LG Wing - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 11. 2020 17:23

Unikátní LG Wing s otočným displejem v rámci Black Friday výrazně zlevní

Originální LG Wing budete moci pořídit za necelých 20 tisíc korun

Obrázek

Akce obchodu CZC.cz na LG Wing (čas odpočtu odpovídá pátečnímu odpoledni)

Zajímavý telefon můžete zakoupit na českém trhu výhradně v obchodě CZC.cz, a to za 29 990 Kč. V rámci akce Black Friday však obchodní řetězec hlásí velmi zajímavou akci, která přináší slevu ve výši 33 %. V praxi to znamená, že se cena propadne o 10 tisíc korun a LG Wing vás vyjde pouze na 19 990 Kč, což je velmi zajímavé. Co je podmínkou? Musíte chvíli počkat a následně být dostatečně rychlý. Slevová akce začne platit v sobotu 21. listopadu od 20:00 hodin, a to na obě barevné varianty. Počet kusů je samozřejmě omezený, což obchod hlásí již předem.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 20. 11. 2020 21:04

Teď se ukáže zda o ten Wing bude zájem nebo ne, pokud bude vyprodaný tak je zájem, pokud ne, má LG smůlu.

Jen k té akci a slevě 10 tisíc korun, ta samozřejmě není pravdivá, ve skutečnosti se má u nás prodávat za méně než 24 tisíc. Ta cena 30 tisíc je díky tomu že to není oficiálně cz distribuce, ta přijde během tohoto měsíce. Proto Alza stále nemá Wing skladem protože čeká na cz distribuci.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod kocur.jg 20. 11. 2020 21:39

Prosim tě ty jsi ještě při svém věku nepřišel na to jak fungují slevy ? Udivující. Běžný podvod taktika všech obchodů s potravinami kterou okopírovali ostatní. Jednoduché vezmeš věc koupiš ji za 2000Kč celý rok stála 2000Kč nikdo ji nechtěl protože je to obyč cena v bílem rámečku, na černý patek se 2000Kč dostalo do žlutého rámečku nad ním se objevila škrtlá cenovka "původní cena 3000Kč" a vše se vyprodalo naběhli důchodci a troubové. Hledej ceny třeba na heureka a dej si vývoj ceny te věci co chceš a zjistíš že ta věc nikdy avízované ceny 3000Kč ani nedosáhla. Prostě podvod, a kdo tvrdí opak že to tak není tak lže.
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 20. 11. 2020 22:49

Sice ano máš pravdu, ale já řešil spíš něco jiného, že oficiální cena u LG Wing není 30 tisíc ale pod 24 tisíc.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod panrt 25. 11. 2020 11:41

LG Wing brzy na Alze za 24 490kc.
Přílohy
IMG_20201125_114121.jpg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 11. 2020 14:41

Vtipný je, že na ofiko LG shopu ani zmínka o tomto mobilu :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 25. 11. 2020 22:17

Normální, oni nemají doteď ani V60.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod kocur.jg 26. 11. 2020 18:21

Jo a když koukneš na LG.cz tak tam na českých strankach je ale jak klikneš na "Kde koupíte" tak tam není nic. Prostě česke zastoupení LG ten telefon prostě nebere.
LG G7+
kocur.jg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 27. 11. 2020 00:24

Oni stále mají Velvet za 14 990kc.
Jinak Wing už je vyprodaný.. Takže byl o něj zájem ne že ne. Škoda že se neví kolik ks.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod orgasmic 27. 11. 2020 10:06

Na CZC pořád svítí skladem :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 27. 11. 2020 11:38

Už ne, včera tam nebyl.. Ani jeden, v té akci, bez tam je.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 3. 12. 2020 16:58

Už je doma! Z ALZA.cz. Teda oproti S20 Ultra to je o tolik tlustší. Ale Paradoxně kompatknější, protože půorysně je telefon asi o 2 mm menší.

Poznatky: Nesvítí 5G, nejspíš bude odemknuto později.
Video gimbal mod je teda brutus! Totální pecka. Snad jj LG donese i do dalších modelů bez výsuvné konstrukce.
128GB stačí, ale přece jen bych uvídal za tyhle peníze 256GB.
Vyskakovací kamera má úplně wow kvalitu. Fakt pecka!!!
Bezdrátové nabíjení funguje i v krytu.
Aplikace na boku jsou super, pokud stejně jako já ujíšdíte na fullscreen hrách. POGO nebo HP.
Líbí se mi nové UX s pohyblivými tapetami.
Nikdo na to moc neupozorňoval, ale chybí jack. Nu, bylo to otázkou času.
Baterie vydrží a za hodinu ztratí asi 7% (jas na 50%). S tímhle tempem bych mohl večer ve 22h mít asi ještě 30%. Tak to není zlé. Ale mám vypnutou haptickou odezvu na displeji a jas na 50%. Za mě velký dobrý.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 18. 12. 2020 00:22

LG Wing na Alze za 19 990kc.
Přílohy
IMG_20201218_002231.jpg
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod panrt 31. 12. 2020 21:30

LG Wing získává aktualizaci která přináší vylepšení pro dva displeje a nové funkce.


https://www.gsmarena.com/lg_wing_update ... -46981.php nejedná se o Android 11.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod AppletiniCZ 21. 1. 2021 13:08

Přinesl jsem si právě LG WING. Vypadá skvěle. A hned lezou nějaké aktualizace. Je možné někde najít informace o těch updatech? Samsung měl podrobný popis změn, tady nejsou takto rozepsané.

Alza za 16500 bez DPH je jasná volba, to mi nikdo nevymluví!!!!!!!!!! :-P

Už se těším na TIKTOK videa, jsem si řekl, že zkusím letos vygenerovat nějaké stříbrňáky z TIKTOKU a tohle se mi jeví jaké nejlepší volba...

Jaké appky používáte?
Chcete nějaké testovací gimbal videa?
Přecházím z S10E. :mrgreen:
AppletiniCZ
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků