LG Foldable Phone

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 30. 12. 2019 16:44

Fold jsem hejtoval, ale dnes jsem si s ním hrál v krámě a vážně nad ním přemýšlím.
Neskutečná pecka a s LG se to nedá srovnávat.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 31. 12. 2019 17:23

Informace ohledně fold od LG.

Zdroj:
https://dotekomanie.cz/2019/12/lg-zrejme-nabidne-ohebny-displej-v-trochu-jine-forme/
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 2. 1. 2020 11:58

orgasmic píše:Fold jsem hejtoval, ale dnes jsem si s ním hrál v krámě a vážně nad ním přemýšlím.
Neskutečná pecka a s LG se to nedá srovnávat.


Souhlasím, ale takové ty silácké řeči že "kliděn si koupím telefon skoro za 60 tisíc", to tady má kdekdo.
Realita je skutek utek. Už od podstaty, nevím, kolik vyděláváš, ale nebudu ti kecat, když řeknu, že čistý můj přijem je cca 30t. A ačkoliv nejsem sociální případ, stále to není tolik, abych jezdil na dovolenou za 100 tisíc na hlavu, kupoval televizi za 50 tisíc, měl auto za 3 milióny, nebo kupoval každý víkend sushi pro celou famíliji.

Proto taková ta hranice 15 tyček mi přijde fajn na produkt (pro produktivitu, pro práci, ne na vychloubání se dvěma štamgastům, kteří stejně telefonují se Samsungem S5 neo a "stačí jim to, že jo").

Ale 60 tyček je fakt už moc. Fold líbí, ale cena mi jasně říká, že PROČ? Abych v tramvaji bych středem pozornosti pro dva úplně cizí lidi - technické nadšence? Abych místo obědů ve skole dětem jim dávál krabičky s rohlíkem a 5 kolečky salámu Gothaj?

Pch, i proto se nehádám, říkám, že větší plocha je fajn (sám ji využiju kdykoliv potřebuju koukat na web!!!), ale Lg zkrátka teď sušně vystihlo dobu, kdy každý evropan je namlsaný na velké skládací displeje, ale peníze za to nikdo nechce dát? Vítě o někom - OSOBNĚ - že by si Folda koupil?
Podle phoneareny se v evropě G8x daří a v porovnání s prodejem folu už pokořil v rámci regionu 50 tisíc kusů v Evropě. A to není málo.

Fold nepordává ani žádný operátor, ani Alza, ani CZC, ani Mobilpohotovost. Jediný Samsung shop na chodově a Andělu. A nikdo víc. Pochybuju, že každý během měsíce prodal 500ks - to by byl obrat za 27 milionů jednoho prodejce! Hahaha, z pohádky. :hm :mrgreen:

U G8X je "podobné" řešení, na web slušné, nejvíc se mi líbí prohazovat mapy a web, páč cena obhájí i tu mezeru mezi displejem a displejem.

Aktuálně baterka G8X pecka! 78% ukazuje a 21h + 55 minut zbývá. Musím uznat, že 4.000 mah baterie je fakt držák. Už se těším na nové modely s 5-6.000 kapacity, které fakt dají sbohem nabíjení každý den.
Ozzy1980
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 10. 1. 2020 11:34

Folda jsem nakonec koupil, ikdyž za úplně jinou cenu, než se prodává v obchodě.
Tvému přístupu rozumím, produktivita bude asi podobná, ale prostě se obě zařízení nedají absolutně srovnávat.

Každopádně důležité je, že jsi s telefonem spokojený a o to hlavně jde ;)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 16. 2. 2020 00:20

Další podoba Foldu od LG, snad už si konečně vyberou a dají na trh:
Přílohy
EQ0YRxWU4AMrEOx.jpeg
EQ0YRxUVUAEZQJT.jpeg
EQ0YRxQUUAU6-ao.jpeg
EQ0YRxJUYAExqBv.jpeg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod panrt 11. 9. 2020 19:59

LG Expandable smartphone:
Přílohy
IMG_20200911_205839.jpg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod panrt 12. 9. 2020 14:34

LG Expandable
Přílohy
IMG_20200912_153409.jpg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod panrt 18. 11. 2020 18:07

Podle nové patentové přihlášky má LG stále v plánu Foldable: i když už byl jednou vidět tak zase se potvrdil patent.
Přílohy
Em85NF6VcAED47d.jpeg
Em85M50UYAEHf7G.jpeg
Em85NzPVQAEdNaj.jpeg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod orgasmic 18. 11. 2020 18:46

Vypadá to luxusně :mrgreen:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 19. 11. 2020 07:42

Taky si říkám že.. Vážně �
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 11. 2020 08:04

Co myslíš, když se na ten designově stašný náčrtek podíváš? :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 19. 11. 2020 16:59

Nevím jestli to bude pravda ten vzhled nebo je to jen patent který bude jen na papíře, ale pokud to bude reálné..
Hmm...
Tak to bude ještě hodně zajímavé jak to bude fungovat a proč tímto způsobem, možná nějaký důvod mít budou :D
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 11. 2020 20:19

Já reagoval na ty nechutné rámečky jak u tabletu před 10 roky :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 19. 11. 2020 20:56

Ani sám nevím proč to má takové rámečky.. Uvidíme možná to je jen tak..
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod panrt 18. 12. 2020 21:20

LG foldable patent:
Přílohy
Epgp65cVEAAhJyN.jpeg
panrt
MobilManiak

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků