LG V30 - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cardamine 8. 12. 2020 18:00

Podařilo se ti to nějakvyřešit? Mám V30 a T mobile a SMS před pár dny také přestali fungovat.
Cardamine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 8. 12. 2020 19:03

Nepodařilo. Zkusili jsme vyměnit SIM kartu a nepomohlo to. Volali jsme do LG a tam bezradní. V O2 mi dneska na rovinu řekli "je to podle všeho HW chyba, pravděpodobně nepomůže ani factory reset, prostě mobil vyhoďte"...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cardamine 8. 12. 2020 19:15

Tak to je fakt super. Když zapnu mobil a nemám v něm žádnou SIM tak příchozí SMS dorazí, ale to je samozřejmě na nic.
Cardamine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 8. 12. 2020 20:14

Buď v klidu. Já se ženě smál a pak přestaly fungovat SMS mně. Oneplus 8 Pro, vlajková loď, parádní letošní mobil, Android 11. Buď jdou odesílat a nejdou přijímat, nebo nejdou odesílat a občas nějaká přijatá dorazí. Fakt super. LG a Oneplus se můžou vzít za ruce a jít tam, kde slunce nesvítí.

Odeslaný vem čert, SMS už dneska neposílá snad nikdo. Ale přijímat SMS z GoPay nebo třeba erecept prostě moc obejít nejde...
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 8. 12. 2020 21:07

Řešením je instalace Google Messengeru a vypnutí v něm RCS.

Akorát proč více operátorů?
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cardamine 8. 12. 2020 22:36

Moc dík za radu. Vypadá to, že mám po problému.
Cardamine
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 8. 12. 2020 22:38

Seš bůh, opravdu to funguje.

Já totiž nepojmul podezření, když jsem viděl aplikaci Zprávy, která měla oranžovou ikonku a vypadala jak ofiko od Googlu. Ale když jsem vyhledal na Google Play vysloveně Google Messages, tak ikonka byla modrá, tak jsem to ženě nainstaloval a skutečně to pomohlo. Funguje tedy jen ofiko aplikace od Googlu, third party apps ne.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod yndezit 9. 12. 2020 07:57

Takže to bude tím jak spouštěli operátoři RCS?
yndezit
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 12. 2020 08:58

U google messages možná (i když RCS je defaultně vypnuto), ale proč na V30 nefunguje žádná third party aplikace se starými dobrými SMS, to je mi záhadou.
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kraljan66 25. 12. 2020 22:04

trochu me ty sms vytrestaly. Bezel jsem na custom romce a myslel jsem ze se neco po...tzn jsem porad flashoval a hledal kde je chyba. Aktualne mam stock a vse bezi i na 3rd aplikacich. Mimo jine je tu nekdo kdo beha/zkousi na A10 ci A11? Pripadne na upravene AIX stock romce ktera ma zabezpeceni 11/2020?
kraljan66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mároš 21. 1. 2021 20:39

Zdravím. Mám dotaz ohledně připojení flashky k telefonu. Po zasunutí do usb-c se mi otevře nabídka co s připojeným zařízením chci dělat např. nabíjení nebo seznam souborů,stažení fotografií atd. Problém je ovšem v tom že ať zvolím cokoli vždy se to přepne zpět na nabíjení zařízení a pokud připojím telefon s počítačem tak nejde nic pouze nabíjet telefon. Nemáte někdo nějakou radu co s tím? Dík za info
Mároš
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ferokulda 21. 1. 2021 22:19

Zdravím.
Přemýšlím o prodeji mého LG V30. Kolik bych si za něj měl přibližně říct? Je plně funkční, ve velice pěkném stavu (v podstatě stav nového telefonu), bez jakýchkoli škrábanců, odřenin, prasklin atd. Používán v pouzdře, na displeji od počátku nalepeno tvrzené sklo. Kupován u Alzy, stáří lehce přes dva roky. Barva modrá. OLED displej naprosto v pořádku, bez "vypálených" pixelů. Kompletní příslušenství (krabička, nabíječka...). Akumulátor při mém používání vydrží 5-7 dní.
Díky.
ferokulda
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 22. 1. 2021 14:08

tazko povedat, ale myslim ze ak by si dostal za to viac ako 2500 korun bol by si frajer
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod Jarko01 22. 1. 2021 14:53

Na bazosi za V30 pytaju majitela na SR aj 250,- EUR (6500,- CZK) :D

Pre porovnanie: v Decembri som kupil LG G7 pre znameho v TOP stave komplet krabicka za 120,- EUR (3100,- CZK)

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 22. 1. 2021 19:09

ja som v cervnu za 3000 korun predal G6 Dual-sim v peknom stave s nefunkcnou cteckou, ale v podstate nedotknutym balenim (novy kabel, nova nabijacka, nepouzite sluchatka) a nejakym prislusenstvom (UAG kryt, sklo ...)

aktualne je na bazosi iba jedna V30-ka ... s prasknutym displejom za 3900

cize pytat si 4500-5000 s moznostou nejakej dohody je podla mna rozumne ... mozno sa niekto najde ... i ked za tu cenu sa uz da kupit relativne ok novy telefon
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků