T-Mobile Web'n'Walk [Surf+, Surf'n'mail+]

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hhitmen 2. 8. 2010 07:49

Tak a info konecne venku....no jsem zvedavej jaka bude cena jeste
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 2. 8. 2010 07:56

To by se musel stát zázrak, aby byla zajímavá. zatím to vypadá hrozně.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod symbian 2. 8. 2010 08:04

To je opravdu výsměch, to co předvádějí:D jo kdyby ceny byly 50,-; 100,- a 250,- tak by to bylo OK, ale s tímhle FUPem??:D

Výsměch největší...:D už se těším, až od nich odejdu, od zlodějů jedněch...k čemu jim je NEJMODERNĚJŠÍ 3G síť, když mají rychlost omezenou na 3/1,5Mbit? Kdyby nekecali, spustili 14,4/5,76 rychlost, dali balíčky jako má O2 s tím, že by jim dali dvojnásobný FUP a navíc třeba přidali akci rok za polovic v rámci oslav spouštění 3G sítě a rychle pokrývali města, tak bychom jim ruce utrhali;) ale takhle...pá pá...FUP 100MB je naprosto mimo dnešní dobu...viď vodafone...

kde vidím akci modem za 300??? u O2...:D už se těším až si koupím tak 3...abych přidal zákazníky Outůčku
symbian
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 12. 8. 2010 12:37

Toto jsem dnes nasel na facebooku tak snad :)

"T-Mobile CZ Všechno, co jste chtěli vědět o našich nových datových tarifech se dozvíte ... v PONDĚLÍ."
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod symbian 13. 8. 2010 09:05

cha cha...bída s nouzí..;) už aby mi skončila smlouva a já mohl v klidu odejít...
a proč mají omezení na 3Mbit, to mi hlava nebere...:D
symbian
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 15. 10. 2010 12:14

Dobrá zpráva pro všechny uvázané surfaře.

T-Mobile píše:Další dobrou zprávou je, že s balíčkem budou mít internet zcela bez omezení, ať už se jedná o využití nejrůznějších aplikací či přístupových portů. Zákazník tak má jistotu, že kromě pravidelné týdenní částky 39 Kč s DPH jej nečekají žádné další poplatky za mobilní internet.

Obdobná změna se týká rovněž datového zvýhodnění pro tarifní zákazníky Surf+ a Surf&Mail+. Zákazníci s těmito balíčky mohou používat všechny oblíbené aplikace v telefonu a nezaplatí ani korunu navíc nad měsíční poplatek (u Surf+ je to 118,80 Kč s DPH a pro Surf&Mail+ 238,80 Kč s DPH).
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza_ 17. 11. 2010 11:07

Mám staré zvýhodnění Surf+ a chci se zeptat, jestli se na něj uplatňuje účtování některých portů?

Po 15.10. prý ne, ale obchodní podmínky v bodě 2 říkají:

Datovou službu obsaženou ve zvýhodněních lze využívat k přístupu na Internet prostřednictví mmobilního telefonu nebo PDA/MDA zařízení aplikacemi pracujícími na protokolech http, https, WAP nebo FTP.

Mám telefon s androidem a moc se mi nechce platit data navíc.

Od operátora jsem dostal protichůdné odpovědi, tak jsem z toho zmatený.

Díky za odpovědi.
Honza_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 17. 11. 2010 12:42

Operátor to sám potvrdil v tiskovce, co víc chceš.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza_ 17. 11. 2010 13:53

Právě mi to potvrdila i slečna na kamenné pobočce. Takže prý opravdu nic neúčtují. Uvidíme 5. ve vyúčtování.
Honza_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackknight 4. 12. 2010 20:45

Ach jo, škoda toho FUP :( Bojím se, aby tímto stylem nezabily operátoři další službu, nejdříve MMS, pak videohovory a teď mobilní net. To vše díky své lačnosti po penězích.

A těch 16 kb/s (po překročení FUP) to je výsměch. Navíc každý den jednou až dvakrát se mi při prvním načtení stránky v Opeře Mini zobrazí hlášení, že jsem překročil FUP, přitom pokaždé kliknu na tlačítko Pokračovat.

Nač je 3G, když jej nemáme jak využít? 25 MB FUP nestačí ani na jedno video na YT a obyčejné stránky se načítají relativně rychle i na EDGE.

Jinak pro zajímavost, nevím, jestli to tu už. TM dává 14 dnů zdarma Twist Surf (resp. Internet v mobilu klasik na měsíc) při první aktivaci, tak jsem toho využil a teď se rozhoduju co dál...
blackknight
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků