 2021 19:00

hauzz píše:Vzpomínaný Kaktus má možnost za 66/měsíčně 6GB+data na socky s neomezenými převody nevyčerpaných jednotek do dalších měsíců.


Ta možnost už není, ne? Čili "měl" možnost.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 2. 6. 2021 20:43

Pravda, mel. U karty z inzerce je potreba pocitat s drobnou prirazkou.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milanBrno 3. 6. 2021 08:16

Ředitel ČTÚ píše:jestli jsem to správně pochopil, tak v appce jde nabíjet od 300 Kč výš, ale pokud je to jinak, rád se nechám poučit. 8-)


V aplikaci je minimalni castka 250kc a k tomu navic bonus 25%
Telekomunikace: Neomezene volani a sms + 20GB za 666kc/mes.
FinTech: za vyuziti meho doporuceni nabizim odmenu (Revolut , SkipPay , Twisto , Curve , Plutus , Portu , RONDA , RB , Indigo , Coinmate , Anycoin , Trading212 atp.)
Zabava: HBO MAX za 50kc
milanBrno
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků