LG G7 ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deawon 12. 3. 2021 18:48

Mel jsem G4 a byl to super telefon. G7 mam dva roky a parada. Za ty penize. Mrzi me ze G rada skoncila. Rad bych si vzal novy sluzebni telefon na konci roku. Tesil jsem se na G10
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod kocur.jg 14. 3. 2021 19:10

No taky mam G7 konkretně verzi plus. Jedine co mi u G7 vadi je slabá baterie je pravda že většina levných telefonů ji to ve výdrži natře ale už vubec ne v odolnosti a taky kvalitě zvuku jak do reproduktoru tak i do sluchátek, v tomhle se ji nemuže rovnat žadne xiaomi ani za 15000 to je blbost, Sam mam doma Mi note 10 pro a v ochrannem krytu upadl s postele na lino a zadni skleněný kryt praskl, Xiaomi nikdy neumělo dělat odolný telefon i když pišou že tam davaji jakekoliv skla odolne tak to neni pravda. G7 mi vypadla ze skřiňky na dlažbu už 3x a ani jedno sklo neruplo tak že deklarovaná odolnost na pády je pravda. Nový telefon je lepší to je fakt ale G7 má poměr cena výkon na velmi dobré úrovni.
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 3. 4. 2021 01:55

LG G7 one dostane update na Android 11, poslední update pro model s čistím OS.

https://www.phonearena.com/news/LG-G7-O ... l_id131200

Začínal u android 8.1 končí u 11. To sem u LG nečekal ano je to One ale i tak.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Vichor 29. 8. 2021 12:03

Zdarec, od večera 28.8.21 mi nefunguje volání. Zkoušel jsem i jinou simku, moje simka v jiným mobilu funguje (takže simkou to určitě není). SMSky chodí.
Při zavolání nejde nic slyšet. Když volá někdo mně, je tam obsazený tón...
Ještě večer jsem dal telefon do továrního nastavení. Po provedení šlo volat a dnes už zase nejde.
Nestalo se to někomu? Jestli to dělá nějaká aktualizace?
Vichor
Junior

Odeslat příspěvekod cardi2 29. 8. 2021 14:22

Prodej ten vergl a kup si poradny mobil
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vichor 29. 8. 2021 15:09

Díky za radu :p

Teď jsem to dal zase do továrního nastavení a šlo volat. Tentokrát postupně instaluji aplikace (bankovnictví /KB,Moneta,mBank/, garmin, fb, messenger), ale zároveň se aktualizují předinstalované aplikace a najednou zase nefunguje volání.
Takže to možná dělá nějaká aktualizace :(

-- 29. 8. 2021 16:26 --

Aha tak problém je v Google app :)
https://www.reddit.com/r/lgg7/comments/ ... &context=3
Vichor
Junior

Odeslat příspěvekod jahobova 27. 10. 2021 14:12

Od včera mi nejde mobilem platit...píše to něco a špatném zabezpečení...nevíte co s tím?
jahobova
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 27. 10. 2021 15:46

asi je potřeba přidat ještě nějaké zabezpečení, PIN, otisk prstu, heslo...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kocur.jg 12. 12. 2021 07:35

Všimli jste si že se objevila aktualizace ? Nejak jsem to přestal sledovat.

https://lg-firmwares.com/downloads-file ... EU_OP_0927
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 10. 6. 2022 07:42

Tak pánové za pár hodin mi dorazí Samsung Galaxy A52s, který nahradí po letech moji G7. Mrzí mě, že to LG *******. G4 i G7 byly luxusní mobily. Samsung je náš firemní standard a vzhledem k rozpočtu nebylo o čem.
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků