LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod therage 31. 8. 2015 16:08

Nakonec jsem se ven nedostal :D

A tak jsem nafotil pouze několik makrosnímků a jednu fotku z okna.

Foceno stejným způsobem - oba telefony na automatiku, oba telefony ostřily na stejná místa.

Více fotek přidám přes týden.

http://uloz.to/xsjfeDxC/fototest-rar

Zajímavé je, že fotky z LG jsou vždy o několik stovek kB větší.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz pida 31. 8. 2015 18:57

no můj subjektivní pocit je že S6 je lehce lepší, fotky mi přijdou ostřejší a saturovanější, ale kvalita je jinak srovnatelná...jinak já nečekal a tak 3 hodiny jsem opět majitelem G4....S6 byla prostě malá...tak snad budu mít konečně chvíli pokoj :-)

Poradí někdo sklo na displej?...nějaké s 2,5D okrajem a aby zakrylo celý siplej pokud možno, díky
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 1. 9. 2015 01:01

Díky za test. Mě tedy přijdou lepší snímky z LG G4. Možná jsou snímky z S6 kontrastnější i barevnější, ale přijde mi, že je tam o nějaký ten píď nižší ostrost a detaily ve stínech (hlavně u fotky venku).
Ale víceméně spíš prašť jako uhoď...víc by mne zajímalo - jaké jsou dojmy z ostření (rychlost, přesnost) u obou strojů? Jsou tam vidět nějaké rozdíly? Díky
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod therage 1. 9. 2015 05:33

Je to tak, že na G4 jsou skutečně snímky více detailnější. Nicméně se nejedná o nic dramatického a telefony fotí dost podobně. Co se týká barev, tak se zdá, že se Samsung vydal cestou Apple a snímky jsou zkrátka oku lahodící. Věrnější barvy pak skutečně poskytne G4.

S ostřením na makru jsem měl u Samsungu občasně problémy. Občasně špatně zaostřila i G4 a bylo nutno znova manuálně zaostřit.

Jinak litovat nebudete litovat co se týká focení ani jednoho. Ty snímky jsou zkrátka jiné ale i tak patří oba modely zaslouženě mezi nejlepší ne-li úplně nejlepší fotomobily současnosti.

Co se týká svižnosti systému, pak jasně vede G4. Skutečně výborný a odladěný systém, stejně jako u Sony.

Tak či onak tohle byly mé poslední Android telefony a už ten bazmek nechci ani vidět.
therage
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz pida 1. 9. 2015 07:41

za mě ještě oproti S6 o mnoho lepší signál...tam kde jsme měl u LTE 1 čárku a nebo mi to i muselo přepnout tady mám v pohodě 2....když srovnám note 4 , S6 a G4 tak G4 jasně nejlepší, pan N4 a pak až S6...a systém opravdu svižnej a pohodlnej...na S6 a i note jsme musel mít Nova launcher...tady ho dávat nebudu

Prosím poradí někdo s tím sklem ?
moc jsem jich nenašel...v podstatě všude mají to samé a jestli se nepletu tak se zaoblenými okraji (2,5D) je jen Nillkin...tak snad jsme se nespletl

http://m.sunnysoft.cz/zbozi/004PNL-304/ ... 15-g4.html
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Tommino 2. 9. 2015 18:21

Zdravím, vážně uvažuji o koupi gé čtyřky, ale jediné co se mi nelíbí a co mi vadí jsou tlačítka na displeji, která ho zmenšují. Nyní mám Z3C a chci větší displej, to je jediné proč chci změnu. Vím, že i tak bude o dost větší, ale i tak se chci zeptat, jestli jdou tlačítka třeba nějakou stáhnout dolů a tím dát víc prostoru potřebným? Nikde jsem to ve fóru nenašel. Díky
Tommino
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 9. 2015 18:35

Výhodou u G4 je, že si můžeš tlačítka přeskládat jak chceš. Na tom větším displeji ti nebudou vadit
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz pida 2. 9. 2015 18:36

no v aplikacích si jednotlivě můžeš nastavit aby ti po chvíli zmizela...u plochy by to snad vadit nemělo


Jinak ohledně skla jsemvzal ten Nillkin nahoře a po nalepení jsou ve všech rozích malé fleky ..něco na způsob jako když je mráz na okně..udělalo se to tak hodinu po aplikaci a nejde s tím nic udělat.......tak aspoň že to není na displeji.......jestli máte někdo dobrou zkušenost s nějakým jiným, tak prosím o tip...díky
Naposledy upravil cz pida dne 2. 9. 2015 18:40, celkově upraveno 1
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod Tommino 2. 9. 2015 18:38

Díky za odpověď, to zní zajímavě, ale vůbec si to nedokážu představit. Od dob prvního Iphonu jsem měl jen IP a teď před asi 3/4 rokem mám první android na to na Xperii Z3C, takže se spíš pořád učím. Jde to vidět někde na fotkách nebo videu?

cz pida píše:no v aplikacích si jednotlivě můžeš nastavit aby ti po chvíli zmizela...u plochy by to snad vadit nemělo

Jasně, chápu, takže někde v nastavení si nastavím, u jakých aplikací mají po jaké době zmizet, jestli to správně chápu. Díky
Tommino
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 9. 2015 18:40

Zajdi někde do obchodu G4 vyzkoušet.. :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommino 2. 9. 2015 18:49

Díky za rady, už jsem to našel na netu a je to super, takže už jsem definitivně rozhodnutý :)
Tommino
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rajs 2. 9. 2015 21:10

Mám nilkin už dva měsíce nalepen nic takového nepozoruji podle mne jsi špatně nalepil,nech si to nalepit přímo na prodejně za 100kč a máš zaruku můžeš reklamovat tohle co máš je bohužel tvá chyba nilkin už mám na pátém founu vždy spokojenost.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod cz pida 2. 9. 2015 21:35

no nevim, nalepil jsem už tak 20 skel + nezpočet folii a tohle jsem ještě nikdy neviděl...ráno ho sundám, umyju a zkusim nalepit znovu případně ho vyhodím a koupim nový..jinak ale opakuju, až na tuhle maličkost super sklo

EDIT 03/096...přes noc to zmizelo samo a je to podle představ...

Je něco co by umožnilo bez rootu FHD video při 60FPS ? Jako bylo Xcam LG pro G2 a G3?
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 5. 9. 2015 23:38

všimli jste si, že na LG oobchodu mají na prodej 9 kožených variant? (Hlavně že se psalo o tom, že officiálně u nás budou 3). Taky začli nabízet externí nabíječku baterie, pokud je někdo fanda tohoto příslušenství stejně jako já...

Rád bych se vás majitelů zeptal - jakou variantu G4 jste zvolili? Pokaždé když někam jdu, tak žádnou koženou verzi vystavenou nemají :-| . Líbí se mi všechny, nevím ale, zda to moc nezkresluje - přece jen jsem to viděl leda na obrázku na netu...které vás tedy v realitě zaujala nejvíce?
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod christian 6. 9. 2015 13:11

Další aktualizace software se přihlásila..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků