LG G2 Mini - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hbboy 11. 2. 2015 21:40

no pořád telefon rozdělávat - tak to vás tedy také moc nechápu ????

normálně mobil nabíjím od jakživa přes noc a vždycky ráno nabitý a vše ok
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A.d.i.s. 22. 2. 2015 20:46

Potřebuju radu ohledne psaní sms... mam nastavenou klavesnici telefonu (tedy klasicke3x3) a používám k psaní t9. Stává se mi, že když začnu psat treba novou sms tak mi t9 píše místo písmen číslice. Tak ji vypnu, napišu sms bez t9 a pak kdyz nekdy v prubehu dne chci napsat dalsi sms, tak uz t9 funguje jak ma. A pak to zas nekdy skočí na ty číslece.. Nevim jestli nekde neco neodkliknu, ale za boha nemuzu prijit na to co nebo je to nejak chyba? Díky za rady
A.d.i.s.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod habis 11. 3. 2015 10:06

Ahoj,

můžete prosím zde dát zkušenosti jak chráníte svůj telefon? bud pomocí obalů,flipů,folíí či skel? nejlépe se mi jeví flipový s malou obrazovkou..díky
habis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 3. 2015 16:07

Pomocí opatrného chování.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mauví 13. 3. 2015 22:11

Ty zadní tlačítka jsou strašný... neustále promazávám fotky, po odemčení klávesnice opět zaplej foťák nebo to přiblblý malování.

Co s tím? Pomůže silikonový kryt (schovaj se trošku ty tlačítka)? Jinak dobrej telefon (sem tam zaváhá 3-5 vteřin).
mauví
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamik99 28. 3. 2015 16:35

Prosím majitel tohoto telefonu.
Fungují někomu sluchátka Xiaomi pistons?
N a jiných zařízeních mi fungují bezvadně. Je G2 mini na sluchátka nějak vybíravý?
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod Frosty23 30. 3. 2015 13:28

Zdravim a prosim o radu.
Jsem majitelem tel. LG G2mini (LG-D620r) a chtěl bych se zbavit některych pro mě nepotřebnych funkci a aplikaci. napřiklad Počasí od AccuWeather.com nebo tu otřesnou věc jmenem QuickMeno. ale jak jsem zjistil,klasicky odinstalovat nejdou.
Dále by mě zajimalo...když otevřu Nastaveni a Využití baterie. jsou tam věci jako Služby Google a u nich tlačitko Zastavit (ale je šede,takže nejde použit)
a něco s názvem (com.android.sy...) to když se pokusim vypnout zmizí mi jen tapeta na ploše.
Chtěl bych si proste mobil prizpusobit podle sebe tak jako to mam i s PC a mit tam jen apky a věci co potřebuji a využivam.
ale pokud jsem to dobře pochopil některe ty aplikace jsou tam na pevno.
Frosty23
Junior

Odeslat příspěvekod robis33 10. 4. 2015 12:17

Zdravím.
Mám teraz dosluhujúci Samsung ACE 2 a obzerám sa po novom.
Rozhodujem sa medzi konzervatívnejšou L90 a G2 mini.
G2 mini sa mi dizajnovo pozdáva viac.
Cena je 125 za L90 ku 140 za G2 mini.

Vzhľadom na to že v Prievidzi nie je nikde dostupná G2 mini a nedá sa ohmatať, sa chcem opýtať na tie zadné tlačítka.
Ako sa s nimi telefón ovláda, nevystupujú moc, dá sa telefón položiť na stôl a nebude sa kývať ak budem napr. vyťukávať číslo?
Ďakujem.
robis33
Junior

Odeslat příspěvekod Frosty23 13. 4. 2015 11:36

Mam G2mini a žadny problem s tlačitky jsem nezaznamenal. Je sice pravda ze si na to musi clovek trochu zvyknout zvlášt pokud měl tlačitka na klasickem místě.
na stul ho položit jde a pohodlně psat taky,nerekl bych ze by byly nejak vystouple.
Frosty23
Junior

Odeslat příspěvekod robis33 19. 4. 2015 21:01

Zdravim.
Mám od štvrtku G2 mini a len sa sním zoznamujem. Oproti ace2 je toto blesk.
Predtým ako som ho kúpil som prečítal asi všetky dostupné recenzie ale ani v jednej som sa nedočítal, že telefón nemá vytáčanie potiahnutím doprava a sms potiahnutím doľava a to mi chýba. Tu treba klepnúť. A ešte chýba mi vypnutie hovoru bočným tlačidlom napájania.
Asi to nieje ale opýtam sa či nie je niekde v menu nastavenie vytáčania potiahnutím a nie poklepaním? Ja som to nenašiel.
Myslel som si že keď je na displeji Gorilla glass, že je to sklo a ono je to plast len dúfam že niečo vydrží.
Oproti Ace2 je G2mini pri svojej veľkosti ľahšia ako Ace2.
Poradíte dobré púzdro (nie knižkové) a dobrú fóliu alebo fóliu netreba?
robis33
Junior

Odeslat příspěvekod robis33 28. 4. 2015 11:37

Dnes sa mi g2 mini sám reštartoval. Mal som ho v koženom púzdre v taške. Ako sa to stalo neviem, ale je mi veľmi divné, že sa zapol a dátum sa nastavil na 16.4.2015 hod 22:28. Po reštartovaní zostal dátum na stále nastavený na 16.4., až po pripojení wifi sa nastavil správny dátum aj čas.
16.4.2015 je dátum keď som ho kúpil a prvý krát zapol.
V ľavom hornom rohu par krát blikol akýsi štvorček ale nestihol som pozrieť čo to je.

Čo sa asi mohlo stať?
Je to príznak neskorších problémov?
Alebo je to len náhoda?
robis33
Junior

Odeslat příspěvekod jaaro 7. 7. 2015 20:53

Dobry vecer.
Vie tento telofonik aj USB-OTG?Akosi sa k tomu nemozem nikde dopracovat.Dakujem
jaaro
Junior

Odeslat příspěvekod poletucha 8. 7. 2015 05:31

neumí
poletucha
Junior

Odeslat příspěvekod MOJE JMÉNO 8. 7. 2015 06:18

Kdo jste po aktualizaci na 5ku verzi spokojenější než dřív ?? Za sebe říkám - nikoliv.
MOJE JMÉNO
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xxsonic71xx 8. 7. 2015 07:12

Tak já jsem nad aktualizací hodně váhal a nakonec jsem odolal a nespustil ji. A asi jsem udělal dobře. Nevím jestli lillipop přináší nějaká pozitiva, ale to prostředí je totální hnus!!!
xxsonic71xx
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků