Par email. schranek a symbian

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cenebris 1. 10. 2007 04:19

Zdravim, zajimaly by mne tyto veci v pripade pouzivani nekolika (4) email. schranek na symbianove nokii:

- jde nastavit pravidelnou kontrolu pouze v pracovni hodiny a pracovni dny napr. pon-pat mezi 7 a 18?

- jde nastavit pravidelnou kontrolu nekolika schranek soubezne nebo jde pouze pravidelne kontrolovat jednu (hlavni)?

- jde zobrazit pocet neprectenych zprav ze vsech schranek na pohotovostnim displeji? Napr. Pracovni (3), Soukrome (5) a skryt ty, ktere nemaji zadne nove zpravy (jako to dela windows mobile)? Nebo kde se ukazuji jinak nove zpravy?

Diky
cenebris
Junior

Odeslat příspěvekod cenebris 1. 10. 2007 04:32

A jeste toto:

- je mozno nakonfigurovat telefon aby kontroloval postu pouze v dosahu wifi site?

- nekde jsem slysel, ze kdyz se nepodari kontrola posty, tak je ji treba zase manualne nastartovat - je to pravda?
cenebris
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 1. 10. 2007 08:13

Mám E50 (nemám tedy wi-fi), takže ti napíšu, jak to chodí tam.

Všechno, co jsi zde napsal jde. Můžu si zadat konkrétní dny od pondělí do neděle, kdy chci automaticky stahovat poštu. Můžu si nastavit konkrétní hodinu i minutu načítání a interval načítání (každých 30min, 1hod, 2hod, 4hod a 6hod).

Mám dva účty, na kterých mám nastavené denní stahování e-mailů. Mám také možnost si nastavit, zda stahování e-mailů (nastavil jsem si stahovat jen hlavičky) má probíhat vždy nebo jen v domácí síti. V případě wi-fi je možné, že se zde objeví další možnost např. stahovat v dosahu sítě wi-fi nebo tak něco. Stahování e-mailů z těchto dvou schránek mám cca 8min po sobě. Co by se stalo při souběžném připojení k oběma najednou nevím, ani nemám důvod to zkoušet. Nejdřív mi přijdou e-maily z jedné, ty si zkontroluji a za chvíli z druhé.

Řada E je manažerská a tuším jako jediná v pohotovostním režimu zobrazuje příchozí SMS, MMS, e-maily a zmeškané hovory v horním řádku.

Pokud nestihnu zkontrolovat příchozí poštu a stáhne se mi z obou účtů, na displayi je zobrazen počet nepřečtených zpráv z poslední aktualizované schránky. Ovšem po kliknutí na ně se mi otevře okno s výběrem obou e-mailových schránek a můžu si vybrat, do které vstoupím nejdříve. Nejde nijak nastavovat způsob zobrazení zpráv (pracovní, soukromé atd.)

Snad jsem to popsal výstižně. Pokud ne, zeptej se, zkusím to třeba jinak :wink:
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý