Chystám se ke koupi chytrého telefonu

O různých operačních systémech (Sailfish, KaiOS, Symbian a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zbynek JIRKA 17. 8. 2005 22:05

pěkná ostuda jako kdyby jiné značky nebyly.
Zbynek JIRKA
Junior

Odeslat příspěvekod AnubiSeth 17. 8. 2005 22:06

Ivo M. píše:
AnubiSeth píše:Co je ten lifeblog???

http://www.mobilmania.cz/Mobilnitelefony/AR.asp?ARI=107690


Velmi zajímavé, možná i velmi praktické :) takhle poznám jestli to přítelkyně nepřehání s textovkama, když jí půjčím svůj mobil :D
AnubiSeth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 17. 8. 2005 22:08

Zbynek JIRKA píše:pěkná ostuda jako kdyby jiné značky nebyly.y/quote]

Jine znacky samozrejme neignorujeme, ale vzhledem k postaveni Nokie ve sdruzeni Symbian je v soucasnosti symbianova Nokia asi nejlepsim resenim.
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trocken 17. 8. 2005 22:10

Nechci moc rejpat, ale co takhle Treo 650 :?: :wink:
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod AnubiSeth 17. 8. 2005 22:10

Zbynek JIRKA píše:pěkná ostuda jako kdyby jiné značky nebyly.y/quote]


Já neříkám, že nejsou, je jich mnoho, ale já se snažím zúžit si výběr na co nejméně telefonů. A navíc nemám takový velký přehled o všech smartphonech. Chci to, o čem už trochu vím a co má co nejvíce lidí. To z toho důvodu, že když budu mít nějaký problém, určitě se někdo rychle najde, kdo bude mít zkušenosti.
AnubiSeth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnubiSeth 17. 8. 2005 22:12

trocken píše:Nechci moc rejpat, ale co takhle Treo 650 :?: :wink:


Zajímavý "chytrák". Myslím, že by na sebe poutal až moc pozornosti, a asi bych nepřišel na chuť plnohodnotné qwerty klávesnici. A rozměrama na tom taky není moc dobře.
AnubiSeth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trocken 17. 8. 2005 22:16

AnubiSeth píše:
trocken píše:Nechci moc rejpat, ale co takhle Treo 650 :?: :wink:

Zajímavý "chytrák". Myslím, že by na sebe poutal až moc pozornosti, a asi bych nepřišel na chuť plnohodnotné qwerty klávesnici. A rozměrama na tom taky není moc dobře.
Základ tuningu je chlupatý volant!
trocken
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ivo M. 17. 8. 2005 22:16

Vzhledem k tomu, ze 6630 zatracujete kvuli designu, zacinam nabyvat dojmu, ze nejlepsi volbou je pro vas 6680.
T-Mobile CZ
Ivo M.
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnubiSeth 17. 8. 2005 22:18

Ivo M. píše:Vzhledem k tomu, ze 6630 zatracujete kvuli designu, zacinam nabyvat dojmu, ze nejlepsi volbou je pro vas 6680.


Ne, opravdu ji nezatracuji, jen jí vytýkám "osobitý" design. Dostala se do finále spolu s 6680. Musím si to nechat v klidu projít hlavou, jsou v tom přeci jen mé peníze :)
AnubiSeth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnubiSeth 17. 8. 2005 22:20

trocken píše:Ona ta klávesnice resp. ovládání jednou rukou je právě to co dělá z Trea jeden z nejlepších smartfounů na trhu a to nemluvim o dotykovém displeji :wink: /quote]


Aha, je ještě mnoho věcí, které nevím. Zjistím si o tomto telefonu nějaké informace, děkuji. Možná mě osloví, možná také ne.
AnubiSeth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 17. 8. 2005 22:41

Nechci tady vyvolavat zadnou nic neresici diskuzi WM vs. Symbian (hlavne kdyz jste rozhodnuty pro Nokii), ale musim se woken zastat. NENI pravdou ze je na nej malo programu. Jen se mozna musi clovek vic snazit a hledat ve forech - tech je sice mene, ale zato bych rekl kvalitnejsi...
A take. Jeste jsem neslysel o viru na WM. Na Symbian uz je jich pekna sbirka...

A kdyz jsme u toho Trea. Co takhle MDA? Ja tez zacinam premyslet o vymene, ale MDA je mym horkym faforitem. Cekam na MDA IV ktere by melo mit qwertz klavesnici. Jeste s ni nemam zkusenosti, ale mohlo by to znacne usnadnit praci...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AnubiSeth 18. 8. 2005 17:20

No... děkuji, že mi to ztěžujete :) Alespoň si můžu vybrat. Musím si najít všechny informace, které poberu a zřejmě budu pokračovat ve zvažování ještě tak měsíc jak to tak vidím ;_)
[Anu@P910i]^_^
AnubiSeth
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petan 18. 8. 2005 18:50

Ber tu 6680
Petan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 8. 2005 19:01

AnubiSeth píše:No... děkuji, že mi to ztěžujete :) -/quote]

:-) rado se stalo. Ale ja jsem na tom stejne. Ja se rozhoduju uz dlouho - koupil jsem si k rozhodovani - abych se odradil od Windows - MPx200 a naprosto me to nadchlo. Uz symbian nechci. Vypada to na na tu MDA IV. Teda jestli se ji dockame....
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareka 19. 8. 2005 06:13

Trochu Vam zkomplikuju diskusi ala Nokia forewer ;-)

Po dlouhem vahani jsme poridil Treo 600 (650 se mi zatim zda draha... i kdyz to EDGE) a MAX spokojenost: ovladani jednou rukou, dotykovy displej, pametove karty MMC nebo SD (az 1GB), spousta programu (video, MP3, ofline cteni WWW, synchro s PC, PIM aplikace, e-mail a spoooousta dalsiho)

Ano je velke, ale cituju kolegu s (taky) velkou a chytrou Nokii: Hergot chlape, ty mas vetsi diplej nez ja!

A pokud hledas info, doporucuju napr: http://www.palmhelp.cz a hlavne http://www.pdasoft.cz
mareka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků