LG G4 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 28. 4. 2015 17:52

5.5" IPS QuadHD
Gorilla Glass 3
Qualcomm Snapdragon 808
Qualcomm Adreno 418
3 GB RAM
32 GB internal storage
MicroSDHC up to 128 GB
main camera 16 Mpix with LaserAF
front 8 Mpix,
3G/LTE cat.6
FM radio
Micro USB
3000 mAh battery

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Obrázek
zac.je.toho.loket
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 28. 4. 2015 18:23

Jako vlastnik rocni G2 jsem zacatkem roku premyslel nad akciovou G3, lakal mne hlavne vetsi displej, ten byl ale horsi jako u G2 (podani barev, kontrast, cerna...), tak jsem odolal. Pak prisla velka akce na Note 4 o kterem porad premyslim. Odrazuje mne ale ta velikost ikdyz telefon jako takovy je po vsech strankach perfektni, porad ale drahy. Jako amatersky fotograf jsem porad cekal na telefon s podporou RAWu. Pokud neco uplne nezkazi, G4 si urcite koupim. Sice neni tak pekny jako S6, pevny a krasne kovovy jako M9, vodotesny jako Z4, ale vetsi displej, poradny fotak a jeste prijatelne rozmery zrejme zvitezi a navic ma jeste odnimatelny kryt a vsechny vyhody s tim spojene!!! Doufam, ze budou pred zahajenim prodeje nejake recenze, takto nateseny jsem byl naposled na M7 a byla to katastrofa at uz co se tyce fyzickeho zpracovani nebo fotaku. Nakonec jsem tehda koupil SGS4 :D Jinak prvni foto sample co jsem videl vypadaji nadejne, ostre fotky plne detailu zda se predci i S6/Note4 tak snad neposiali nocni rezim jak M9. No zatim je vse predcasne tak snad konecne po takove dobe telefon, za ktery budu ochoten utratit nejake ty money...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod morki 28. 4. 2015 18:40

Jediny co je na nem hezky, jsou ty kozeny zada :)
morki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 28. 4. 2015 18:43

Uvidime, ja chtel koupit G3, ale rozmyslel jsem si to kvuli displayi (nizky kontrast, spatna citelnost na slunci) a baterce, kterou quadHD pozira. Pokud display bude takovy jak prezentovali a kompromisne zvoleny slabsi procesor bude mit pozitivni vliv na vydrz baterie, tak si jej nejspis objednam. Pockejme na prvni testy. Vykonostne bude asi mirne pokulhavat, ale to mi zily netrha. Designem neohromi, ale myslim, ze ani neurazi. Kozeny zadni kryt je pekny bonus. Absence ctecky trosku zamrzi. SGS6 velice pravdepodobne z trunu nesesadi, ale nabidne zajimavy kompromis za slusnou cenu.
zac.je.toho.loket
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2015 18:53

Tak vzhled opravdu žadna hitparada ale to na funkci zelinaře nema vliv. Jen je to stale phablet a k tomu stale to neergonomicke ovladani. Když jsem na videu viděl jak se tradičně na displeji lovi tlačitka tak je mi smutno.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 28. 4. 2015 19:05

To je to co samsungum zavidim, tlacitka pod dislejem. Nic neukrajuje z velikosti displeje. Kdyby alespon udelali poradne schovavani tech tlacitek jako na prvnim Flexu. :roll: Jak jsem se dival na fotky G4 a S6 vedle sebe tak "diky" SW tlacitkam bude mit u NEfullscreen aplikacim G4 vetsi displej jenom nasirku, navysku bude skoro stejne dlouhy. Neprisel jsem na to jak ty tlacitka schovat treba ve vestavenem internet.prohlizeci. Na druhou stranu SW tlacitka si clovek upravi jak chce, prip. prida dalsi se spec.funkci. Knock on je paradicka a tlacitka vzadu mi nevadi, na to jsem si zvykl uz po par dnech s G2. Jinak je to takova seda mys, to je pravda skoro jako hranata G2ka. V tomhle pripade ale uprednostnuji funkcnost pred krasou, uz nejsem pubos co potrebuje frajerit zahnutym displejem S6 edge pred kamaradama. :-P Tu kuzi bych bral jedine z ergonomickeho hlediska jinak pro mne nema cenu priplacet. Snad ale nebude vrzaaaaat :oboze
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 28. 4. 2015 19:08

jj mam to stejně
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 28. 4. 2015 19:15

...dokonce mi ani nebude vadit "jenom" S808, honit triko na benchmarcich neni moje hoby a aplikace nebo hry co vyuziji vykon S810 nebo noveho Exynos jsem ani nevidel. Pokud bude zvladat kazdodenni cinnosti jako G2 bude to stacit. Kdyz si vezmu ze jsem byl rok spokojeny se stock ROM + S800 tak to snad bude OK a nebude se opakovat nedostatecny vykon S801 na G3 s QHD displejem...z dosavadnich par malo videi to ale vypada na dost svizny system/nadstavbu...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 28. 4. 2015 19:33

o tom jestli ho objednám rozhodne výdrž baterie. G3 je fajn, ale přece jen, nevydrží mi kolikrát ani den. Tak doufám,že LG v tomto směru zapracovalo.

předprodejní cena má být 15.999, nebo 16.999 za koženou verzi. Předpokládám,že vyšší nikdy nebude. Nejvýhodnější koupě bude na Kasa.cz, kde se dá ještě uplatnit sleva 4%
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zac.je.toho.loket 28. 4. 2015 19:35

diky kuzi i mirnemu radiusu by se mel telefon lepe drzet v ruce, nicmene podle prvnich fotek hnedeho krytu na mobilmanii, bude nachylnej na opotrebeni - resp. uz je odrbanej :-| nahradni plastak v baleni to jisti
zac.je.toho.loket
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavouk28 29. 4. 2015 15:10

to by G3 mohla s cenou trošku spadnout :)
pavouk28
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 29. 4. 2015 15:51

...a G2ku si uz muzu nechat jako nahradni mobil na kolo. Prodavat se uz ani nevyplati ikdyz je v 100% stavu :shock:
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 29. 4. 2015 18:25

Dost se mi líbí. Nevypadá lacině, jako třeba Samsungy. Můj adept číslo 1 na nový telefon.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Franklin 29. 4. 2015 20:12

Podle alza.cz by telefon už teď měl být k prohlédnutí na centrále v Holešovicích. Asi ho tam půjdu očíhnout ;-)

Telefon má připravené kontakty pro bezdrátové nabíjení. Jsem hodně zvědavý, jestli v základním balení bude kryt i s cívkou (stejně jako to bylo u LG G3) anebo jestli budou zákazníky nutit ho dokoupit zvlášť.
Franklin
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 29. 4. 2015 20:40

teď si nejsem úplně jistý, ale v některé z českých recenzí psali, že na bezdrátové nabíjení bude potřeba dokoupit kryt zvlášť. Takže bohužel ne, jako u G3. Kdyžtak mě opravte...

PS: kdybys sem po "očichání" telefonu hodil nějaké dojmy, bylo by to fajn. ;-) díky
lokomot1
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků