LG KU990 Viewty - obecná diskuze

Diskuze o telefonech LG

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod B-eckham 25. 12. 2008 05:06

jo a ještě bych se chtěl zeptat, jestli nejde něják udělat, abych spustil Theme manager při Rybě ne při Silveru... chtěl bych tam mít raději ty ikonky od rybičky:)
a taky by mě zajímalo, jestli emotionikonky jsou jen text nebo i obrázky?
a mám ho teprv asi 10 hodin, tak se budu ptát :-[
pomůžete mi? :)
B-eckham
Junior

Odeslat příspěvekod donald250 25. 12. 2008 13:41

prosím nemohl by mě někdo poradit nemužu rozjet formát wmv napíše to není podporováno, když se divám na email taky to nejede
donald250
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ramon 25. 12. 2008 14:00

B-eckham:
- Operu si stahni na PC na pametovku a nainstaluj primo v telefonu a nebo si ji stahni primo pres mobil pres ten puvodni prohlizec [nainstalovat se ti musi v kazdem pripade]
- theme manager si na rybu dat muzes, melo by to fungovat, tzn neprepises theme_bg2.swf ale theme_bg3.swf

donald250:
- pise ti to proto, protoze to OPRAVDU neni podporovany format, takze ve Viewty se na to nekouknes
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod donald250 25. 12. 2008 14:06

díky za odpověd,ale na recenzi psaly že to přehraje
donald250
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ramon 25. 12. 2008 15:01

Tak mi to nedalo a musel to WMV znovu vyzkouset..zkusil jsem 5 videi a z tech 5 jelo jedno jedine. Asi je to zpusobeno tim, ze WMV kodek se porad obnovuje a Viewty neumi prehrat novejsi videa.

Na velikosti a rozliseni by nemelo zalezet. 2.2 MB video jelo, ale 600 KB nejelo. I tak to jelo ale dost trhane. Takze videa radsi v DivX :)
Ramon
Junior

Odeslat příspěvekod goodfire 25. 12. 2008 21:20

Tak už sem skusil snad 100 oper a nic, za boha to nemůžu nainstalovat, vždycky tak v pulce to napíše že se nelze připojit :(:( Net mám nastavený přímo od vodafonu a stejně to nejde, němáte nějakou verzi nebo nějaký podobný prohlížeč, kde se stránky robrazí nnormálně jako na netu pls?
HTC Wildfire 2.2 Froyo + 8GB Kingston (with Angry Birds)
goodfire
Junior

Odeslat příspěvekod donald250 25. 12. 2008 21:22

jj taky sem to zkusil a je to tak jak píšeš takže telefon jde prodat a koupím nininotas za 4 litry se to doufam prodá, no puvodně mě šlo o to abych se podival na emaily když su na cestách ale takto asi ne
donald250
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hoda8 26. 12. 2008 00:25

dobry den chci se zeptat když přiřadim pisen na vyzvanění tak mi u některých píše že je to neplatny format a přitom hraje všechno ale jako tón vyzvánění mi to nedá. Dělá to někomu také?
Hoda8
Junior

Odeslat příspěvekod B-eckham 26. 12. 2008 01:47

Ramone díky,
ale najdu jen Operu 4.2 a prostě když ji spustím tak to po mě vždycky chce první něco příjmout a teprve potom mě to hodí jako by na úvodní stránku opery...
B-eckham
Junior

Odeslat příspěvekod Intri 26. 12. 2008 02:04

goodfire píše:Tak už sem skusil snad 100 oper a nic, za boha to nemůžu nainstalovat, vždycky tak v pulce to napíše že se nelze připojit :(:( Net mám nastavený přímo od vodafonu a stejně to nejde, němáte nějakou verzi nebo nějaký podobný prohlížeč, kde se stránky robrazí nnormálně jako na netu pls?

Je potřeba nastavit pro javovské aplikace profil připojení k netu. S nastavovací SMSkou se ti nejspíš do telefonu zavedl nový síťový profil, pojmenovaný VF GPRS Web. Ten zvol v nastavení pro tvé javovské aplikace ( jde o nastavení v telefonu, ne u každé aplikace zvlášť ).

donald250 píše:jj taky sem to zkusil a je to tak jak píšeš takže telefon jde prodat a koupím nininotas za 4 litry se to doufam prodá, no puvodně mě šlo o to abych se podival na emaily když su na cestách ale takto asi ne

Viewty není zdaleka dokonalý, ale řekl bych, že zrovna na e-maily by stačit měl.

Hoda8 píše:dobry den chci se zeptat když přiřadim pisen na vyzvanění tak mi u některých píše že je to neplatny format a přitom hraje všechno ale jako tón vyzvánění mi to nedá. Dělá to někomu také?

To se mi sice ještě nestalo, ale nedivil bych se tomu. Před Viewtym jsem měl SE T630 a ten umí zaznamenat a přehrát cokoliv ve formátu ARM, ale neumí to nastavit jako zvonění. V případě Viewty to ale určitě není problém celého formátu, spíš si překontroluj, jestli jsou parametry té MP3ky normální ( čili bitrate okolo 192 kbps apod. ).

B-eckham píše:Ramone díky,
ale najdu jen Operu 4.2 a prostě když ji spustím tak to po mě vždycky chce první něco příjmout a teprve potom mě to hodí jako by na úvodní stránku opery...

To, co to po tobě chce přijmout, je připojení k internetu. Je to varování, že aplikace se snaží přistoupit k internetu a že tě to může stát peníze. Stačí to jen odklepnout a je to.
Intri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goodfire 26. 12. 2008 02:34

Intri: Díky moc chlape, už to funguje. Takový banální věc, nastavit to i pro javu a já sem se s tím drbal 2 dny.. Díky moc
goodfire
Junior

Odeslat příspěvekod B-eckham 26. 12. 2008 13:55

Intri píše:
B-eckham píše:Ramone díky,

To, co to po tobě chce přijmout, je připojení k internetu. Je to varování, že aplikace se snaží přistoupit k internetu a že tě to může stát peníze. Stačí to jen odklepnout a je to.

Ne ne to vím, to na mysli nemám, chce to po mě příjmout přímo Opera, ne mobil...
B-eckham
Junior

Odeslat příspěvekod goodfire 26. 12. 2008 20:26

No, net už mi běží, ale nikde jsem nenašel něco, kde se dá zapnout dioda jako světlo( jestli se to vůbec dá) nevíte?
goodfire
Junior

Odeslat příspěvekod HighContrast 26. 12. 2008 20:28

Zdravím, mám jeden takový otravný problém. Mám ve Viewty 3 videa - jedno krátké hudební - 6 min - hraje bez problému , ale pak tam mám seriál IT Crowd a film Wall-E které hrajou podivně. Vždycky asi 3 sekundy bez problému a pak to video jakoby laguje asi 4 sekundy a tak se to střídá dokola. Zkoušel jsem různý bitrate apod. konvertoval jsem přes software z CD(který je mimochodem perfektní) --..Nevíte někdo prosím co s tím? Nemůže to být něčím v telefonu nebo tak že to něco brzdí? ...Jinak je to na MicroSD Kingston 1 GB a velikost filmu je 300 MB . Díky moc
HighContrast
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod HighContrast 26. 12. 2008 20:47

Viewty nemá diodu ;-)
HighContrast
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka