symbian^3 - nejlepší prohlížeč (kromě opery)

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mader96 9. 8. 2011 11:39

jaký je nejlepší alternativni prohlížeč k nokii c7-00 kromě opery mini a mobile ???
Naposledy upravil Kniter dne 9. 8. 2011 18:55, celkově upraveno 1
Důvod: upraveny nazov temy
mader96
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 8. 2011 18:50

skyfire asi nefunguje u nasich operatorov, Skus ucweb. Ale niekde vygoogli taky co sa pripaja na anglicky server, lebo ten cinsky nepodporuje youtube. neviem ci nova verzia pojde na c7. len staru verziu som videl prelozenu a s pripojenim na anglicky server.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukfi 8. 9. 2011 15:17

Já jsem si stáhnul UC Browser z Ovi store. Nevypadá to, že by to jelo přes nějakou čínskou proxy, to by to asi bylo dost pomalé, ne? Stránka TyTrubko se zobrazuje nějak podivně, ale na to je stejně v telefonu extra aplikace.
Až na omalovánkový vzhled jsem docela spokojený, možná mi nakonec bude vyhovovat nejvíce ze všech dostupných.
Základní browser v Symbianu Anna neumí zalamovat řádky podle úrovně zoomu, u Opery Mobile nelze nastavit domovskou stránku (vždycky se načítá poslední navštívená), Opera Mini má pohodlný "pevný zoom", ale zase hůř čitelné písmo.
Tedy díky za radu, Knitere - bez doporučení bych asi neměl odvahu tenhle čínský produkt vyzkoušet.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 9. 2011 17:14

Teda mas menu tej aplikacie v anglictine? K nej sa da doinstlovat aj uc player, ktory spolupracuje s uc browserom. Pomalostou by to nebolo. Iba by neslo pripojit sa na Youtube. UC browser sa moze nastavit aby sa tvaril ako iny prehliadac a ma kopu nastaveni. Treba to vyskusat.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukfi 8. 9. 2011 18:03

Jo, menu je v angličtině. UC Player nemám, ale jak píšu, z výroby bych měl mít aplikaci na YouTube (ještě jsem nezkoušel). Prvky stránek, které vyžadují Flash Player, na tom mobilu stejně nejedou.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod Lukfi 11. 9. 2011 21:23

Mimochodem, podařilo se mi splašit pro Symbian již nevyvíjený Skyfire, ale odmítá mi fungovat na Wi-Fi připojení. Tak nevím. Z UC Browseru nejsem nějak extra nadšený, ale je to jednooký mezi slepými.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 9. 2011 03:00

A ten skyfire ti ide cez operatora?
Ich server to zablokoval pre vela krajin.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukfi 12. 9. 2011 09:47

Nevím, bohužel jsem zrovna deaktivoval mobilní internet. Ale až ho zase někdy budu zapínat, otestuju to.
„…no matter how good Symbian Belle may be, Elop did a #1 job of telling any potential customers how crap it is/was and that it had no future.“
Lukfi
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků