Jsem spokojený s CDMA, jsem sám?

Vše o internetu v mobilu a mobilním surfování

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mahonn 30. 3. 2005 17:37

Po reklamaci modemu jsem teď už celkem spokojený,málokdy jdu pod500kbps a cdma je pro mně,kromě Wifi jediná možnost jak se z domova připojovat na net.Navic se rychlost pohybuje od 400kbps a to málo kdy až do 989Kbps.Ps:Momentálně nevyužívam často P2P.
mahonn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gertas 2. 4. 2005 20:21

Mně osobně to poslední dobou lítá zase okolo 1 Mbps, akorát ty pingy jsou příšerný, je to to jediný co mi na CDMA vadí :(
Gertas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod phikme 3. 4. 2005 03:40

Chtěl bych vědět jestli by šlo chytit signál z jiného vysílače asi 13Km.
Já bydlím ve Hřensku a unás není signál ale 13Km od nás uš je signál.
Bylo by možné na takovou dálku chytit?
phikme
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Railbot 3. 4. 2005 07:28

phikme píše:Chtěl bych vědět jestli by šlo chytit signál z jiného vysílače asi 13Km.
Já bydlím ve Hřensku a unás není signál ale 13Km od nás uš je signál.
Bylo by možné na takovou dálku chytit?k/quote]


S poradnou venkovni antenou mozna, ale i tak to bude signal max. do 15%
CDMA - více ze života! :D
Railbot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Railbot 3. 4. 2005 07:29

Gertas píše:Mně osobně to poslední dobou lítá zase okolo 1 Mbps, akorát ty pingy jsou příšerný, je to to jediný co mi na CDMA vadí :(


S vysokou odezvou nic nenadelas, je to vlastnost technologie.
CDMA - více ze života! :D
Railbot
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gertas 3. 4. 2005 14:20

Railbot píše:S vysokou odezvou nic nenadelas, je to vlastnost technologie.


No právě, ach jo :(

(Zkráceno: pokud reagujete na předchozí příspěvek, nejsou vůbec potřeba citace. Jestliže citaci použijete, nikdy v ní nenechávejte celý strom předchozích reakcí, jen co nejmenší část, ke které se vyjadřujete. Děkuji, Marek L, moderátor)
Gertas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lisoun 4. 4. 2005 23:53

No vcera jsem vymenil jiz poctvrte modem, tak jsem zvedavej jestli tenhle novej pojede, nebo se bude vypinat, restartovat ci kousat jako ty predcozi. jinak pokud modem zrovna slape, tak si nemuzu stezovat.
Lisoun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MegaMC(smazano) 5. 4. 2005 06:20

Ze by diskuze zamestnancu Errortelu??? :shock: Jak muzete byt spokojeni i po zavedeni FUP(30mb za hodinu).Vzdyt vas to vlastne omezuje na 64kB/s...
Naposledy upravil MegaMC(smazano) dne 5. 4. 2005 12:03, celkově upraveno 1
It IS gOOd daY tO DiE (c)Red Army Soldier
N3330=>N-Gage=>N6600=>N7610
Nokia RULLLZ
MegaMC(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BooT 5. 4. 2005 06:25

MegaMC píše:Ze by diskuze zamestnancu Errortelu??? :shock: Jak muzete byt spokojeni i po zavedeni FUP(30mb za hodinu).Vzdyt vas to vlastne omezuje na 64Kb/s...


Hmm... po 30ti mega? ze jsem si nejak nevsim 8) ...Brno-stred
BooT
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X_men 5. 4. 2005 07:29

Co prosim te stahujes, 5GB za den je docela dobrej vykon. To tahas MP3 nebo ilmy?!Napis
Diky :nenapadne
X_men
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod star69 5. 4. 2005 08:59

CDMA *****. Vsechno dneska omezujou a sikanujou za sosnuty data. Zlaty komunisti a IQ151 nebo didaktik....
star69
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lahvon 5. 4. 2005 15:10

Nejsi sám, kdo je spokojený.
Ja pouzivam uz 3/4 roku CDMA v oblasti Prahy 5 a bez sebemensiho problemu. Kdyz nepocitam planovane vypadky a par neplanovanych.

FUP mne nijak neomezuje a nepostihuje.

Ale mam pocit, ze uz se tady opakuju.
Proste jsem si jen CDMA neporidil pro mirrorovani internetu, ani se snahou, spustit si za nim server.
lahvon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rockham 5. 4. 2005 17:36

ET má u CDMA nestabilní rychlost.. šíleně kolísá.A také mi vadí omezení, že po 30MB dat se omezí rychlost. p2p nepoužívam, nepřetěžuju net a omezení mam. Když chci stáhnout soubor který má 180MB tak je to šílený. Když chci volat přes net nebo podobně, hned ET omezuje. To se mi nelíbí
rockham
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bonfire 5. 4. 2005 17:50

ja mam CDMA od prosince a rychlost mam prumerne 200-300kb/s, nekdy i 50-100kb/s, asi protoze jsem pripojeny na pretizeny vysilac v ostrave. Znamy ma v beskydech a jesenikach i 1,5 mbit/s... to kdyz si nekteri stezujou ze je eurotel omezuje tak to casto nebyva pravda, jestlize jsou ve velkych mestech jsou jako ja pripojeni na pretizene vysilace a ty nestaci poskytovat dostatecnou rychlost tak to urcite neni od eurotelu schvalne
Bonfire
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darken01 5. 4. 2005 18:20

No já si myslím že tady jde především o streamovaný věci.Když se koukám na nějaky IT Televize tak mi to běhá tak 5minut v pohodě,ale jak mile stáhnu nějákej počet dat začne se mi to načítat každejch pár sekund a seká se to.Nemá s tímto problémem někdo nějaké bližší zkušenosti,docela mě to štve
Darken01
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků