Aktualizace na telefony LG

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod straces 27. 11. 2020 09:15

Pěkný den, chtěl bych si pořídit nový telefon a vybral sem LG G8s ThinQ, který mi parametry vyhovuje. Ze zkušenosti vím, že telefony LG v minulosti měli vždy problém s aktualizacemi, buď nechodily vůbec nebo pozdě. Tato situace s LG stále trvá? Mám se poohlédnout po jiné značce? Děkuji.
straces
Junior

Odeslat příspěvekod radim 27. 11. 2020 12:05

Tak záleží, na co a jak dlouho chceš telefon mít, ta posedlost aktualizacemi, které ne vždy znamenají zlepšení, je v naprosté většině případů zcela zbytečná. To se řeší jenom tady, běžný člověk o aktualizacích velmi často ani neví. Já mám Android 9 a do roku 23 s ním v pohodě vydržím, aktualizace vůbec neřeším, na co.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 28. 11. 2020 12:15

Tak kromě občasných starostí přinášejí i nové a užitečné funkce, a také různá vylepšení již stávajících.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod davsopl 28. 11. 2020 12:57

Nevím, za kolik ho kupujete, ale v rámci té ceny, za kterou se prodával zcela jistě koupíte lepší telefony. S aktualizacemi do budoucna to u tohoto telefonu nevypadá dobře. Pokud Android kouknul bych po značce One Plus Nord nebo Samsung.
davsopl
Junior

Odeslat příspěvekod tubik 28. 11. 2020 13:24

straces: Je to porad bida, ja zkousel koupit G8s z ofiko obchodu a pro ten paradoxne nevychazely aktualizace vubec, na verze z dovozu aktualizace chodi (viz https://lg-firmwares.com/lg-lmg810eaw-firmwares/) ale nepravidelne a Android 10 dorazil az po roce.

radim: Aktualizace nejsou jenom o funkcich ale taky hlavne o zabezpeceni, spousta lidi ma v telefonu citlive informace, pouziva ho pro pristup k bankovnictvi nebo investovani atd., to, ze bezny clovek o aktualizacich nevi, neznamena, ze pro nej nejsou prinosem. A pristup "naco aktualizovat, vsechno doted bylo v pohode" je jak "naco pouzivat pasy, zatim jsem nemel zadnou nehodu".
tubik
Junior

Odeslat příspěvekod KevinTenSpravnej 17. 12. 2020 16:15

Žena má g8s a v pohodě. Teď jsme koukali, že na podzim vyšel Android Q.
Kromě gest nevidím nic nového. Bezpečnostní katualizace chodí 1x za 30 až 60 dnů. COž je naprosto v souladu s kterýmkoliv xiaomi nebo samsungem.

Jako negativum se mi jeví nedostatek pouzder na trhu.
Napak parádní je rychlonabíjení, bezdrátové nabíjení, odemykání gesichtem, rukou, otiskem prstu i konvenčními hesly. A úplně nejvíc je focení pod vodou (vodotěsnost). Připomínám, že mluvím o české distribuci z ALZY.
KevinTenSpravnej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 8. 4. 2021 07:21

Takže LG Velvet, Wing a V60 by měli dostat android 13 i když to nebude rychlé ale je to slíbené.. Takže kdo má LG a chce si ho zachovat tak může očekávat ještě 2 updaty, protože android 11 už dostávají.

https://dotekomanie.cz/2021/04/lg-slibuje-aktualizace-na-android-13-pro-nektere-modely/

K Série a Stylo budou mít android 12
panrt
MobilManiak


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků