iPhone 5 - Obecná diskuse

Diskuze o telefonech iPhone a tabletech iPad

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod CrackonoS 7. 11. 2012 18:16

No ja uz ani moc neuvazuji. Ten Mini pujde pod stromecek :-D

Jinak, nemuzu si pomoct, ale me ta 4ka nejak vyhovuje. Neni uz nejrychlejsi, ale nejak me modely 4S ani 5 nedokoply (zadne must-have feature) k tomu, abych 4ku vymenil. Finance take nejak neresim, ale ani ten doplatek 4tis by si u me 5tka neobhajila, to radeji koupim pritelce neco k Vanocum (Mini :-D).
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod lokS4 7. 11. 2012 18:27

U mini mne chybi Retina display:) Zo ja si nadelim pod stromecek iMac 2012 !..luxusni zalezitost:) ten iPhone nevim :D z cerne mam smisene pocity..a bily sem nevidel takze chci slyset argumenty pro a proti:))
lokS4
Junior

Odeslat příspěvekod Dusan 7. 11. 2012 19:36

Bily Iphone 5 uz jsem videl a prijde mi takovy hodne jako pro zensky. Nejsem si uplne jisty, ze bych se s nim citil dobre.
Auto: Infiniti M37s
AV: Onkyo 805, Sony VPL-HW55ES, HTPC
Mob: Galaxy S8+
Dusan
Junior

Odeslat příspěvekod speedisko 7. 11. 2012 20:27

Priplatit si za 5 dle meho urcite stoji.
speedisko
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 7. 11. 2012 20:33

Já jsem stejného názoru. Měl jsem iP4, a je to skok dopředu. Hlavně ve váze :)
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod HaNnan 7. 11. 2012 21:49

Zdravím, chtěl bych se jenom zeptat, z Apple store objednávky doručuje kdo, UPS nebo DHL, případně někdo jiný?

Díky moc
De omnibus dubitantum...o všem pochybujte
iPhone 5
HaNnan
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 7. 11. 2012 21:52

Mam za to ze UPS. Me iP prisel od nich.
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod Johny. 7. 11. 2012 23:05

Me to od nich privezlo TNT :) Jinak bílej iphone 5 mam a je nadhernej, cernej bych nechtel ... mel jsem 4S a je to rozdil, hlavne ve vaze a ta velikost je jedine lepsi ...
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod revolution_dude 7. 11. 2012 23:19

Já mám 4s od května a sem plně spokojenej, když vyšla 5ka, tak jsme si taky říkal, že to pro mě nemá cenu přecházet... ale když sem šel kolem Vodafonu, tak jsem neodolal a šel jsem si s 5kou pohrát, vzít si jí do ruky.... a výsledek, už mám objednanou 5ku bílou a čekám....
Největší přínos 5ky?... Není to hardware ani větší display.. ale když ho budete mít v ruce a v druhý 4s, tak pochopíte...
Překvapilo mě hlavně:
- podání barev, saturace... Když dáte telefony vedle sebe, tak na 4s vypadaj všechny barvy vyblitě
- neuvěřitelně lehkej a tenkej... nádhernej povrch telefonu

Po 10 minutách hrání mi moje 4s přišla o 2 třídy níž... takže tak
revolution_dude
Junior

Odeslat příspěvekod XPawlas 8. 11. 2012 11:42

Tak lidi můj velký skok se blíží! Vždycky sem byl proti dotykáčům, koupil sem si před 3 roky Samsung innov8 a nyní mě to pohltilo, takže mi koncem měsíce přijde první pořádnej smart a ještě jabko:) Těším se moc, takže z mojí strany to budou určitě chvály, jen se zeptám když jste to objednávali, strhly mi peníze z účtu a nyní se mi tam zase objevily. Volal sem do Applu a prý si ověřují jestli tam ty finanční prostředky jsou, taky se vám to stalo?
XPawlas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod opasino 8. 11. 2012 13:20

No to je spis na jednani s bankou, nez s applem.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod anonymousCZ 8. 11. 2012 14:13

Pokud si ty penize strhne Apple a pak je vraci (coz se deje) a clovek nevi, co se deje, pak logicky volam do Apple a ne do banky.
anonymousCZ
Junior

Odeslat příspěvekod Johny. 8. 11. 2012 16:14

To je normalni ze si apple vezme penize z uctu a za nekolik dni je tam vraci, me se to treba stalo pri aktualizaci na 6.0.1 ...
Johny.
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 8. 11. 2012 16:16

lokS4 píše:Hele natvrdo se zeptam! Vlastnim 4S ma cenu jit do 5?

Měl jsem dvě 4Ska a dneska mám dvě pětky. Pro mne, ač nejsem žádným ultrafandou Apple, je to změna k lepšímu - pětka mi lépe sedne do ruky a je znatelně lehčí.
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ondra_1892 8. 11. 2012 19:13

určitě kupujte jakejkoliv iPhone 32 GB mám ted iP4S 16GB a absolutně to nestačí, když fotíš a točíš videa.. aplikací zas tolik nemám - fifa 13, real racing 2, fb a další klasický apps, takže určitě berte 32GB
ondra_1892
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka