K čemu předplatné Apple TV v ČR?

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 8. 5. 2021 20:01

S nákupem iPadu jsem získal možnost aktivace Apple TV na 3 měsíce zdarma. Chtěl jsem se zeptat, jestli je tam tam něco zajímavého i česky a tudíž se mi to vyplatí aktivovat? :hm
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 8. 5. 2021 20:33

Ne. Je to pouze pro české občany, kteří umí i číst titulky. Takže být tebou, nevyplatí se aktivovat bezplatný trial.

Teď vážně: CZ dabing u orig. series (TV+) myslím nejsou, ale např. Ted Lasso doporučuji shlédnout.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 8. 5. 2021 20:50

Takže co vážně? Je tam něco, co užiju i bez angličtiny, nebo je to komplet všechno v angličtině? Na titulky už jsem moc starý a nezvládám sledovat děj i číst titulky současně, respektive kazí mi to "umělecký dojem" z daného programu.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cz.hook 8. 5. 2021 22:27

Audio je v angličtině a pak v ostatních světových jazycích, v češtině ne. Česky pouze titulky.
cz.hook
Junior

Odeslat příspěvekod jege 8. 5. 2021 22:43

Tak jsem si o aplikaci Apple TV přečetl na zahraničních webech a samozřejmě, klasika Apple - placená služba s placeným obsahem uvnitř! Minimum bezplatného obsahu a prakticky všechno v angličtině, lokalizace maximálně ve formě titulků ....

Zbytečná ztráta času s instalací a zkoušením .... o<:)
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 10. 5. 2021 10:40

Jaká instalace? Kliknu na vyzkoušet a dívám se, ne?
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jege 10. 5. 2021 11:14

To tam není žádná registrace a podobné blbiny? A po vypršení bezplatného období to přechod na placené bude chtít potvrdit, nebo spoléhá na to, že to zákazníci zapomenou odhlásit a pár plateb si to strhne, než to člověk zaregistruje? V poslední době se s podobnými skoropodvodnými praktikami roztrhl pytel.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kitrab 10. 5. 2021 18:01

Ty budeš mít v hlavě pěkně vymeteno.
Tebe Apple zkasíruje každý měsíc 2x :).
Si o tom něco přečti, než začněš tady předstírat svůj dušení průjem.
kitrab
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků