Padanie mailu a safari na 3GS

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod MordarGrunn 9. 6. 2011 21:43

Zdravim,
znicoho nic sa mi zacal objavovat problem ze mi pada aplikacia safari a mail. Otvorim safari, zadam adresu a bum, aplikacia spadne cize ma to hodi na home screen.. Podobne s mailom. Otvorim mail, dam si refresh (i bez neho sa to prejavuje) a otvorim nejaky mail, to nacitanie chvilku trva (povedzme sekundu, i ked inokedy to bolo okamzite) a potom aplikacia spadne. Vcera som mal dokonca problem ze mi padala kazda aplikacia v telefone (povodne i stiahnute cez appstore), dal som tomu restore zo zalohy, aplikacie uz asi nepadaju (hovorim asi lebo sa mi nechce skusat vsetky apps.) ale mail a safari pada. Nerobim som do telefonu ziadne zasahy, je tam najnovsi firmware 4.3.3 ale robilo to aj na tom co bol predtym (co ja viem ake cislo, tusim 4.3.2 alebo tak..), telefon nejailbrakovany.
Napada ma ci to nema spolocne nieco s tym ze mam v telefone volneho uz len 1,6gb miesta (32gb verzia) ale to mi pride divne ako povodca problemu.
Celkovo mam pocit ze poslednu dobu (mesic, dva) je ten telefon obcas nejaky spomaleny, dlhsie sa otvaraju apps, ten efekt otvarania a zatvarania je trochu trhany a nie taky hladky ako bol predtym atd.
Cize rekapitulacia, iP 3GS 32gb, firm. 4.3.3, restore zo zalohy.
Poprosil by som o radu, ale restore bez zalohy neprichadza v uvahu (maily, poznamky, sms komunikacia atd. Nemozem o to prist.)
Dakujem
CPU: Intel i5 6402P 2,8GHz, MB: MSI Z170A PC MATE, RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2666MHz,VGA: Asus Strix GTX1060 6G, SSD: Kingston 240GB HYperX Savage, OCZ Vertex 3 64GB, HDD: 3x WD Black 3TB, PS: Zalman ZM1000 1000W, Case: Fractal Design Define S
MordarGrunn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Imhotep 9. 6. 2011 22:11

ja som mal ten isty problem s iPhonom 4, pomohol jedine restore bez zalohy. Zial.
Telefon je spomaleny kvoli tomu iOS. Uz sa vytratila ta 100% plynulost systemu, dokonca ani na iPhone 4 to nejde uplne plynulo. Obcas to trhne. Apple to pokakal.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior

Odeslat příspěvekod MordarGrunn 12. 6. 2011 23:52

Restore bez zalohy zial nepripada v mojom pripade do uvahy.. Proste nemozem si vymazat vsetku komunikaciu, poznamky, pripomienky atd.. Pozeral som aj forum apple, je viacero ludi ktorim sa objavuje rovnaky problem, ale od applu zatial ziadne vyjadrenie.. Tam ocividne ***** nieco v softe.. Iphone je pre mna momentalne nepouzitelny.. Nemam si ako pozriet pracovne maily a podobne..
CPU: Intel i5 6402P 2,8GHz, MB: MSI Z170A PC MATE, RAM: Kingston HyperX Fury 16GB 2666MHz,VGA: Asus Strix GTX1060 6G, SSD: Kingston 240GB HYperX Savage, OCZ Vertex 3 64GB, HDD: 3x WD Black 3TB, PS: Zalman ZM1000 1000W, Case: Fractal Design Define S
MordarGrunn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Imhotep 14. 6. 2011 08:27

tak teraz je nepouzitelny vobec. Ale keby si ho restorol, prides o komunikaciu, ale telefon funguje dalej. Co je lepsie? Osobne by som nenechaval 500€ telefon v sufliku.
Ak sa mýlim, tak mi odpustite. Ak nie, som rád.
Imhotep
Junior