LG P760 L9

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 4. 8. 2013 19:21

Já měl už dva bílé telefony, a ten rámeček se ztratí. Zvykneš si na to stejně, jako na velikost telefonu, při normálním použití to nepoznáš.

Zkrátka a dobře, nejedná se o takový velký problém, je to jen drobnost :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 4. 8. 2013 20:52

No ved zo zaciatku som si to ani nevsimol, az ked ma na to upozornili. Takze tiez si myslim ze to bude ok :)

Este cakam ci po predstaveni L9 II trochu neklesne cena a chcem ho kupit, rozmyslal som aj ze pockam na ten II ale to kym sa ku nam dostane a trochu klesne cena, to zase potrva :)

Inak ako dlho ti vydrzi baterka? :)
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 5. 8. 2013 09:14

Záleží na používání, já osobně tento telefon měl velice krátkou chvíli na objektivní posuzování :-D, ale s 2150 mAh jsem ho vyždímal za 1,5 dne, pořád připojen na wi-fi, surfování na internetu, e-maily, atp. Kdybych hrál hry, tak mi nevydrží ani den :-D
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 5. 8. 2013 10:48

Tak pocitam stym ze prve az tyzdne ho budem nabijat minimalne denne :D A ked sa snim prestanem tolko hrat tak by mohol vydrzat aj tie 2 dni, no uvidime. A aky mas telefon teraz? :)
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 5. 8. 2013 11:00

Teď? To tajím :-D
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 5. 8. 2013 11:05

A preco? :D
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 5. 8. 2013 11:52

Aby to nikdo nevěděl :D
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rammstein 8. 8. 2013 19:29

Ahoj, docela přemýšlím o koupi tohohle telefonu. Docela důležitou vlastností pro mě ale je kvalita hlasitého reproduktoru a taky jeho hlasitost. Přecejenom, když jsme někde s kamarády atd. a chci jim něco pustit, tak se to hodí. Teď mám Samsung Galaxy Ace (já to netajím jako někdo :D ), tak pokud máte srovnání, bylo by to ideální...
rammstein
Junior

Odeslat příspěvekod jarekpit 9. 8. 2013 14:09

rammstein píše:Ahoj, docela přemýšlím o koupi tohohle telefonu. Docela důležitou vlastností pro mě ale je kvalita hlasitého reproduktoru a taky jeho hlasitost. Přecejenom, když jsme někde s kamarády atd. a chci jim něco pustit, tak se to hodí. Teď mám Samsung Galaxy Ace (já to netajím jako někdo :D ), tak pokud máte srovnání, bylo by to ideální...


Galaxy Ace jsem měl a tak mohu srovnat. L9 nemá moc dobrý reprák na hudbu při max. hlasitosti nestihá a rezonuje. Trochu tomu muže pomoci equalizer např. přehrávač PlayerPro má slušný equalizer.
jarekpit
Junior

Odeslat příspěvekod rammstein 9. 8. 2013 16:19

Dík.
Myslíš teda, že je lepší než u SGA nebo horší?
rammstein
Junior

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 9. 8. 2013 16:47

Podla niekoho je priemerny, takze nemal by byt problem. Niektori vravia ze je dost hlasny a ze najvyssiu hlasitost ani nevyuziju.
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jarekpit 10. 8. 2013 17:12

rammstein píše:Dík.
Myslíš teda, že je lepší než u SGA nebo horší?


Horší než na SG Ace.
jarekpit
Junior

Odeslat příspěvekod mulo 13. 8. 2013 22:41

neviete niekto ci sa da zmenit farba ikoniek v notifikacnej liste ta modra sa mi uz nepaci ...
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Junior

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 13. 8. 2013 22:59

Root a nejak upravit systemove subory, inak sa to nebude dat
TheRiseAgainst
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 8. 2013 01:41

Stáhnou na to jinou aplikaci/launcher?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků