Pravidla Galerie.MobilMania.cz

Rady, náměty, připomínky...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 25. 6. 2009 23:59

Pravidla Galerie.MobilMania.cz

Do Galerie fotomobilů patří pouze fotografie pořízené pomocí mobilních telefonů

Do Galerie patří pouze autorské snímky, je zakázáno vkládat fotografie cizí (hrubé porušení pravidel Galerie)

Neodkazujte v Galerii na komerční projekty, výjimkou mohou být blogy fotografů a osobní (nekomerční) stránky

Nevytvářejte si další účty. Jeden uživatel může mít jeden aktivní účet, multiúčet bude bez upozornění deaktivován. Nestačí-li vám místo na disku, kontaktujte moderátory nebo administrátory (Platí pro multiúčty vytvořené po 27.červenci 2009, starší účty vytvářené kvůli kapacitě nebudou tímto pravidlem dotčeny - nebudou-li již aktivně využívány)

Vkládejte fotografie do Galerie podle výše uvedených pravidel, pokud si nepřejete, aby byla hodnocena či komentována, zakažte si to v nastavení uploadované fotografie, pokud hodnocení necháte povolené, berte v potaz i případnou kritiku, neste ji statně a snažte se z chyb poučit

Do sekce Graficky neupravených fotek patří fotky nikterak zásadně neupravované, povolený je pouze ořez, nebo zmenšení

V Galerii se u jednotlivých snímků vyjadřujte slušně, hodnoťte fotografii, nevyjadřujte se mimo téma a nespamujte místa pro komentáře názory mimo téma, nebo dalšími nevhodnými příspěvky, tyto mohou být bez upozornění moderátory mazány či editovány

Hodnotíte-li fotografii, hodnoťte s rozumem, hodnoťte nápad, zpracování, kvalitu, dbejte také na okolnosti, které na danou fotografii mohly mít vliv (např. zejména sekce Graficky neupravených fotek) atd.

Pro komunikaci s ostatními uživateli nepoužívejte prostor pro komentáře pod fotkami, ale Soukromé Zprávy umístěné na fóru.

Nejste-li spokojeni s chováním či přístupem jednotlivých moderátorů Galerie, obracejte se přímo na administrátory pomocí SZ (snowboarder, Breaker)
snowboarder
VIP uživatel

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků