iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod iura 27. 10. 2012 19:41

Zemlinda píše:Zdravím! Mám iPhone 5 a mám problém: při focení ve tmě a zapnutém či auto blesku sice svítí ledka po dobu ostření,ale na vlastní expozici se vypne,takže fotím tmu...co s tím? Díky předem.

Zapnout funkci automatické ostření?
"vigilantibus iura scripta sunt"
iura
Junior

Odeslat příspěvekod Zemlinda 27. 10. 2012 19:50

Je to stejné při manualním i autom. ostření ...
Zemlinda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iura 27. 10. 2012 19:55

Tak to je divné. A spouštíš to HW tlačítkem nebo SW tlačítkem?
iura
Junior

Odeslat příspěvekod Zemlinda 27. 10. 2012 20:05

Zkoušela jsem obojí,efekt stejný...všechny možný varianty nastavení, i když jich moc teda není...
Zemlinda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iura 27. 10. 2012 20:10

Hmmm, tak asi jedině Hard Reset a jestli to nepomůže, tak reklamace, pokud to tedy není vlastnost všech iPhone5.
iura
Junior

Odeslat příspěvekod Zemlinda 27. 10. 2012 20:24

No tak je po problému, vypnout a zapnout pomohlo...ze by byl iOS jako windows? ;)
Zemlinda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 27. 10. 2012 21:31

Restart všech zařízení vyřeší až 30 % problémů ;-) Už nevím, kde jsem tu statistiku četl.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hopik007 28. 10. 2012 09:33

Zdravim vsechny

Nastal cas vymenit zatim relativne dobre vice nez 4 roky slouzici N82. Jak je patrne, nejsem z tech co kupuji novy telefon kazdy rok, proto bych rad uz neco lepsiho.
Premyslel jsem o telefonu s androidem,ale nemam chut si s tim hrat, tak bych radeji neco co proste funguje a nemusim mit strach jestli mi aplikace z niceho nic nespadne. Android je sice linux ,ktery pouzivam jak doma tak i v praci,ale iOS je na zaklade BSD takze taky dobre pro muj osobni pocit.
Mam rad minimalisticky design a nemam rad oble tvary (u el. zarizeni :-) )
Takze design iPhone telefonu od 4 rady naprosto famozni. Uz jsem byl celkem rozhodnuty ,ze bych sel do iPhone 5,ale zarazil me problem s odskrabavani barvy.
Chci se tedy optat mistnich odborniku a znalcu jestli je od Apple moznost ocekavat zmenit zpusob "nateru" tak aby se mene zeskrabaval? (o bile neuvazuju) Jestli Apple nekdy za behu menil zpusob vyroby ? ( u hodinek se treba pouziva PVD technologie) Jinak bych sel asi do 4s.
Dekuji za nazor
hopik007
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 28. 10. 2012 13:27

to hopik007:

Mám ten stejný problém, osobně si myslím, že to není špatnou technologií, ale nedostatečnou QC ze strany Apple, resp. Foxconnu. Já jsem se smířil s tím, že je na čase koupit na telefon pouzdro (už jsem si ho i koupil) a pro iPhone 5 si půjdu na začátku listopadu.

Podle mě by Apple nebyl tak blbej a použil stejnou technologii i u iPadu mini, pokud by to nevydrželo nějaký ten pátek. Na druhou stranu je to spotřební elektronika a u té se to jaksi očekává, že ti nevydrží věčně.

Nicméně doufám, že narazím na bezchybný kousek (hlavně ať je ok displej a ostatní HW) :D
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 28. 10. 2012 13:35

Nicméně doufám, že narazím na bezchybný kousek (hlavně ať je ok displej a ostatní HW) :D

Taky doufám :-D
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod HaNnan 28. 10. 2012 14:26

Ono to s tou první várkou asi nebylo moc slavné, IT u nás mělo pravidelnou schůzku s T-Mobile a tam jim bylo řečeno, že skoro všechny ip5 z první várky byly vráceny kvůli nějaké vadě, tak nevím...
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod CrackonoS 28. 10. 2012 14:44

Nadruhou stranu, uz nejaky ten tyden se o "scuffgate" nezminilo zadne zahranicni medium. Jako kazdy problem, bude to jako obvykle nafouknuta bublina, ktera postihne minoritu. Viz i "antenagate" u iP4, kterou jsem ani ja ani me okoli nezaregistrovalo jak ve velkych mestech, tak ani na vesnicich a media o ni psali take prvni tydny od vydani. Pote uz to nikdo neresil a telefony se prodavaly jako po masle dale.
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod HaNnan 28. 10. 2012 16:25

To je pravda, ona je otázka, jaké procento uživatelů to skutečně postihlo, přece jenom ne každý chodí na různá fóra apod.

Myslím si, že budeme v pohodě :-))
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod zplzne10 28. 10. 2012 18:58

prosba o radu:

1) nejlepší app na tvorbu doc., xls souborů, prezentací - pages, number, keynote, či něco jiného??

2) nejlepší app na převod výše uvedených do pdf

3) app nebo tweak ze cydie na možnost vložení více příloh do mailu, např. když chci vložit jpg + nebo více jpg a .doc, .xls apod?

díky
zplzne10
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 28. 10. 2012 18:59

1) Ano, ty jsou nejlepší.
2) Tohle umí Pages, Numbers i Keynote.
eRiper
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka