iPhone 4G z Ameriky?(Canada)

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Naliim 3. 8. 2010 22:11

Ahoj rozhodl jsem se koupit si iPhone4g a kamarád mi poradil nechat si ho poslat přímo z applu :-).Tak jsem si řekl proč ne?Zde je link s cenou a se všemi údaji
http://store.apple.com/ca/browse/home/shop_iphone/family/iphone?mco=MTgyNjM3NDU

Poštovné je zdarma jenže je to z Canady a nevím jestli je odblokovaný nebo ne?Bude v tom čeština? Nebudu potřebovat nic k provozu.??Díky za odpovědi..
Naliim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 4. 8. 2010 15:37

postovne do EU urcite zdarma nebude
(podla mna vobec neposielaju mimo USA,Canada)

iphony z tej stranky su neblokovane - maju to napise vo FAQ
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naliim 4. 8. 2010 16:32

No já vím jen o tom že z Uk se neposílá nikam jinam než do UK a maj tam psané že je poštovné lodí..je zdarma tak pochybuju že lodí se to rozváží po Kanadě a Americe...
Naliim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bb5unlock 4. 8. 2010 18:12

neviem kde si sa docital ze to posielaju lodou, dal som si tu namahu aby som to precital cele a nikde som to nenasiel, jedine co som tam nasiel (co potvrdilo moje tvrdenie)

v sekcii
Shopping outside Canada

There are more than 30 Apple Online Stores in countries around the globe. The Apple Online Store Canada currently ships only within the boundaries of Canada. We do not ship to freight forwarders. If you would like to purchase Apple products from outside Canada, please see our International Store Directory to find out if an Apple Online Store serves your country.

takze posielaju len v ramci Kanady a nikam inam
myslim ze tymto je ten topic absolutne uzavrety
bb5unlock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mcmichal 4. 8. 2010 18:41

Ehm, myslím že tady chybí základní znalost angličtiny. Shipping není loď, nýbrž doprava.
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naliim 4. 8. 2010 18:48

mcmichal píše:Ehm, myslím že tady chybí základní znalost angličtiny. Shipping není loď, nýbrž doprava.

Jistě že vím že shipping je doprava!Anglicky umím dobře a nečetl jsme kam všude poslílají kamarád mi to poradil tak jsem se rozhodl že se zeptám!Radši piš k tématu..
Naliim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Thief 13. 8. 2010 18:57

no i kdyby tam bylo napsáno že lodí, tak to budou leda nějaký uzemí mimo hlavní ostrov
Thief
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků