Internet v Egypt

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jinec 22. 4. 2022 09:21

Ahoj,
chci se zeptat, jakou máte zkušenost s internetem v Egyptě. Někde jsem četl že je výhodnější pořídit si jejich Sim na letišti, zkušenosti, čerpání cena. neví někdo ?
Děkuji
jinec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vaso00 22. 4. 2022 10:20

Prvně si zjisti, jaký operátor má lepší pokrytí ve tvém resortu. Wifi bývá slabá, tak je místní Sim lepší řešení. Sám jsem kupoval Orange a Vodafone, většinou mne to vyšlo na 20 dolarů a data na 12 dnů vyřešena. Pokud nekoupíš na letišti, koupíš v resortu.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod jinec 22. 4. 2022 11:26

Díky
jinec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj.kure 3. 5. 2022 13:24

Já jsem kupoval SIM Orange přímo na hotelu od nějakého překupníka (měli tam nějaký svůj krámek se vším možným). Koupil jsem od něj SIM s tuším jen 500MB balíčkem, ten mi chvíli stačil. Po vyčerpání jsem se připojil skrze jejich aplikaci k účtu a nastavil si balíček vyšší (platil jsem přes Revolut kartu). A vesele fungoval :-)
Apple iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple | Apple Watch 6 | O2 Family | Vodafone OneNet
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marnie 12. 1. 2023 19:57

Já si kupoval sim na letišti a dobře udělal, protože v resort byl stranou od města cca 20km a v resortu koupit neslo a Wi-Fi stala za prd. V Hurghade má nejlepší pokryti Vodafone, rychlost downloadu asi 25mbit a upload podobně, zkratka nebyl problém na plazi pustit video ve fullhd bez sekání. Cenově to bylo myslím 30gb za asi 200kc.
Ještě v ČR jsem si prošel mapy pokryti tamních operátoru a shlidnul YouTube recenze na tyhle data.
Marnie
Junior

Odeslat příspěvekod Elnc 12. 1. 2023 20:57

V Hurghadě lze i tohoto operátora: https://www.etisalat.eg/StaticFiles/por ... pt_en.html
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4ehite-Prosti 12. 1. 2023 21:14

Kupte si SIM rozhodně na letišti a případně se jich zeptejte i na to pokrytí, ale pokud je to normalni turistická lokace tak je jedno jakého operátora budete mít.
tady jsem nasel nejakou peknou aplikaci ktera to umi znazornit na mape, predpokladam ze data bere od uzivatelu co skenuji
https://www.cellmapper.net/
4ehite sa prosti
4ehite-Prosti
Junior

Odeslat příspěvekod Alpenflair 12. 1. 2023 21:49

Pokud máte esim telefon, můžete si stáhnout aplikaci airalo, 3 gb dat stoji 25 dolaru
Alpenflair
Junior

Odeslat příspěvekod Oesy 12. 1. 2023 22:41

Na eSim kašlete, je to dražší než to co najdete na tom letišti které tu bylo zmíněno. Z mé zkušenosti funguje Vodafone dobře
Oesy
Junior

Odeslat příspěvekod Tatar77 13. 1. 2023 11:08

Kdyz si stahnete eSIM na Airalo a pouzijete slevovy kod JAKUB1888 ziskate jeste slevu 3USD
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků