iPhone 3G - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 19. 11. 2008 18:48

Včera mi přišel iPhone ale už ho prodávám!!!Větší klump jsem ještě neviděl!!!!!! Jak o něm někdo může říkat že je to nejlepší telefon jak na něj mohli stát lidi fronty opravdu to nechápu za 6000 ho prodam 2 dny starej!!!!!!
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod kamil2268 19. 11. 2008 19:47

mno iphone je spíš stylovka s parádním dotykovým displejem, funkce nic moc, pokud vím existuje mnoho recenzí, tudíž před koupí jsi si měl všechno přečíst a nastudovat, tohle je tvoje hloupost a ještě větší výkřik do tmy...
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 11. 2008 19:49

Stylovka.. spíš tuctovka O:-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kamil2268 19. 11. 2008 20:10

mno doufám, že to nedopadne jak s 6300 8-S
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 11. 2008 20:19

Však už dopadl skoro stejně..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kamil2268 19. 11. 2008 20:23

tak podle mě ještě ne podle ceny, až spadne tak teprve to bude tuctovka, ale jak víme apple nebude zlevňovat, ale radši vydá nové následovníky...
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kevin a perry 20. 11. 2008 12:56

pan trojtý X píše:tak jsem si ho dnes objednal, v pátek mi příjde, tak doufám že budu spokojenej!!!!

kevin a perry píše:Jestli ses seznámil se všemi + a - a přesto ho objednal, tak určitě spokojenej budeš ;)

pan trojtý X píše:Včera mi přišel iPhone ale už ho prodávám!!!Větší klump jsem ještě neviděl!!!!!! Jak o něm někdo může říkat že je to nejlepší telefon jak na něj mohli stát lidi fronty opravdu to nechápu za 6000 ho prodam 2 dny starej!!!!!!

:oboze :roll: :tleskani :lol: :oboze

kamil2268 píše:mno iphone je spíš stylovka s parádním dotykovým displejem, funkce nic moc, pokud vím existuje mnoho recenzí, tudíž před koupí jsi si měl všechno přečíst a nastudovat, tohle je tvoje hloupost a ještě větší výkřik do tmy...

:tleskani ;-)
GA Z68MX-UD2H-B3|Core i5 2500K@4,2Ghz default Vcore(@5Ghz, 1,41vcore) +Noctua NH-C14|4GB DDR3 Corsair 1600Mhz VengeanceLP|nVidia GTX 560 Ti + GELID rev.2 ICY VISION | 2x OCZ Vertex2 60GB SSD :) |Enermax MODU II 82+ 625W|LIAN LI PC A04 black
kevin a perry
Junior

Odeslat příspěvekod Survival 20. 11. 2008 14:34

Můžu nějak s Jailbreknutým iPhonem posílat soubory přes Bluetooth?

pan trojtý X: Dobře ti tak :-D
Survival
Junior

Odeslat příspěvekod oco1 20. 11. 2008 21:33

survival: nemůžeš
S7 edge
oco1
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 22. 11. 2008 19:43

Mám tu na vás dotaz. Když si vezmu iPhone od O2 s tarifem [:kůl:], tak se zavazuji platit po dva roky ten tarif (tj 250 Kč), nebo jsou v tom plnění jsou započítaná i data (tj 400 Kč)? Tím myslím, že když bych třeba po půl roce nebo po roce zrušil ten datový tarif jestli bych platil normálně tarif [:kůl:]nebo by mi to vždy dopočítali do 400 Kč?
@peroutka
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod hradny pan 23. 11. 2008 02:17

moc do for nepisem, ale teraz mi to neda. zatial iphone u mna vyhrava a ukazal som ho par ludom ktori maju n95 8GB a tvarili sa ako by mi zavideli nove porsce. samozrejme clovek musi vediet ho obsluhovat a nainstalovat app. no proste ho vytunit .

a uzivatel pan trojtý X tak to je čistý dement, pre takychto iphone urcite nieje.

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :D :D :D :D :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
hradny pan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamil2268 23. 11. 2008 09:03

X-Brace: nejlepší bude, když zavoláš na infolinku...
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 23. 11. 2008 11:37

Konečně se mi iPhone (*****) podařilo prodat, docela výhodně koupil jsem ho za 5500,- a prodal za 8000,-

Koupil jsem si za něj Nokiu N95 8 GB a naprostá spokojenost!!!

Hradny pan: k vám na Slovensko už taky iPhone dorazil???? :D :D :D :D
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 23. 11. 2008 12:34

ked som si precital prispevok hradneho pana, myslel som ze je trosku moc nadavat clovekovi do dementa za to ze mu iphone nesadol, ale teraz vidim ze si to zasluzis...

nechcem tu rozprudit sk vs. cz diskusiu (keby som chcel tak sa opytam kedy k vam dorazi euro :P), tak ti poviem len toto: s tvojich prispevkov mam pocit ze si ziadny iphone v zivote nedrzal, ani si si ho nikdy nekupil, len mas proste nutkanie ho co najviac zakopat pod zem. a ked ti na to konecne niekto nieco povedal, tak si tak zpanikaril ze jedine co ta napadlo bolo zatiahnut sem klasicku cesku pozu "sak my sme cesi, slovaci este ziju na stromoch"...
smutne...
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 11. 2008 12:38

pan trojitý x: a co si asi říkali v USA o jiných státech? Jo, to tam nemá cenu prodávat, všichni jsou za opicama (tedy i u nás, i ty).
Tak ať hlavně Nokia nezklame.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka