LG G2 Mini - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petrpc 9. 7. 2015 08:38

Taky nejsem spokojen nejraději bych to vrátil na 4.4, řekl že i výdrž není co byla. Zatím nedoporučuje stahovat
petrpc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robis33 16. 7. 2015 12:42

Taktiež som sa nechal napáliť aktualizáciou. Nové prostredie a nový režim úspory energie njo FIGU!
Prostredie je hnusné, okrúhle ikony sú príšerné, farby tiež, Úspora energie žiadna. S 4.4 som v pohode fungoval aj 4 dni a zostalo mi 25-30%, teraz 2,5 dňa a bojím sa že sa vybije. Telefón využívam cez pracovný týždeň každý deň takmer rovnako, na 90% len telefonovanie, ZA deň sa mi vybil cca 12-15% teraz 25% a viac. V noci sa vybil o MAX 1% teraz o 8až10% a to spí s vymazanou pamäťou.
Niektoré pohyby v menu sú trhané.
A čo ma hnevá asi najviac je že v 4.4 som po ťapnutí na ikonu telefónu mal vždy číselnú klávesnicu teraz si pamätá kde som bol naposledy, protokoly atď. a to zobrazí. Načo je potom ikona telefónu, na to stačia kontakty.
Aby som len nekritizoval zlepšilo sa načítanie GPS teraz sa chytí do 5 sekúnd, predtým tak 10-15sek. a to je asi tak všetko.

Po aktualizácii som písal na podporu LG že to chcem vráti späť, odpoveď bola že to nejde bez straty záruky.
LG suite nezvláda zálohu a obnovenie Androidu 5. Chcel som urobiť reset a natiahnuť zálohu no mám obavy.

Pritom som telefón vyberal dlho a vybral som si dobre. ale tá aktualizácia po pohnojila.
Lízatko nedoporučujem.
robis33
Junior

Odeslat příspěvekod A.d.i.s. 16. 7. 2015 21:24

TAk ja se přidám k tem nespokojeným,.. ach jo hruza hruza hruza. Prostředí strašne, ale snad si zvyknu... Mam to teprve první den, tak ostátní veci teprve zjistím. Nicmene mam uz ted jeden zadrhel a potrebuji pomoct, jestli nekdo ví???
Kdyz mam tichy rezim a nastavený budík, tak nezvoní. V napovede je neco jako nastavení Pouze prioritní pro budík, ale nikde toto nastavení nemohu najít. Ani v menu budík ani v menu zvuk. Nevíte prosím nekdo????? Dekuji moc za rady. A kdo jeste neaktualizoval tak to nedelejte, grrr

EDIT: Nikdo neví co s tím :( ???
Naposledy upravil Fíla dne 23. 7. 2015 15:37, celkově upraveno 1
Důvod: příspěvky sloučeny - metodu "UP" tu nevedeme
A.d.i.s.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eltuto 24. 8. 2015 07:28

Ahoj,

měl bych na Vás dotaz. Rozbil jsem si na LG displej - resp. mi spadl a totalně se rozpraskala přední obrazovka. Sice na dotyk funguje, ale jde prd vidět.
Mohli byste mi prosím poradit, jaký typ displeje koupit? Na aurku stojí LCD + touch cca 1600Kč, což je celkem dost.

Díky za každou radu ;-)
LG G2
eltuto
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 8. 2015 13:11

Našel jsem i samostatné LCD http://www.mobilprovas.cz/detail/889121 ... 0-g2-mini/

Radši bych vyměnil vše. Displeje nejsou levné, když ho rozflákáš, s tím počítej.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eltuto 24. 8. 2015 14:22

Tak to je oukej. Jsem z Brna a tak tam zajdu a uvidíme. Zkusím vyměnit jenom tu dotykovou vrstvu a pokud se to nepovede, koupim to celý komplet.
http://www.mobilprovas.cz/detail/889121 ... 620-black/

Dík za tip :-)
LG G2
eltuto
Junior

Odeslat příspěvekod Ipanema 27. 10. 2015 09:48

Nějaká kamenná prodejna kde by měli tento kousek jako nový? Ví někdo?
Můj mobil: OnePlus 11
Ipanema
Pokročilý

Odeslat příspěvekod vencamikes 29. 12. 2015 00:39

Zdravim.Mám problém,že mi telefon ani neumi najit aktualizaci na Liliop a pořád hlasí ze 4.4.4. Je nejaktuánější(a to jak přez OTA tak přez PC.Neporadí někdo jak aktualizovat?
vencamikes
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 12. 2015 11:46

Liliop? Ten nebudeš pro tento telefon mít nikdy.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panet 29. 12. 2015 12:05

Pokud vím, je k dispozici od cervna/cervence?
edit:
http://mobilenet.cz/clanky/lg-g2-mini-obdrzi-aktualizaci-na-android-50-lollipop-20373/diskuze
panet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vencamikes 29. 12. 2015 18:32

Tak se omlouvam,na LILIOP ale 5.0...tuto diskusi jsem procital jiz drive.Ale nic to nemeni na tom,ze mi to nejde a ani nenajde aktualizaci :-(
vencamikes
Junior

Odeslat příspěvekod riki 29. 12. 2015 19:58

Jakou máš vůbec distribuci telefonu?Co já vím,tak např. od T-mobilu je už od léta...jinak je to Lollipop a verze 5 a je to to samé...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencamikes 30. 12. 2015 01:05

Ja vym,to bylo toho predtim.No to nevhm,koupil jsem ho jako bazarovy v Mobilpohotovosti.Jde to nejak zjistit?treba podle vyrobniho cisla?
vencamikes
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 31. 12. 2015 06:22

Pokud máš krabičku, vyfotit z boku poslat ji sem. Podíváme se a podle regionu ti povíme, odkud telefon je a jak jej aktualizovat. Vše jde dohledat na internetu.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencamikes 31. 12. 2015 09:20

Koupil jsem bez krabice....
vencamikes
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků