iPhone 13/Mini/Pro/Max - obecná diskuze

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Meregue 25. 10. 2021 09:28

Ahoj, jsem z Plzne, mame tu jen 2 iWanty. Dalo by se nejak domluvit na te 13 Pro 256?
Meregue
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 25. 10. 2021 12:45

Objednaný je na Ostravskou pobočku istyle. Už mi napsal jeden uživatel zde do SZ, tak to s ním řeším, ale nevím, jak to dopadne, protože přeposlat to na jinou pobočku istyle už podle podpory nejde, jedině přímo na adresu, tedy asi domů.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod DirtyKing 25. 10. 2021 14:27

Tak Mall stále nic. Ani obyč ani Pro. Tak snad se brzy dočkám :-)
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ShirleySantini 25. 10. 2021 14:42

DirtyKing píše:Tak Mall stále nic. Ani obyč ani Pro. Tak snad se brzy dočkám :-)

Teraz som volala na Mall tam, kde mi posledne povedali, že by to malo byť 25.10 a operátor mi povedal, že vidí v systéme dátum najbližšej dodávky 29.10 :hm
ShirleySantini
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 25. 10. 2021 15:01

Podle me mlzi a nevi. Ale muzou to rict na rovinu a ne si cucat neustale z prstu nejake terminy.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ShirleySantini 25. 10. 2021 15:56

No hlavne by bolo fajn podávať jednotné info a nie každý operátor svoju verziu. Ale bohvie, jak moc do toho vidia. Každopádne to na mňa pôsobí, že my, čo sme objednávali už okolo toho 26 a ďalej asi už spadáme do tých skrátených objednávok kvôli čipom. Mrzí ma, že som si nevybrala ten modrý, ten šedý vyzerá ako horúci tovar.
ShirleySantini
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 25. 10. 2021 16:20

Kamos ceka celou dobu i na ten modry, stejne jako ja na ten sedy. Taky objednano 26.9.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod asterix (novy) 25. 10. 2021 18:42

Objednával jsem 29.9 na Datartu Iphone 13 128gb a v sobotu 23.10 byl připravený na prodejně.
asterix (novy)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DirtyKing 27. 10. 2021 10:02

Tak obyč 13 i PRO už jsou dle Mallu na cestě na výdejní místo. A teď mě štve zítřejší svátek, sakra. Ale tak do pátku to nějak vydržím :-))
HP Z2 G9 Intel Core i9 13900k, Nvidia RTX A4000 16GB, 64 GB DDR5, 2 TB SSD
Apple MacBook Air 13,6" M2, 16GB RAM, 1TB SSD
iMac 24" 16GB RAM, 1TB SSD
iPad Pro 11" 512 GB
iPhone 15 Pro Max 1TB Natural Titanium
Apple Watch Ultra
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pecann 27. 10. 2021 10:13

Když jsem se díval přes sledování zásilky, tak nic se nezmenilo..

-- 27. 10. 2021 11:18 --

Teď jsem volal na infolinku a s omluvou mi oznámila, že pořád nemají skladem.
Pecann
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ShirleySantini 27. 10. 2021 11:07

U mňa takisto žiadna zmena. Ale pokiaľ už expedujú objednávky z toho istého dňa skoršie o pár hodín, tak dúfam, že to bude čoskoro :D
ShirleySantini
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 27. 10. 2021 12:03

Můj dotaz souvisí sice jak s iP13 pro, tak i s google službami a možná se to může překrývat, proto, než se zeptám třeba v sekci google, zeptám se i zde, zda se s tím někdo nesetkal.

Google fotky používám už strašně dlouho a mám tam všechny fotky. Když jsem ale dneska hledal osoby podle obličejů v google fotkách, tak mi to fotky vyfocené posledních asi 14 dnů prostě vůbec nechtělo rozeznat, resp. mi to vůbec nezobrazuje v detailech fotky, o jakou osobu se jedná, byť je to fotka zcela zřetelná, zblízka, obličej je krásně viditelný a osobu mám již mnohokrát vyfocenou a pojmenovanou v google fotkách. Když přejedu prstem nahoru po fotce pro zobrazení detailů, tak tam ani není možnost zadat ručně jméno této osoby. Když jsem se díval dál do historie, tak od nákupu iP13 Pro tam označení osob je. Je fakt ale, že jsem už jednou udělal tovární nastavení 13 Pro. Nicméně veškerá nastavení jsem si překontroloval a jak v app foťáku, tak i v aplikaci google foto mám vše tak, jak uvádějí návody na netu. Netušíte někdo, čím by to mohlo být?
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 27. 10. 2021 12:59

Asi OT. Kdybych já zjistil že Google neumí rozeznat podle obličeje osoby, rozechvěl bych se v naději, že se jim to rozprasilo. Bohužel někteří jsou dnes z toho spíše nešťastní a chtěli by, aby to fungovalo. Smutný obraz dnešní doby. (To není paranoidní strach ze šmírovani, jen povzdech nad tím v čem žijeme. Hluboce se omlouvám.)
Albert.Bert
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 27. 10. 2021 13:55

tvoji omluvu přijímám a pro příště si raději pošetři klávesnici, dík, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Pecann 27. 10. 2021 17:17

Odpověď z Mall Facebooku..Dobrý den, zboží skladem bohužel není. Termín naskladnění není potvrzený. Ohledně expedice Vás budeme informovat.
Pecann
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků