LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod christian 13. 9. 2016 12:53

Není to žádná šedivka.. A Britexu bych se vyhnul největším obloukem.. A ani mi ho web LG nenabízel v ofiko servisech v okruhu 50km..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dusan 14. 9. 2016 07:50

Pokud to neni sedivka, tak nevim co resis. Proste to dones tam kde jsi to koupil a je na nich kam to poslou.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mazda323 14. 9. 2016 09:00

automatická regulace jasu --- občas mi nereaguje automatické regulace jasu a musím ji ručně " probudit " ( stačí ručně přepnout na neautomatickou regulaci a zpět na automat ) - pak zase chvíli vše OK -- měli jsme někdo tento problém? chápu že může být chyba v hardwaru - fotoodpor, ale je divný že to dělá jen občas.

díky
mazda323
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 14. 9. 2016 09:36

Ano, mně ten jas zlobí taky. Stejně jako spoust dalších věcí, které jsem v tomto vláknu již popsal dřív. Nejvíc, ale ten problém s tím výše popsaným (viz. odkaz na str. 46), že se mi občas...spíš docela často nejde dovolat...nebo se nemůžu dovolat já. Doufám, že aspoň tohle co nejdřív vyřeší aktualizace SW. Mně to začalo taky až s A 6.0. Mám teď V20g EUR. Prý by to měla řešit V20e . Nevíte, kdy bude dostupná v EUR?
Celkově jsem z telefonu zklamaný. Zlatý Samsung S3. Příště bude nejspíš návrat k Samsungu nebo zkouška nějakých zavedených Číňanů.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 14. 9. 2016 10:35

Nechci nic rikat ale po verzi "g" urcite nevyjde novejsi "e". "Gecko" je momentalne posledni verze, kdy a jestli bude nova se nevi. Jinak to s tim dovolanim muze byt taky spatnou simkou, tech pricin muze byt vice. Ja jsem prozatim na zadny problem nenarazil, to ze se obcas zasekne regulace jasu mi zily netrha a navic je to fakt minimalne
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 14. 9. 2016 11:53

Já jsem se naštěští s problémem s jasem či nedovoláním nesetkal. Co mě ale docela vytáčelo a to jsem měl i u Flexe2, že po probuzení ikony nikde. Po chvíli postupně "doskákaly" na displej. Naštestí mám koupenou verzi Nova launcher a od té doby mám klid. Funguje tam i probuzení poklepáním, takže jsem spokojený. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod coyd 14. 9. 2016 12:35

Tak bez novy uz si mobil nedovedu predstavit :)
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 14. 9. 2016 13:38

Tak pokud je verze V20g poslední verzí a novější než V20e, tak určitě problém s nepřipojením se a nedovoláním se...nijak neřeší. SIM kartou to taky není viz.

http://androidforum.cz/prichozi-hovory-t72643.html
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 14. 9. 2016 13:53

http://lg-firmwares.com/lg-h815-firmwares/ tady je prehled vydanych firmwaru
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod Pepan_22 15. 9. 2016 18:57

To nedovolání je kombinace firmware, sim a nastavení sítě. Třeba Vodafone všechny starší simky (i LTE) vyměňuje a dlouho ladil nastavení sítě, v O2 jsou sto let za opicemi a u T-Mobile nevím.
Samozřejmě, pokud nemá telefon chyby ve firmware tak se to neprojeví ani se starou Sim a na neoptimalizované sítí.
Pepan_22
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 17. 9. 2016 22:53

To nedovolání se stává v Androidu 6.0. Zkoušel jsem i nejnovější V20h (tuším, že britská verze) a nijak to nepomohlo. Hned po upgradu telefon krásnej, pohoda, jen ze srandy říkám ženě "prozvoň mě"... no a nic, telefon ani ťuk. Takže další den potupně downgrade na Android 5.1 a pokud vím, tak teď už se mi každý dovolá. Co se dá dělat. Nesmím prostě už nikdy nic upgradovat.

(Jinak mám O2 a SIMku asi měsíc novou).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Voci 20. 9. 2016 08:24

Ahoj, nevíte někdo zda se nechá vypnout zvuk při ukončení nabíjení? Natrvalo, ne jen přepnutím mobilu do tichého režimu. Díky.
Voci
Junior

Odeslat příspěvekod mazda323 21. 9. 2016 17:13

Když jdu do kontaktů a chci změnit na konkrétním typ vyzvánění tak to jde jen u těch které nejsou v oblíbených - u oblibenych mi to v režimu editace zašedí tu část = typ vyzvánění a nejde to změnit - diky za nápady
mazda323
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 23. 9. 2016 15:20

Tak výdrž mobilu šla dost nahoru poté, co jsem odinstaloval Whatsup. Přestože jsem jej takřka nepoužíval, zřejmě požíral dost energie.
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod hudba 23. 9. 2016 17:08

Tak mi po 11 měsících používání odešel i můj telefon. Zčernal a konec. Za jak dlouho Vám , kterým se to taky stalo, vyřídili reklamaci a s jakým výsledkem ?
hudba
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků