LG G8 /G8s ThinQ - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jarko01 25. 1. 2021 14:57

Nabijacky vyssie spominane mozes pouzit, mobil si z nich ale vezme len tolko, na kolko je dizajnovany. Pokazit sa nepokazi. Maximalne to bude nabijat rovnako rychlo ako teraz.

EDIT: Ako pozeram, ten LG ma len MediaTek procesor, cize podpora QuickCharge, ktora je od Qualcommu, nepojde.

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2021 15:01

Dík za info. A co to znamená, že quick charge nepůjde ? ;-)
Ať tomu rozumí i takový mobile blb jako já :-D
anonymni

Odeslat příspěvekod Jarko01 25. 1. 2021 15:27

QuickCharge je marketingove oznacenie rychleho nabijania od firmy Qualcomm, ktora okrem ineho, stoji za procesormy rady Snapdragon.

Pre zaujimavost, Google alebo iPhone a ini, pouzivaju typ rychleho nabijania, ktory sa nazyva Power Delivery. OnePlus ma opat ine, vlastne riesenie. Je ich viacero typov.

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 1. 2021 15:36

Okay, takže asi nemá smysl, abych kupoval silnější nabíječku ?
Btw, myslím, že ten můj nabízí rychlo-nabíjení, pokud si dobře pamatuji, ta 1.5 hodina z 15 % není špatné :))
Ale kdyby to šlo i rychleji, když je málo času, bodlo by 8-D
anonymni

Odeslat příspěvekod Jarko01 25. 1. 2021 15:42

Osobne by som pri tomto type mobilu do inej nabijacky nesiel, ak existujuca riadne nabija.

Kazdpadne ak si kupis tu vyssie spominanu, neurobis chybu, mozes ju pouzit pri dalsom mobile, ak bude podporovat niektory z rychlonabijacich rezimov (ta nabijacka ich podporuje viacero, nielen QuickCharge od Qualcommu).

J.
Jarko01
Junior

Odeslat příspěvekod h4nz3k_13 8. 3. 2021 13:27

Dorazila aktualizace V20j, zabezpečení ke 2.únoru a zdá se mi, že vyřešli problém s AOD kdy byla část dipleje rozsvícená.
h4nz3k_13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dikfi 14. 4. 2021 19:58

Zdravím. Přestali mi hrát na mobilu Bluetooth sluchátka, cca 2 měsíce hráli normálně a dneska i když jsou spárovaná, zvuk jde z reproduktorů telefonu. Nejdříve jsem je chtěl reklamovat, ale zkoušel jsem to už u tří dalších telefonů a u těch fungují normálně... Nevíte někdo co s tím?
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod kocur.jg 17. 4. 2021 14:10

zrušit parování s spárovat znovu
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dikfi 21. 4. 2021 10:40

Zrušit párování a znovu spárovat nepomohlo a navíc mi to dělalo u všech Bluetooth zařízení, přenosného repráku i handsfree v autě. Pomohl až hard resset a telefon do továrního nastavení, čím to bylo způsobeno netuším...
dikfi
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 21. 4. 2021 16:15

Nejspíš nějaký bug který způsobil problém s párování přes BT.. Asi nějaké ze zařízení se seklo a tím nešlo párovat, zařízení si myslelo že je spárované a proto dělal zmatek, to se mi stalo také jak u mobilu tak u NTB..
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod h4nz3k_13 23. 4. 2021 09:42

Dorazily březnové bezpečnostní záplaty.
h4nz3k_13
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AudioVideoLama 23. 5. 2021 00:05

Dobrý den,
sháním tento telefon, pro mě nabízí asi nejlepší poměr cena výkon.
Nemáte prosím nějaký tip jestli nejde v ČR ještě někde sehnat za rozumnou cenu 8-10k? Měl jsem chvíli zánovní z Alzy ale na čočkách byl zevnitř nějaký prach takže asi ani nebyl voděodolný což už za 8k nedává smysl (to už je lepší nový A52 za 9).
Bazarově bych ho bral tak max rok starý kvůli baterce za řekněme 4-8k podle poškození a stáří (tuším že na začátku roku ještě koupit šly). Popřípadě ještě V60 ale ten už je docela drahý a u nás se ho moc neprodalo.
Dnešní telefony se slušným fotoaparátem, voděodolností a bezdrátovým nabíjením jsou cenou někde jinde.

Děkuji.
AudioVideoLama
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rakepka 14. 11. 2021 14:16

Ví někdo, jak to vypadá s aktualizací na Android 11? Děkuji.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 14. 11. 2021 15:52

To je ve hvězdách a nemáš ani jistotu, že to ofiko vyjde.
LG slibovalo Q2 2021, což už bylo a update nikde.
Jedině mrknout na XDA na nějakou alternativní ROM.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka337 14. 11. 2021 17:00

Jojo LG slibovalo a je konec :) nic už nebude
Jirka337
BAN MM.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků