iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Domin7 23. 9. 2021 15:44

Tak me taky volali z istores.cz, ze zitra muzu vyzvednout. 13 Pro, 256gb, blue.

-- 23. 9. 2021 16:47 --



Tohle se uz resilo. EU chce zavest jednotnou nabijecku. Pokud ale vyrobci nebudou davat ani nabijeci kabel, nikdo je nemuze nutit davat do telefonu, tedy primo do zarizeni usb-c konektor. Takze nejen, ze uz tam neni nabijecka, nebude tam uz ani kabel a maji to vyresene.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod eetd 23. 9. 2021 16:54

No já tam vidím psáno něco jiného, takže takhle jednoduše to asi u Applu neobejdou. Nejde o jednotnou nabíječku, ale o jednotný port.
Evropská komise dnes přijala novou směrnici o rádiových zařízeních, podle které se port USB typu C stane standardním portem pro všechny chytré telefony, tablety, fotoaparáty, sluchátka, přenosné reproduktory a přenosné herní konzole.
... Hlavním odpůrcem návrhu je americká společnost Apple, která u svých telefonů využívá jinou technologii.
eetd
Junior

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 23. 9. 2021 17:01

Jediná správná cesta jak rozumně vyřešit problematiku nabíjení je, dávat do balení normální kvalitní nabíječky. Pak je fuk jaký to má konektor, nemusím si kupovat jinou a tu přibalenou "vyhodit" jelikož je nepoužitelná. Viz. 5W nabíjení Applu donedávna, Sony s 10 III a 7,5W nabíječkou když foun zvládne mnohem více a další výrobci.

Minimem by se mělo stát alespoň 80% maximální nabíjecí rychlosti. Kdo chce rychlejší nebo další, nechť si koupí. A jestli někdo nevyužije tu defaultní a používá svou, bude to možná méně lidí než teď těch kteří ty stále přibalované pomalé nepoužívají a koupí si druhou rychlejší. U kategorií "né top třída" je to důležitý parametr stále. Bohužel i tam se objevují tyhle 5W nesmysly v baleních. :tleskani

Hluboce se omlouvám za oftopic. :-[
Albert.Bert
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 23. 9. 2021 17:18

orgasmic píše:Kolik uživatelů ten ProRes reálně využije? To nebude ani procento :D


Jako souhlas no :D Kdyz to bude jedna z mala veci oproti 12 Pro, co zkusit.

Ja teda 12 Pro strelim. Jdu to napsat do bazaru radsi hned, kdyz uz zitra bude 13ka.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod mandrinka 23. 9. 2021 22:43

Koukám 13 Pro váží 200 g, to už je pořádný cvalík. Ty zahraniční redakce, co už ho testovali, to zmiňují dost efemicky. Prostě z toho udělali cihlu. Takový telefon nechci.
mandrinka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 23. 9. 2021 22:52

Je to neco za neco, vyhodou je obrovska pevnost diky oceli a premiovy pocit.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 24. 9. 2021 07:28

Pokud by mel nekdo zajem, mam jeden volny kus iP13 Pro 256Gb, blue k vyzvednuti v Elktrowordu v Ostrave v Avionu.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod SerifJohn 24. 9. 2021 11:19

Jedu vyzvedavat do iStylu tu stribrnou 512ku. Pokud se mi bude libit vic ta modra, budu muset cekat :(

-- 24. 9. 2021 13:07 --

Tak beru stribro. Ta modra je hezka, ale cekal jsem vic :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 9. 2021 12:11

Jasne, bila je uplne jina, nez loni :D
Ja si dal blbec vyzvednuti v Apple storu az na 17:15 :D
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 24. 9. 2021 13:08

Tak já už jedu na iP13 Pro. Modra se mi fakt líbí, i když tohle je velmi subjektivní a každému se líbí něco jiného. Překvapilo mě, jak vcelku vystupují fotoaparáty, tak snad s tím nebude problém, aby se krycí sklo hned někde neposkrabálo.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Mike-biker 24. 9. 2021 13:40

Zajímavé je, že od O2 jsou telefony ještě zabalené ve folii, zatímco z AS jsou normálně jen krabičky, jak avizovali.
iPhone 15 Pro Max Natural Titan 256GB.
iPhone 13 Mini 128GB Red as reserved
MacBook Pro 16" 32GB RAM + 24GB GPU + 1TB SSD.
Mike-biker
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 24. 9. 2021 14:21

Domin7 píše:Metyn: to by me zajimalo, kde beres tu jistotu, ze ti to alza v patek doruci?!

tak dorazilA zpráva že telefon odeslán, přijde v pondělí, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 24. 9. 2021 14:24

Mike-biker píše:Zajímavé je, že od O2 jsou telefony ještě zabalené ve folii, zatímco z AS jsou normálně jen krabičky, jak avizovali.


Neposlali ti iPhone 12? :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 24. 9. 2021 14:50

nee, dali tam 14ku, wooe, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod drabek06 24. 9. 2021 15:21

Pokud by někdo měl zájem, tak si zítra může zaplatit a vyzvednout černou 13 Pro 256GB v Liberecký Alze ;-) Víc info PM . . .
drabek06
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků