iPhone 4 - obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Sten35 29. 8. 2010 16:31

asi blba otazka ale kdyz iphone nelze sparovat s jinym pristrojem pres BT pokud na nem clovek nema jailbreak lze posilat obrazky a mp3 jako prilohu v mailu? Uz su z toho trochu mimo co iphone neumi tak se ptam. popripade se omlouvam za tuto otazku ale uvazuju o iphonu 4 tak bych to rad vedel.
Sten35
Junior

Odeslat příspěvekod swenak 29. 8. 2010 22:27

Marek Lutonský píše:Hned první věc, co jsem večer udělal, bylo nalepení fólie Invisible Shield na zadní stranu. Povedlo se mi to výjimečně bez jediné bublinky - díky úplně rovnému povrchu. Sklo je sice pevné, ale nevěřím, že by ho třeba zrnko písku na stole nedokázalo poškrábat.

S fólií na přední stranu váhám. Sklo je pěkně hladké, přes fólii se tak pohodlně neovládá.

ja zkousel na testovacim kousku klice, mince i nuz a nic se nestalo...na mem vlastnim jsem to nezkousel a samozrejme, nekde jsem hned chytnul skbranace, nic extremni, videt to bylo jen po uhlem a na slunci, ale docela jsem to nechapal, jako by to nebyl stejny material...ale kdyz jsem dnes koukal, ze uz ted se nebizeji nahradni zadni casti, tak jsem si rekl, ze folie dava nebudu, v nejhorsi vymenim :-) mozna jednou nekdo bude delat lepsi zada, nez je original :-)

-- 29. 8. 2010 23:32 --

Sten35 píše:asi blba otazka ale kdyz iphone nelze sparovat s jinym pristrojem pres BT pokud na nem clovek nema jailbreak lze posilat obrazky a mp3 jako prilohu v mailu? Uz su z toho trochu mimo co iphone neumi tak se ptam. popripade se omlouvam za tuto otazku ale uvazuju o iphonu 4 tak bych to rad vedel.

obrazky pokud vim ano, bezne po jednom (necham poslat fotku z prohlizece fotek),nebo je v appstore aplikace multi photo email...MP3 si nejsem jist...
Již nikdy Sony!
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 29. 8. 2010 22:55

No pokud apple uvádí v tech. spec. že je povrch odolný vůči poškrábání a při běžném nošení po kapsách a šmudlání tričkem by se tam nějaké objevili šel by ajfou asi na reklamac...v tom případ by nesplňoval co výrobce udává a měl bycvh úspěch nebo se nepoškrabatelným povrchem výrobce nikde nechlubí a je to jen humbuk okolo na netu?
Cheetah007

Odeslat příspěvekod swenak 30. 8. 2010 00:18

Myslim, ze by jste si nepomohl, i kdyby to tak bylo, ale oni to ani netvrdi, co se poskrabani tyce, tak jen tvrdi, ze je to vice odolne, nez kdykoliv predtim. Coz pravda bude :-) I kdyby ne, tezko prokazete, ze ten skrabanec byl udelan pri beznem pouzivani.
Již nikdy Sony!
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod oco1 30. 8. 2010 08:11

S tou tvrdostí nevím, kamarádce spadl iphone 4 na tvrdou zem (silnice) a na zádech má pěknou pavučinu :D Tím nechci iphone nijak hanit, jen říkám, co jsem viděl.
S7 edge
oco1
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 30. 8. 2010 08:14

Tak tvrdost a křehkost jsou dvě odlišné a často protichůdné věci.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod swenak 30. 8. 2010 08:40

tak tak, meri se pevnost ci krehkost, v tahu, v krutu, v tlaku a podobne, v ruznych teplotach...je tezke najit material, ktery bude mit vsechny vlastnosti "nejlepsi", zatim to proste je vzdy kompromis...samozrejme, myslim tim material bezne dostupnej a pouzitelnej a ne nejake specialitky, za ktere by jsme se nedoplatili :-)
Již nikdy Sony!
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod pan trojtý X 30. 8. 2010 10:10

chci se zeptat jestli je iPhone 4 v češtině díky...
Používám SE K750i, T-Mobile
pan trojtý X
Junior

Odeslat příspěvekod swenak 30. 8. 2010 10:18

ano...
Již nikdy Sony!
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod VANDIT 30. 8. 2010 11:01

VANDIT píše:
Cheetah007 píše:Blbý dotaz ale zkoušel jsi uvést iPhone do stavu v jakém byl když jsi jej rozbalil? může to dělat nějaká aplikace z AppStore či nastavení....měl jsem kysi iP3G a tohle se mi nikdy nestalo...JB předpokládám zatím nemáš nebo ano? prý už to snad nějak jde.

JB jsem udělal hned po vybalení, nad 4.0.1 právě přes Safari... pak si bohužel neuvědomuju jestli ten google chodil nebo ne :(

Hmm a dá se udělat nějakej "HW reset" ? jsem nováček ve světě iPhone

Tak problém jsem odstranil nakopnutím zpět do továrního nastavení Restorem. Když jsem dal obnovení ze zálohy, problém byl zpět. Takže zpět Restore a tentokrát od začátku, a zatím problém není... Nemám čas zkoušet, zda za to mohl JB, každopádně potřebuju telefon aby pracoval, takže na JB kašlu
mám svou vlastní garáž... juchuůůů :)
VANDIT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Darius17 30. 8. 2010 18:49

chci se zeptat jestli jde nějak zjistit dostupnost iphonu na prodejnách vodafonu? koukám na e-shop a tam mají napsáno "není k dispozici" tak nevim jestli se to týká i prodejen.
díky za odpovědi
Darius17
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 30. 8. 2010 19:07

Obvolat jednotlivé prodejny.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod swenak 31. 8. 2010 16:21

udajne bude az 6.9....

ja mam s iPhonem problem, nefunguje GPSka, horizontalne presnost od 250m do 2km, vertikalne ale neni schopna cokoliv nacist (venku, mimo vuz, v okoli dost prostoru a zadne vysoke panelaky - predesle 2 kousky bez problemu), reset nastaveni a nasledne i restore na verzi 4.0.2 nepomohlo...jinak jsem docela nestastnej z Vodafonu, emailem nejsou schopni cokoliv resit, odkazuji na telefonni linku, tam si zavolate jen z cisla Vodafone, nebo pokud nejake znate, tak jsem nakonec volal na eshop, kde zase nic jine nez prodej neresi a neumeli poradit a mam si zavolat tedy na prodejny, ale na prodejny zase nemaji na WWW cislo, kdyz si ho najdete jinde (nebo si asi zase zavolate ne eShop), tak zase nikdo nebere (asi prodavaji, coz chapu). Takze aktualne mam iPhone, ktery dorazil o 3 dny pozdeji, nez tvrdili (ne v patek, ale v pondeli), iPhone neni funkcni, ale vymenit ho neni za co, protoze nejsou skladem, dale ani zatim nejsem schopn zjistit, jestli to budou resit vymenou, nebo reklamaci, protoze to nikdo nebere a tak dale a tak dale, musim rict, ze zacinam litovat. Nakupuju temer vse online a nezazil jsem podobne problemy a to ani v Cine ci HongKongu, v USA a podobne. Ani v CR toto nezazivam, SK taky ne. Tmobile, O2 zadny problem, jde psat, jde vse resit, ale Vodafone ne. Toto uz jsem zazil u nich alespon 2x kyz jsem resil pred casem jine problemy. Aktualne ani na Facebook do jejich temat neni pristup, tedy ne do vsech a hlavne ne do tech, kde jsem psal dotazy a stiznosti. Nechapu to.
Již nikdy Sony!
swenak
Junior

Odeslat příspěvekod Sedici 31. 8. 2010 16:31

Co se týče dostupnosti na prodejnách Vodafone, zavolej na infolinku a tam se zeptéj na prodejny v tvém okolí.Já jsem si tak iPhone 4 rezervoval a v pátek jsem si ho bez problémů vyzvedl na prodejně ... ;-)
Sedici
Junior

Odeslat příspěvekod swenak 1. 9. 2010 16:17

dnes mi dorazil cestovni drzacek, ktery chci pouzivat do postele a kdyz nekam jedu a neberu si nic vice, docela sranda, 26.8. objednano, 1.9. dodano, prislo to v bezne obalce...uvidime, jak dlouho vydrzi...vice zde http://gogostand.com/

takhle to prislo:

Obrázek

a takhle prave koukam Apple KeyNote, cesky zvuk z notasu, video na IP4 :-)

Obrázek
Již nikdy Sony!
swenak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka